Tradehill aptur tirdzniecību, rodas problēmas ar Google autentifikatora jaunināšanu un Apvienotās Karalistes debatēm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tradehill aptur tirdzniecību, rodas problēmas ar Google autentifikatora jaunināšanu un Apvienotās Karalistes debatēm

Tradehill aptur tirdzniecību, rodas problēmas ar Google autentifikatora jaunināšanu un Apvienotās Karalistes debatēm

Vēl viena nedēļa ar vairākām jaunām atjauninājumus par Bitcoin panorāmu visā pasaulē. No jauniem pakalpojumiem uz dažiem šķēršļiem, tie ir svarīgākais ziņas no pēdējo septiņu dienu laikā.

Pay savu īres maksu Bitcoins caur Rentalutions

Rentalutions, jaunu risinājumu ASV iedzīvotājiem, ļauj īrniekiem maksāt īri ar mūsu iecienītāko kriptonauda. Uzņēmums tika kopīgi nodibināja Ryan Nāta 2012. Gada aprīlī, tiešsaistes īpašuma pārvaldības platformu, kas atrodas Čikāgā. Sākotnējais mērķis bija palīdzēt namīpašnieki pārbaudīt potenciālos nomniekus, un rūpēties par saviem īpašumiem, kā arī dodot iespēju īrniekiem maksāt īri un pieprasījums apkopes darbus. Rentalutions nolēma pievienot Bitcoin kā maksājuma veidu īrnieku galvenokārt tāpēc Coon un pārējā komanda tic spēku kriptonauda.

Tradehill aptur tirdzniecību sakarā ar "banku un regulatīvajiem jautājumiem"

Tradehill, viens no lielākajiem Bitcoin biržās ASV, ir oficiāli apturēta tirdzniecība un izskaidro situāciju paziņojumu publicēts uzņēmuma mājaslapā. Platforma saka pagaidu izslēgšanu noteica "banku un regulatīvajiem jautājumiem", tikai dažas dienas pēc tam, kad Tradehill pārcēlās kontus Ziemeļ-American krājaizdevu - internets Archive Federālā Credit Union -, lai padarītu Bitcoin darījumus vieglāk.

Saskaņā ar paziņojumu "šis lēmums nav veikts nedaudz, un diemžēl, kam veikt šādu rīcību. Tomēr mēs apskāviens sudraba maliņa mūsu situāciju un plāno izmantot šo iespēju, lai uzlabotu, uzlabot, un poļu mūsu tirdzniecības platforma".

Šifrēšanas-revolūcija San Diego

San Diego nelīdzinās neviena cita pilsēta pasaulē, kad runa ir par Bitcoin, jo viņu attiecības ir diezgan īpašs. Pēc tam, kad vietējie uzņēmumi, piemēram, Hangtime kāpšana sāka pieņemt kriptonauda maksājumus, un jo īpaši tā izveides platformas Bitcoins San Diego, Bitcoin klātbūtni un izpratnes pilsētā, kas atrodas Kalifornijas štatā (ASV), ir nepārtraukti pieaug. Bitcoin eksaminētājs runāja ar Eric Camerino, kam pieder itsâ velosipēdu veikals San Diego, par kriptogrāfiskā-skatuves pilsētā, un jūs varat izlasīt visu par to šeit.

Avalon atmaksa klientiem novēlotu pasūtījumiem

Bitcoin ieguves aparatūras ražotājs Avalon ir izdevis svarīgu atjauninājumu savā mikroshēma piegādes aizkavēšanās, nodrošinot, ka tas notiek, lai sāktu atmaksātu klientiem, kuri nav saņēmuši savu pasūtījumu ievietots pirms 1.jūnija. Uzņēmums ir vēršanās pret tās nav-kompensācijas politiku, jo daži klienti tagad ir gaida savus žetonus gandrīz 21 nedēļas, jo "notikumiem ārpus mūsu kontroles," apgalvo Avalon.

Win Bitcoins kamēr talking at Coinchat

Pārlūks balstīta Coinchat ļauj runāt ar svešiniekiem internetā un laimēt digitālo monētas pa ceļam, kamēr čatā, pateicoties portāla pašu ieņēmumiem, ko finansē reklāmas. Pēc tam, kad tās nesenās uzsākšanai, platforma sasniedz HGE panākumus. Bez kļūst kriptonauda vienkārši runājot, lietotāji var arī izjaukt otru vai citus atsevišķus ziņojumus. Bez tam, Coinchat atbalsta skriptu derībām starp citiem veidiem, kur lietotāji var uzvarēt vairāk Bitcoins.

Lamassu kuģi tās pirmie 15 Bitcoin mašīnas

Starta Lamassu sāka kuģniecības savu pirmo Bitcoin ATM šonedēļ. Uzņēmums twitted ziņas pirmdien (2). "Tas ir sācies! Mūsu iepriekšēja norise 15. Bitcoin mašīnas ir sākusies," Lamassu paziņoja. Saskaņā ar tās izstrādātājiem, tad Bitcoin mašīna varēs apmainīties fiat valūtu Bitcoin tikai 15 sekundes. Lamassu ir ierīce ļaus īpašniekiem izmantot tiešsaistes apmaiņu, lai finansētu šo mašīnu un pieņemam arī valūtu no vairāk nekā 200 valstīm.

SQ1.tv ražo TV šovs par Bitcoin

Tur ir jauns projekts Kickstarter, kas plāno ražot televīzijas programmas par kriptonauda. Programma būs tiesības The Bitcoin fenomens, un būs daļa no gaidāmo uzsākt jauno SQ1.tv - izrunā "kvadrātveida vienu" -, kas tiks iesniegts rudenī. Vākšanas kampaņu vēlas savākt $ 25,000 līdz 30. Septembrim, lai palielinātu informētību par Bitcoin izmantojot īpašu televīzijas šovs. Jūs varat pārbaudīt oficiālo lapu kampaņas šeit.

Buenos Aires rīko pirmo Dienvidamerikas Bitcoin konferenci

LaBITconf ir nosaukums pirmā Bitcoin konferences kopumu notiks Argentīnā, decembrī, lai apspriestu ietekmi kriptonauda Latīņamerikā. Pasākums tiek organizēts ar Fundación Bitcoin Argentīnā, un būs svarīgas skaļruņi kā arī Bitcoin uzņēmēju Erik Voorhees, Charlie Shrem (izpilddirektors BitInstant) vai Wence Casares (CEO Lemon tīkla), starp daudziem citiem viesiem. Galvenais mērķis LaBITconf, kas notiks 8. 7. Decembrī un ir apspriest nākotni Bitcoin un iespējas, ko virtuālo valūtu ģenerētos Dienvidamerikā.

Snowden aizstāvības fonds rada vairāk nekā $ 14,500 in Bitcoins

Žurnālistu Source aizsardzības Aizsardzības fonds izveidots ar Wikileaks un pašlaik veidojam naudu, lai palīdzētu Edvards Snoudens jau ir izvirzījusi vairāk nekā 14,500 $ caur Bitcoin ziedojumiem. Bijušais Nacionālās drošības aģentūra darbuzņēmējs pašlaik dzīvo Krievijā pēc atklājot patiesību par Ziemeļamerikas novērošanas programma (PRISM), saskaras ar spiegošanas maksājumus Amerikas Savienotajās Valstīs. Lai palīdzētu viņam, Wikileaks izveidot aizsardzības fondu, kas ir paaugstināta gandrīz $ 18000 24 dienu laikā. No šīs naudas, vairāk nekā 75 procenti - vairāk nekā 14,500 $ - tika ziedoti formā Bitcoins.

Raspberry Pi izmanto jaunā Bitcoin biljards

Liberty spēles, spēļu istaba speciālists, ir izveidojusi Bitcoin vadītajām biljarda galds, ko darbina Aveņu Pi, Coindesk šonedēļ ziņoja. QR kods un LCD ekrāns blakus tabulas tradicionālās monētu slots parādītu cenu par spēlēt Bitcoins. Lietotājiem ir tikai skenēt QR kodu un nosūtīt redzamo summu īpašnieka Bitcoin maka adresi. Pēc tam iekārta automātiski padomi no bumbas, tāpēc tie nav manuāli atbrīvo.

Uzlabošana Google autentifikators iPhone liek lietotājiem zaudēt atslēgas

Brīdinājumā tika uzsākta šonedēļ, un sāka neuztraucoties simtiem Bitcoin lietotājiem. Acīmredzot, jaunā versija Google autentifikators iPhone var izraisīt daudz nepatikšanas Bitcoiners. Lietotāji visā tīmeklī brīdina citus kriptonauda īpašniekiem ne uzlabot savu versiju programmas vai visus savus atslēgas tiks zaudēti. Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit.

Safello ir jauns Zviedrijas Bitcoin starta, kas padara tirdzniecības vieglāk

Zviedrijā ir jauna Bitcoin starta, kas palīdz lietotājiem, jo ​​īpaši iesācējiem, lai iegādātos un tirdzniecībai virtuālo monētas. Safello devās tiešsaistē augustā un plāno daļu no jaunā viļņa pakalpojumu cīnās par kriptonauda nolikumam, lai pārliecinātos, ka gan Bitcoin pārdevēji un pircēji ir aizsargātas.

Firma, atbilstoši tās izpilddirektors Franks Schuil, ir vērsta uz divām Bitcoin funkcijas, kas ir ļoti noderīgi, lai patērētājiem: ātrumu un ērtības, it īpaši, ja lietotājiem ir nepieciešams, lai veiktu starptautiskos darījumus. Kā Bitcoin tālākpārdevējs, startēšanas mērķis ir nodrošināt infrastruktūru pārdošanu un pirkšanu kriptonauda, ​​bet Schuil saka, ka "šajā posmā, mums ir arī pārdot Bitcoin sevi".

Britu kabīne sabiedrība akceptē Bitcoins jūsu braukt

Tur ir britu taksometru firma, kas nesen ir sākusi pieņemt kriptonauda kā maksājumu. Jūs varat atrast šo inovatīvo uzņēmumu Cumbria, grāfistes Anglijas ziemeļrietumu daļā.

Par Carlisle balstītas Kambrijas Cabs sāku virtuālās monētas tikai pirms dažām nedēļām, pēc tam atverot tirgotāja kontu, izmantojot maksājumu procesoru Bitpay. Saskaņā ar uzņēmuma, zemākas darījumu izmaksas un samazinās krāpšanas risks pārsūdzēt taksometru uzņēmuma biznesa modeli. Maksājumu var viegli izdarīt kabīnē, vienkārši vienkārši skenējot QR kodu ar klienta viedtālrunis.

Bitcoin Exchange Berlin palielināt digitālo valūtu valstī

Trešais Bitcoin Exchange Berlīne (BXB), kas notika nesen, bija patiesa veiksme, saskaņā ar Motherboard vietnieku. Ikmēneša apmaiņa notika mākslas telpā vads Kunsthalle. Tirgū uzmanība kultūras braukšanas maksas, bet pārdevējiem un pircējiem, kas veltīta savu laiku, lai pārnešana digitālās monētas. Tas nāk, lai parādītu, ka Bitcoin ir patiešām pacelt ātrumu Vācijā, it īpaši tagad, kad tas tiek atzīts par privāto naudu.

Apvienotā Karaliste ir diskutē Bitcoin regulējumu

Pēc tam, kad ASV un Vācijā, Apvienotajā Karalistē arī meklē iespējamo regulēšanai Bitcoin uzņēmumiem. Šis jautājums bija centrā debašu notika pagājušajā trešdienā (4) pie Dauningstrītā 10, slavenā māju Londonā, kas uzņem valdības mītnes.

Sanāksmē piedalījās vairāki tehnoloģiju uzņēmumiem, kas darbojas finanšu jomā, Lielbritānijas regulatori un valdības locekļiem, un rezultāti bija diezgan pozitīvs, saskaņā ar kādu no viesiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Bitcoin ATM mašīnas varētu būt nākotnes banku sistēma?

Post ICO

Bijušais Mt. Tokijas aizturēts Gox Mark Karpeles

Post ICO

Ķēdes radio dara labu solījumu

Post ICO

Dokumentālā filma EPIX izskata Rosa Ulbrehta apcietināšanu

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Switchless iegādājas Āfrikas lielāko Bitcoin apmaiņu, cerot virzīt pasaules naudas pārvedumu tirgū

Post ICO

PayPal Hub tagad pieņem Bitcoin, FTC izslēdz Butterfly Labs un daudz ko citu

Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga

Post ICO

Meet Blockr.io, cilvēka altcoin bloķēt pētnieks

Post ICO

Lego kalnrūpniecības platforma: galvenā tehnoloģija, lai ģenerētu bitkīnus

Post ICO

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk