Ukraina uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga, Coinbase cīnās par jauno 50 miljonu dolāru dibināšanu un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ukraina uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga, Coinbase cīnās par jauno 50 miljonu dolāru dibināšanu un vairāk

Ukraina uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga, Coinbase cīnās par jauno 50 miljonu dolāru dibināšanu un vairāk

Tas ir Bitcoin eksaminētājs jaunākais nedēļas garumā uz augšu. Laipni lūdzam!

Jaunzēlandes centrālā banka "nedraud" ar Bitcoin

Atšķirībā no citām bankām visā pasaulē, Jaunzēlandes Rezervju banka (RBNZ) nav bail no kriptonauda. Iestādes gubernators vietnieks atklājis banka "nedraud", kuru pieaugums Bitcoin un citu digitālo valūtām. Grant Spencer sniedza paziņojumu maksājumu NZ, divu dienu starptautiskie maksājumi, konferenču, kas notika Oklendā laikā.

Spencer viedoklis ir pilnīgi atšķirīga no citiem viedokļiem, mēs esam dzirdējuši šogad. "Tā kā valūtas emitents Rezervju Banka nejūtas apdraudēti ar Bitcoin, kas šķiet uzvesties vairāk kā preces, nevis valūtā," viņš teica. Lielākā daļa iestāžu sēdēt otrpus žogam, pastāvīgi sniedzot brīdinājumus pret Bitcoin un runājam par iespējamiem riskiem šo darbību.

Pilns raksts

Tim Draper-backed Bitcoin apmaiņas Vaurum rebrands kā spogulis

Vaurum institucionāls klases apmaiņas platforma Bitcoin investoriem, ir mainījusi savu nosaukumu uz Mirror. Palo Alto balstīts uzņēmums cenšas veidot ārā "spogulis" tradicionālās finanšu sistēmas, nodrošinot lielāku likviditāti Bitcoin tirgus.

In blog post publicēts šonedēļ par rebranding, Mirror iepazīstināja ar savu platformu, kā viens, kas ietver vairākas uzlabotas pakalpojumus, tostarp darījuma bāzes tirdzniecību un likviditāti. Spogulis arī paziņoja kādu pakalpojumu konsolidāciju, ka tā teica ļaus uzņēmumam piesaistīt tehnoloģija ir ēka attīstīties kriptonauda par spēcīgākās aktīvu klasē.

Avots: Coindesk

Ukrainas Valsts bankas uzskata Bitcoin nelikumīga kā maksāšanas veidu,

The Ukrainas Nacionālās bankas ir paziņojusi, ka tā būs proihibit izmantošanu Bitcoin valstī. Saskaņā ar iestādes, bankas mērķis ir aizsargāt pilsoņus un viņu tiesības. Tomēr izskatās, ka Ukrainas iestādes seko pretējs ceļu un aizliegusi, kas, protams, ietekmēs vietējās Bitcoiners.

"Lai aizsargātu patērētāju tiesības" Bitcoin "nevar izmantot, Ukrainā, kā maksāšanas līdzekli". Arī digitālās valūtas tiek uzskatīti par vienkāršiem "naudas aizstājējus", un tāpēc nelikumīga kā maksājumu iespēju.

Pilns raksts

Xapo uzsāk Bitcoin seifa progr iOS un Android

Bitcoin pagrabs pakalpojumu Xapo ir uzsākta mobilās ar atbrīvošanu no iOS un Android progr. Kaut Xapo jau izlaida iepriekšējo unoptimized versiju Android lietotnes pakalpojumā Google Play oktobrī, šodien iezīmē savu oficiālo atklāšanu.

Xapo devusi nosaukumu sevi ar Bitcoin pasaulē ar savu auksto glabāšanas risinājums, bet tas arī piedāvā seifa funkciju. Kopš uzņēmuma uzmanība ir pievērsta drošībai, tas bija mazliet garāks ieviest mobilos produktus, lai pārliecinātos, ka tas ieguva lietas labi. Xapo arī nācās gaidīt, Apple savas šaubas par to, kas ļauj Bitcoin progr par App Store.

Avots: Next Web

Bitcoin turpmākajās stratēģijās 60% no ASV organizācijām

jauns pētījums par digitālajām maksājumu tendencēm atklāja, ka kriptonauda ir daļa no ilgtermiņa stratēģijām 60 procentiem no ASV balstītas uzņēmumiem un organizācijām.

Ziņojumā Drošība un atbilstības tendences novatorisku elektronisko maksājumu - atlaiž Ponemon institūts un pasūtījis elektronisko milzu HP - aptaujāti 634 ASV iedzīvotāji. Lielākā daļa dalībnieku strādā IT darbības, drošības un tehnoloģiju ieviešanu. Tās ir arī "pārzina un iesaistīties" savās organizācijās "elektroniskiem maksājumiem pašreizējā prakse un nākotnes stategies.

Pilns raksts

Bitrefill nes mobilais kredītā ar Bitcoin uz 113 valstīm

Starta aicināja Bitrefill grib ļaut cilvēkiem papildināt savu mobilā telefona kredītu ar Bitcoin vairāk nekā simts valstīs visā pasaulē. Bitrefill tīmekļa vietne ļauj lietotājiem perforators mobilā tālruņa numuru, izvēlieties kredīta summu viņi vēlas, lai pievienotu un pēc tam maksāt Bitcoin.

Dienesta dibinātājs Sergejs Kotliar teica, ka viņa platforma, kas sākās pirms divām nedēļām, kas ļauj lietotājiem papildināt, savus tālruņus bez ceļot uz vietējā veikalā, lai nopirktu kredītu.

Avots: Coindesk

Austrālijas labklājības pieteikumu tagad jādeklarē "kiber valūtas" aktīvus

Ir jauna neliels papildinājums Austrālijas pensiju pieteikuma veidlapas, kas nozīmē, ka liels ziņas par Bitcoin kopienas valstī un visā pasaulē. Sākot ar šo nedēļu, Austrālijas pensijas pieteikumi jādeklarē savas "kiber valūtas" aktīvus, piemēram, Bitcoin.

Pieteikuma veidlapa departamenta cilvēkresursu pakalpojumu (DHS) publicēja liek Bitcoin tajā pašā līmenī kā citu potenciāli vērtīgu aktīvu, piemēram, "taksometra plāksnēm, laika akcijas, sporta zirgus, kurtiem, ceļojumu čekus" un citiem Kolekcionēšana. Lēmumu, saskaņā ar Sidnejas bāzes advokāts "leģitimē jēdzienu digitālo bagātības ārpus nišas jomā".

Pilns raksts

Brawker tagad ir decentralizēta Bitcoin apmaiņa

Honkongā Bitcoin starta Brawker tika uzsākta tikai pagājušā gadā 2013. Beigās Pakalpojums ļauj lietotājiem viegli iegādāties kaut ko ar Bitcoins par peer-to-peer platformu. Brawker kalpoja kā centralizētu darījuma, lai atvieglotu apmaiņu Bitcoins un produktiem starp lietotājiem. Tomēr nesenā intervijā CNN, Brawker CEO Cyril Houri pastāstīja CCN ka Brawker drīz kļūs daudz vairāk decentralizēta.

"Mēs pašlaik strādājam, lai padarītu mūsu vietni vēl decentralizēta. Mēs sapratām pēc Mt. Gox bankrotu, ka šis tirgus izmisīgi nepieciešama mazāk centralizāciju. Tātad, mēs drīz atbrīvot versiju mūsu mājas lapā, kas iet vienu soli tālāk šajā decentralizācijas procesu, ņemot gan e-komercijas darījumu un Bitcoin darījumu notikt ārpus mūsu infrastruktūru, nekad ņemot turēt lietotāju līdzekļus. Un labākais veids, lai nezaudētu savu klientu līdzekļus nekad nav turēt tos. "

Avots: CryptoCoinsNews

Coinbase mērķis vislabāk kapitalizēts Bitcoin starta caur $ 50M dibinātāja kārtā

Coinbase varētu saņemt papildus $ 50 miljoni jaunu kapitālu tuvākajā nākotnē. Tas ir vismaz uzņēmuma nākamais mērķis, kas ir mazāk nekā gadu pēc tam, kad Bitcoin startēšanas saņēma jaunāko kārtu Series B finansējumu, kopā $ 25 miljoni, ko Andreessen Horowitz paaugstināta.

Gadījumā, ja Coinbase, kas nodrošina digitālo kabatas un pakalpojumus tirgotājs visā pasaulē, faktiski izdodas savākt $ 50 miljonus, tas kļūs par vislabāk kapitalizēto Bitcoin startēšana (despiteBlockchain and Bitpay nesenie $ 30 miljonus finansējuma kārtās).

Pilns raksts

HyprKey iepazīstina pirkstu nospiedumu skenēšanu, lai nodrošinātu Bitcoin darījumus

Ja tur ir viena lieta stāv ceļā mainstream Bitcoin pieņemšanu, tas ir cyberfraud. Tā saka komanda HyprKey, starta mērķis ir aizsargāt digitālās valūtas lietotājus pret krāpšanu, izmantojot šo HYPR-3 trīs faktoru autentifikācijas protokolu.

HyprKey darbojas, radot biometrisko autentificēšanas tiltu starp lietotāju un mobilo maku uzcelta uz augšu no tā. Tas automātiski konvertē Bitcoin reālajā laikā, lai lietotāji var tērēt to, nekad, pat nepieskaroties digitālo valūtu, saistot savas debetkartes, tādējādi autentifikāciju darījumus tirdzniecības vietā.

Avots: Coindesk

Saistītās ziņas


Post ICO

Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku

Post ICO

Coinpunk iegūst dotāciju, ko piešķir Bitcoin fonds: projekts saņems lielu pilna Featured versiju

Post ICO

Fidor un Kraken komanda par kriptokulturāles banku

Post ICO

Iegūstiet savu pielāgoto darbību skaitli Bitcoiniem

Post ICO

Divas jaunas Bitcoin konferences, regulējuma ziņas horizontā un eBay ziņkāri

Post ICO

Bitcoin kasete pakalpojumu Inputs.io iebrucēja zaglis, kas nozadzēja 4100 BTC

Post ICO

BtcChina pazemina tirdzniecības komisijas maksas līdz 0,1%

Post ICO

Jauno cerību dažiem amerikāņiem ir pazīstams nosaukums: Bitcoin

Post ICO

Bitcoin vēstniecības Eiropā, Kanādas Bankas anti-kriptogrāfijas nostāja un īpaša partnerība

Post ICO

Britu sala vēlas kļūt par pasaulē pirmo Bitcoin centru: fiziskās kaltuves monētas ir daļa no plāna

Post ICO

Bitcoina briesmas

Post ICO

Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts