Divas jaunas Bitcoin konferences, regulējuma ziņas horizontā un eBay ziņkāri | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Divas jaunas Bitcoin konferences, regulējuma ziņas horizontā un eBay ziņkāri

Divas jaunas Bitcoin konferences, regulējuma ziņas horizontā un eBay ziņkāri

Vēl nedēļu iet, Bitcoin eksaminētājs sniedz jums jaunu iknedēļas kārtu ar visām galvenajām ziņām, kas satricināja mūsu pasauli pēdējo septiņu dienu laikā. Bez rakstus, šonedēļ mēs strādājām, lai jums dažas jaunus jautras un noderīgas sarakstus, no Top 13 Bitcoin krāniem 7 Famous cilvēku domas par Bitcoin.

Atjaunināt 0.8.4 palielina Bitcoin drošības līmeni

The vel Bitcoin-Qt nesen atbrīvota rada vairākus uzlabojumus drošības jomā, galvenokārt, nosaka dažas svarīgas kļūdas. 

Versija 0.8.4 tiek ieteikts visiem lietotājiem, kuri ir atjaunināt savu sistēmu, lai novērstu dažus ievainojamību: kodols šī jaunā versija sastāv no trim drošības uzlabojumus (ka jūs varat uzzināt šeit), lai izvairītos no pieteikumu crash vai korupcija no datu bāzēm.

SatoshiDice skāris DDoS uzbrukums

Masveida Bitcoin azartspēļu mājas SatoshiDice cietusi DDoS uzbrukumu šonedēļ, kas slēgtas platformas, taču sekas nebija tik slikti. Erik Voorhees, kas izveidoja vietni un to pārdeva par $ 11,5 miljoni jūlijā, iespējams, vairs pieder azartspēļu platformu, bet zina visu par to: viņš nodrošina DDoS uzbrukumi notiek daudz Bitcoin azartspēļu vietnēm.

"Viņi lielākoties izšķērdēta savu naudu," viņš teica par uzbrucēju, bet runājot ar Coindesk. Saskaņā ar ekspertu, vietne nav nepieciešams laist derību, tas tikai sniedz informāciju par likmju statistikas un citu saturu.

Bitcoin cenas gandrīz divkāršojās divu mēnešu laikā

MarketWatch veikta analīze par jaunāko Bitcoin pricesand pamanīju, ka vērtība šī kriptonauda gandrīz dubultojies pēdējo divu mēnešu laikā. "Jūlijā un augustā bija vērojams klusā vasaras tirdzniecības, pieaug ražību un spekulācijas par nākamo priekšsēdētājs Federālo rezervju. Un šajos divos mēnešos, Bitcoin cenas gandrīz divkāršojās no tirdzniecības biržā Kalns GOX. Nozīme Bitcoin cenu par Mt. Gox lielākais Bitcoin maiņas tilpuma, nesen bija $ 128,50. Tas ir gandrīz divreiz vērtība Bitcoin gada 5. Jūlijā ", tīmekļa vietņu ziņojumiem.

Amerikas Savienotās Valstis gaidīt federālajiem noteikumiem par Bitcoin ziedojumus

ziemeļamerikāņu Federālā vēlēšanu komisija strādā, lai izveidotu noteikumus par Bitcoin ziedojumus, it īpaši laikā politiskajām kampaņām. Par Konservatīvo Rīcības fonda PAC Advokāti sākās diskusijas pēc lūgt iestādi, ja politiskie kandidāti un ārpus grupām tika atļauts pieņemt digitālo valūtu, turklāt ASV dolāru.

"Tā kā arvien vairāk privātpersonu tirdzniecības Bitcoin, politiskās partijas un kandidāti arī vēlas pieņemt un tērēt jauno valūtu," Dan Backer DB Kapitolija stratēģijām rakstīja pieprasījumā, kas rada 24 tehniskus jautājumus FVK attiecībā izmantošanas Bitcoin kā forma politiskajam ieguldījumam.

StrongCoin strādā par izplatīts apmaiņu

Tiešsaistes maks pakalpojums StrongCoin ir uzsākusi jaunu izplatīts apmaiņas pakalpojums iegādāties Bitcoins. Sistēmas dibinātājs, Ian Purton, kas jau darbojas ārpusbiržas apmaiņu (tas ir atšķirīgs, jo tas ļauj cilvēkiem, lai atrastu otru tieši un organizēt tirdzniecību, piemēram), ko sauc par Bitcoinary. Tagad Purton rada arī izplatīts apmaiņu, saskaņā ar Coindesk, kas tiks darbojās kā daļa no viņa StrongCoin šifrētu tiešsaistes maka pakalpojumu.

Jaunais pakalpojums būs pārī Bitcoin turētājiem ar tiem, kas vēlas iegādāties tos Fiat valūtā. Un lietotājiem nebūs pat manuāli pārlūkot ziņas no cilvēkiem, kas piedāvā tirdzniecības Bitcoins, jo jaunais apmaiņa saskaņot tos automātiski.

Peļņas gūšana savu digitālo saturu ar BitMonet

The Bitcoin microtransactions tirgū ir vēl viens lielisks rīks, kas spēj palīdzēt monetize digitālo saturu ar gandrīz bez transakcijas maksu. Šīs platformas nosaukums ir BitMonet un tā tika izveidota, lai risinātu dažas no problēmām, kas ik satura veidotājs seju, kaut apstiprinot būtiskumu kriptonauda.

Saskaņā ar dienesta mājas lapā, tas ir iespējams, lai sāktu izmantot atvērtā koda platformu tikai 10 minūtes, ļaujot mājas īpašniekiem, lai viegli pieprasīt samaksu, lai piekļūtu īpašu gabals saturu, piemēram, raksta, blog post vai pat ilgtermiņa abonējams piedāvājums.

Bitcoin nav gatava pārņemt naudas pārvedumu tirgu

Bitcoin eksperts Džeremijs Liew no Lightspeed Venture Partners, uzrakstīja rakstu par Bitcoin un naudas pārvedumu tirgu. "Izmantojot Bitcoin par naudas sūtīšanu starp valstu piedāvājumu jaunajiem uzņēmējiem iespēju veidot jaunu uzņēmumu, bet ģeogrāfiskos tirgus jautājumus. Uzziniet, kur jums vajadzētu veidot", viņš sāk sakot viņa ar GigaOM publicēto tekstu.

Iestādes koncentrēties uz pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Lai gan tas nav tieši ziņu uz kriptonauda kopienai, fakts, ka ierēdnis Pētījumā teikts, ka Bitcoin nav pilnīgi anonīmi varētu padarīt iestādes pieņem kriptonauda vieglāk.

Pētnieki no Kalifornijas universitātes San Diego (ASV), ko ražo pētījumu, kas koncentrējas uz Bitcoin. Analīzes nosaka, ka kriptonauda lietotāju paļaujas uz pakalpojumiem, piemēram, Mt. Gox, kas ir centralizētas valūtas apmaiņa, var padarīt tos viegli identificējamas tiesībaizsardzības amatpersonām. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka Bitcoiners nevar izmantot virtuālo valūtu anonīmi pirkt un pārdot preces caur šiem lielajiem mēroga kanāliem.

BetCoin klienti win $ 5 miljoniem 30 dienu laikā

Bitcoin izklaides tīklu BetCoin turpina paplašināt savu kazino ar vairākiem galvenajiem jauninājumiem esošajiem produktiem un pavisam jaunu vairāku miljonu dolāru klases piedāvājumu tuvākajās nedēļās, saskaņā ar Digital Journal. Tikai vienu mēnesi, BetCoin apstrādāti 420.000 likmes, ar kopējo izmaksa satriecoša 36000 BTC ($ 4,5 miljoni). BetCoin Dice izrādās klientu favorīts, ar 225,000 apstrādāti derību un pārsteidzošu kopējā izmaksa 24.000 BTC ($ 3 miljoni).

Indija rīko Global Bitcoin konferenci 2013. Gada decembrī

Tur ir jauns notikums kriptogrāfiskā horizonta: Global Bitcoin konferencē 2013, kas notiks 14. Decembrī, Bangalore (Indija). Vākšana piedalīsies galvenajās personības no Bitcoin kopienas, piemēram, pārstāvji no lielām iestādēm, piemēram, Buttercoin, BitPay, Mt. Gox vai Bitcoin Foundation.

Konferencē uzmanība tiks pievērsta izaicinājumiem un iespējām, kas maina Bitcoin Visumu, jo īpaši, ja runa ir par ietekmi kriptonauda otrajā lielākajā apdzīvotajā valstī un arī viena no lielākajām ekonomikām uz planētas. Organizācijas komanda sagaida notikums būs spēle-mainītājs, izplatot Bitcoin zināšanas un izpratni, kādas izmaiņas tā var sniegt vietējo un globālo ekonomiku.

Vai eBay ir norādīta kāda mīlestību Bitcoin?

Svešinieks, jo tas var likties, milzu e-komercijas platforma, eBay vēlas zināt, kā tās lietotājiem justies par Bitcoin. Tas viss sākās ar ziņu ar nosaukumu "Kas Deal ar Bitcoins Anyway?" kas nesen tika publicēts eBay blogu ar divu minūšu video runājam kriptonauda. Acīmredzot, eBay centās izprast, kā lietotāji jūtas par virtuālo monētu. Daļa no amata teica, ka "žūrija vēl kas, vai Bitcoins kļūs visuresošas un stāvēt laika pārbaudi, vai jaunievedumi varētu beidzot ieņemtu savu vietu. Ko jūs domājat? Vai Bitcoins reāls darījums?".

Protams, jo nav laika Bitcoiners pie sub-Reddit un cilvēkiem pie Bitcointalk.org forumā sāka dalīties ar zināšanām un ziņa gāja vīrusu, ar visiem, domājot, ka Bitcoin bija būs nākamā lielā lieta, par eBay. Bet tas tiešām ir, vai arī mēs tikai sapņot pārāk augsta? Patiesība ir tāda, ka tad, ja Bitcoin got pieņem lielas platformas, piemēram, eBay, daudz varētu mainīties.

Bitcoin var gūt labumu no Kalifornijas groza Money Transmission aktu

Jaunais tiesību akts nodots ar Kalifornijas štata varētu vieglāk Bitcoin jaunizveidotiem veikt uzņēmējdarbību valstī. AB 786 groza Kalifornijas Money Transmission aktu ar jauniem inportant izmaiņām, saskaņā ar Coindesk. Valsts sākotnējā naudas Transmisija aktu klasificējusi noteiktas uzņēmumiem, kas veic uzņēmējdarbību Kalifornijā naudas raidītāju, uzliekot stingrākas prasības par tām pirms to varētu darīt ar uzņēmējdarbību valstī. Jaunais likumprojekts ievieš daži svarīgi.

Šona Outpost paziņo Satoshi Forest, patvērums bezpajumtniekiem

Šona Outpost, bezpajumtnieki patversme Pensacola (Florida), iespējams, ir visvairāk labi zināms labdarības ar Bitcoin sabiedrībā. Tas viss sākās ar vienkāršu ziņu lūdz palīdzību, lai izveidotu stabilu maltīti pakalpojumus vietējiem bezpajumtniekiem, un ir audzis, pateicoties palīdzību vairāku Bitcoiners. Piecus mēnešus pēc pirmā pieprasījuma palīdzību, Šona priekšpostenis ir savākti vairāk nekā 30000 $ ar Bitcoin fondos un plāno paplašināt projektu, kā ziņoja Bitcoin Magazine.

Jaunais projekts labdarība ir izveide Satoshi Forest, arī Pensacola. Pēc Jason King, kas ir atbildīga par Šona priekšpostenis, tas būs "bezpajumtnieku patversmi, uz vietu, kur apspiests var atrast atelpu no" nozieguma "vienkārši ir slikts".

Bitcoin varētu drīz būt reālā daļa bērnu izglītībā

Bitcoin akadēmija un Bitcoin Bootcamp ir divas jaunas idejas, kas radītas ar starta, kas ir mērķis izglītot bērnus par Bitcoin. Šī vienkāršā ideja ļaus studentiem visu vecumu, lai uzzinātu par kriptonauda klasē vai caur internetu. "The Bitcoin akadēmija ir mērķis izveidot tīklu klasēs tiešsaistē un reālajā pasaulē, tostarp reālām īpašu klasēs lielākajās pilsētās visā pasaulē. Mēs organizēs biznesa klubi un nodibinājumi, sanāksmes un konferences, seminārus un Hangout sesijas, viss veltīta mācību pasaule kriptonauda un Bitcoin kā jaunu līdzekli matemātikas un finanšu vārda brīvību ", programmas dibinātāja Morgan Rockwell izskaidrot ar Bitcoin Magazine.

Uzņēmuma uzņēmumiem, kas plāno sadarboties ar skolām visā tauta, tiek sadalīta The Bitcoin akadēmijā un Bitcoin Bootcamp. "Par šiem vīzija sākās, kad es sāku domāt par to, kā ieviest Bitcoin uz ķieģeļu un javas pasaule. (...) Es jūtu, ka ir trūkstošais izglītības aspekts, kas māca bērniem ieguvumi un kā izmantot Bitcoin. Mums ir nepieciešams, lai saņemtu atpakaļ lai mācību bērnu matemātiku un zinātni atkal, "Rockwell piebilst.

Pieci RoboCoin kioski ierodas uz Kanādu līdz gada beigām

Kanāda ir uzlabot savu Bitcoin skatuves apmainīties. Pēc daudz gaidītā ierašanās Bitcoiniacs, fizisko veikalu, kas atrodas Vankūverā, kas darbojas kā Bitcoin brokeris, tagad valsts ir gaida piecus kriptonauda bankomātus, kas būs pieejami piecās lielākajās Kanādas pilsētās.

Jaunie Bitcoin kioski tika būvētas ar Las Vegas bāzētā uzņēmuma nosaukumu RoboCoin un pasūtīts pēc Bitcoiniacs. Starta plāno izplatīt tās visā Kanādā tuvākajos mēnešos. Pirmā mašīna Paredzams nosēsties Vankūverā oktobra sākumā. Ierīču pārējie ir paredzēts ierasties decembrī citās lielākajās pilsētās, piemēram, Toronto, Monreālā, Kalgari un Otavā.

Varat izmantot Bitcoin palīdzēt San Francisco bezpajumtnieki palikt silts

Projekta FEED sadarbojas ar Bitcoin Ne bumbas un Mass Appeal Inc. Saglabāt San Francisco bezpajumtniekus mazliet ērtāku šo ziemu. Viņi cenšas savākt līdzekļus, lai iegādātos vairāk nekā 300 Hoodies ar Bitcoin saistītu ziņu izplatīt mazāk paveicies, pirms ziemas sākuma.

Barojuma dalībnieki saprata, ka bez pārtikas, cilvēkiem nepieciešamas siltas drēbes. Un tas ir tas, kā projekts Hood bezpajumtniekiem dzimis: ". Tas nav par to, izmantojot bezpajumtnieki veikt propagandu pret Bitcoin vietā šie pārtraukta Hoodies nodrošina lētāku iespēju palīdzēt šo tautu", paskaidroja David Barker, no platformas Bitcoin Ne bumbas.

Kraken jau tirgojas ar eiro, Bitcoins un Litecoins

Kraken ir nosaukums par jauno kriptonauda apmaiņu, kas beidzot atvērt šo nedēļu pēc garas beta testēšanas fāzē. Pakalpojumu nodarbojas ar dažāda veida valūtas, jo īpaši eiro Bitcoins un Litecoins tagad. Tomēr mēnesī, būs citas iespējas, piemēram, ASV dolāros, Lielbritānijas sterliņu mārciņās vai Namecoins. Kraken tika izstrādāta, lai panāktu Virtual monētas tirgotājiem dažas no tās pašas funkcijas, kuru izmanto forex tirgotājiem, piemēram, stop rīkojumiem un maržinālās tirdzniecības. Platforma nodrošina augstu drošības līmeni, galvenokārt pateicoties tās četriem līmeņiem autentifikāciju.

Global Village ir pirmais šifrēta Bitcoin sociālais tīkls

Bitcoiners tagad ir droša vieta, - piemēram, militārās pakāpes šifrētā seifā - apmainīties ar informāciju un darīt zināmu sociālo tīklu bez ikviens spying pār plecu. Global Village, kas izveidota ar cilvēkiem NoBs.is, kas joprojām darbojas, beta, bet izstrādātāji apliecināt, ka militārās pakāpes šifrēšana, kas aizsargā lietotāju datus jau strādā.

Ja jūs interesē uzzināt vairāk par platformu, jūs varat izveidot savu kontu dažu sekunžu laikā, izmantojot šo pakalpojumu, lai radītu grupām, pasta statusa atjauninājumus un sūtīt šifrētus ziņojumus ietvaros sociālajā tīklā. Saskaņā ar paziņojumu presei, tikai Global Village locekļi, kuriem ir šifrēšanas atslēgu varēs izlasīt lietotāju koplietošanas ziņas un sistēma tiks būvēts bez galveno atslēgu.

Rodolfo Andragnes sarunas par LaBITconf

Pēc pārskata jaunu notikumu, kas būs rock Argentīnu un katru Dienvidamerikas Bitcoiner, Bitcoin eksaminētājs runāja ar Rodolfo Andragnes par daudz gaidītais LaBITconf, galvenais kriptonauda konferencē, kas notiks Buenosairesā, decembrī (7 un 8). Mūsu jaunākais intervējamais ir viens no organizatoriem un loceklis no Fundación Bitcoin Argentīnu. Jūs varat pārbaudīt pilnu interviju šeit.

Mūsdienu mākslinieku kļūst iedvesmoja Bitcoin

The mūsdienu mākslinieku Kuno Goda saņēmu iedvesmots Endija Vorhola un izveidojis mākslas darbu ar nosaukumu "200 Bitcoins". Līdzīgi kā Vorhola "200 One Dollar Bills", tad šīs gleznas cena ir 199 Bitcoins (bet mākslinieks atzīst vērtība ir apgrozāmi).

Pēc viņa mājas lapā, Kuno Goda stāsta par savu pieeju mūsdienu mākslu šajā jaunajā koncepcijā un demonstrē savu jauno mākslas darbu.

Beļģijas finanšu ministrs neprognozē problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Pēc Vācijas atbalsta kriptonauda, ​​cita valsts varētu būt pazīmes tolerances un pieņemšanu pret Bitcoin. Beļģijas finanšu ministrs atzina, nesen viņam nav problēmu ar virtuālo monētas, lai gan vēl ir tikai dažas lietotājiem valstī.

Koen Gīna viedoklis tika atklāts, kad ministrs atbildēja uz parlamenta jautājumu par Bitcoin. Šajā atbildi, viņš teica, ka viņš nevarētu redzēt Beļģijas Nacionālās bankas, kam iebildumi pret kriptonauda. Tomēr tagad, nācijas pret naudas atmazgāšanu organizācija, ko sauc par šūniņa de Traitement des Informations Financières, nav saņēmis norādījumus par šo jautājumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ATM debijas Vankūverā, Blockchain.info sasniedz 500000 portfeļus un Reddit ieslēdz GirlsGoneBitcoin

Post ICO

Switchless iegādājas Āfrikas lielāko Bitcoin apmaiņu, cerot virzīt pasaules naudas pārvedumu tirgū

Post ICO

Drukāti 3D lielgabalu zīmējumi, kas tiek finansēti no vietnes noņemtās bitēnas

Post ICO

Coin.mx manipulē Reddit pret Reddit noteikumiem

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Indijas rezervju banka brīdina lietotājus par Bitcoin tirdzniecības draudiem

Post ICO

Pārpalikums atklāj blockchain akciju tirdzniecības platformu

Post ICO

Taizemes Banka pret kriptvulāri, Kickstarter pārtrauc Bitcoin filmas līdzekļu piesaistīšanu un DATA rodas

Post ICO

CheapAir.com noņem $ 1,5 miljonus pārdošanas apjomā, izmantojot Bitcoin

Post ICO

Britu banku asociācija mēģina cīnīties pret Bitcoin izaugsmi Apvienotajā Karalistē

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem