Coinbase darījumi ar nulles likmi, dotācijas Coinpan un tiesas lēmums ar labām sekām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase darījumi ar nulles likmi, dotācijas Coinpan un tiesas lēmums ar labām sekām

Coinbase darījumi ar nulles likmi, dotācijas Coinpan un tiesas lēmums ar labām sekām

Kā ierasts, Bitcoin eksaminētājs iet atpakaļ dažas dienas, un palīdz jums atcerēties, ziņas, kas padarīja nedēļā. No jaunajiem Bitcoin pakalpojumus uz tiesas lēmumu, kas paziņoja, ka kriptonauda var uzskatīt par "valūta vai forma naudas", mums bija dažas aizņemts dienas.

Khan Academy sāka pieņemt Bitcoin ziedojumus

Jūs tagad var atbalstīt labi pazīstams Khan Academy darbu ar saviem Bitcoins caur Coinbase. Tā kā lielākā daļa no jums zina, Khan Academy ir bezpeļņas organizācija, kas nodrošina bezmaksas izglītību cilvēkiem visā pasaulē. Caur kvalitatīviem tiešsaistes mācību materiāliem, piemēram, mācību video un praktiskiem uzdevumiem, akadēmijas preces personalizētu palīdzību lietotājiem visu vecumu un izcelsmi.

No sākuma tie bija nodarbības par matemātikas, zinātnes un vēstures. Bet pirms kāda laika viņi pievienoja Bitcoin saviem studiju plāniem, tāpēc nekas daudz loģiskāk nekā sākt pieņemt kriptonauda ziedojumus, kā arī.

CoinForest ir jauns atlaide Bitcoin tirgus

CoinForest vēlas būt tiešsaistes veikalu, kas izpaužas labākos piedāvājumus patērētājiem un uzņēmumiem Eiropas kriptonauda ekosistēmā. Veida, piemēram, Groupon, bet ar Bitcoins, piemēram, On Bitcoin raksturo to. Bez Bitcoin saistītu preču un pakalpojumu, CoinForest tiks pārdot 3D drukāšanas pakalpojumus, tiešsaistes izglītības pakalpojumus, viss, kas jums ir nepieciešams, lai izstrādātu programmatūru un neaizmirsīsim par pakalpojumiem jaunizveidotiem un tiešsaistes uzņēmumiem.

Šifrēšanas Street ir pirmais ASV bāzētās altcurrency apmaiņa

Tur ir jauns apmaiņa, kas var pārvērst Bitcoin, Litecoin un Feathercoin. Par šo pakalpojumu, kas pašlaik darbojas savu beta testēšanas fāze vārds ir Kripto ielā. Šī Delaware balstīta altcurrency apmaiņa ir pirmais šāda veida, kas dzimuši ASV un koncentrējot visu uzmanību uz šiem pirmajiem trim cryptocurrencies kas apkopo jaunus lietotājus katru dienu.

Lai gan tas nenozīmē, Kripto iela ir vienīgā altcurrency maiņas, jo uzņēmumi, piemēram, bulgāru BTC-e jau pastāvēja pirms jaunā platforma ir paļaujas uz tās izcelsmi, lai gūtu panākumus: "cilvēki, piemēram, un ticu amerikāņu balstītu platformu, un tas ir pašlaik ko mēs piedāvājam uz altcoin apmaiņa ", saka Shamoon Siddiqui, dibinātājs un CEO no sabiedrības.

Casascius fiziskās Bitcoins iegūt krekinga pie Defcon

Par Defcon Pētnieki Stits un datagrammu nepieciešamas tikai 10 minūtes, lai kreka sistēma par Casascius Bitcoin pirmo reizi. Tomēr hakeru konferencē, eksperti teica, ka ar nelielu praksi viņi varētu atgūt privāto atslēgu no Casascius vienības tikai vienu vai divas minūtes.

Par cilvēkiem, kas vēl nezina, ko Casascius ir, šīs fiziskās Bitcoins ir maz karte iestrādāts iekšā, kas satur digitālu valūtas maku saistīts kontu ar tādu pašu vērtību kā vienas iegravēts monētas. Šīs ierīces ir aizsargāti ar slāni hologrammu un 8-ciparu kodu, un tas bija vajadzēja būt ļoti grūti iejaukties ar vienu no tām, bet šogad Defcon konference parādīja pretējo. Pārbaudiet metodi, ko pētnieki izmanto šeit.

Mt. Gox strādā ar Akamai un jaunu tirdzniecības dzinēju

Mt. Gox paziņoja šonedēļ tika tagad atbalsta Akamai, vadošā mākonis platforma, kas droši "ļauj nekādas pieredzes par jebkuru ierīci", un drīz izvirzīs savu jauno tirdzniecības dzinējs, Midas, darbībā. Jaunās funkcijas tika atklāts plašs atjauninājumu publicētā tiešsaistē apmaiņu.

Saskaņā ar uzņēmuma "ir daudzas lietas, kas notiek tieši tagad pie kalna GOX (...), kas ir svarīgi, lai mūsu klientiem visā pasaulē un ar Bitcoin kopienai". Platforma jārisina trīs galvenie jautājumi šajā atjauninājumā: "vietnes ātrumu un drošību, gaidāmajiem valūtas integrāciju un administratīvos jautājumus ar noguldot un valūta atņem". Uzziniet vairāk par izmaiņām pie Mt. Gox šeit.

VC3: Bitcoin regulējums konference notiek gada 14. Augustā

Federālā pieeja regulēšanai jaunu naudas pārvedumu tehnoloģijām. Tā ir galvenā tēma no pirmajiem virtuālās valūtas Atbilstība konference (VC3), kas notiek gada 14. Augustā, pie New York City Bar Association. Pasākumu rīkoja Nacionālās naudas pārskaitīšanu asociācija, būs īpašais viesis: James H. Freis, bijušais direktors Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla, kas pazīstams arī kā FinCEN.

VC3 būs īpaši noderīga nozares dalībniekiem, kas ir nepieciešams, lai būtu apgaismots par jaunajiem noteikumiem: virtuālās valūtas uzņēmējiem tagad ir īstenot nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas programmas, saņemt valsts licencētas un reģistrēt ar FinCEN. Pretējā gadījumā tie tiks saskaras apsūdzību krimināllietā.

Kāpēc Bitcoins ir dārgāki Argentīnā

Saskaņā ar Coindesk, cilvēkiem, kas dzīvo Argentīnā maksā vairāk par to Bitcoins nekā lietotāji, kas dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs. Iemesls? Ikgadējā inflācijas līmenis aptuveni 25 procenti ir padarot tos pagriezt muguru savā nacionālajā valūtā. Oficiālie numuri novietojiet gada inflācija valstī ir aptuveni 10%, bet privātajiem ekonomisti lēš, ka tas ir vairāk nekā divas reizes.

BtcTrip ir ziņas saviem klientiem

BtcTrip, tiešsaistes platforma, kas ļauj iegādāties avio biļetes ar saviem Bitcoins, gatavojas uzsākt trīs jaunus pakalpojumus. Bitcoin eksaminētājs runāja ar CEO Martin Fernandez, un viņš mums teica, ka startēšanas "virzās uz nākamo līmeni", izstrādājot programmas "Rent a Car & Hotel", "BtcTrip punktus un punkti" un "BtcTrip sērfošanu".

Pēc tam, kad tās uzsākšanas jūlijā, "BtcTrip ir saņēmis ārkārtīgi labi kopienai". Pēc pirmajām divām nedēļām uzņēmējdarbībā, platforma reģistrēts uzplaukums biznesā. "Mēs sākām ar kustību, kas palielinās, dienu pēc dienas, ar entuziasmu komentāriem un atbalstu no Bitcoin sabiedrībā", viņš piebilst. Protams, tas palīdz, ka "lielākie spēlētāji, piemēram BitInstant vai Bitcoin fonda" palīdz veicināt uzņēmumu, iegūstot biļetes ar BtcTrip, galvenokārt pateicoties savu jauno biznesa ceļojumu kontā.

CoinTerra komandām līdz ar atvērta Silicon

Bitcoin Magazine šonedēļ ziņoja, ka CoinTerra izvēlēts Open-Silicon kā savu ASIC dizaina un attīstības partneri. Kā pusvadītāju inženiertehnisks uzņēmums, CoinTerra meklē Bitcoin ieguves risinājumus, izmantojot ASICS, lai ražotu augstas kvalitātes mikroshēmas pielāgotus Bitcoin ieguves risinājumiem.

Coinbase paziņoja mikro darījumus bez maksas

Pēc nesen paziņojot mirkli Bitcoin pārvedumiem verificētiem lietotājiem Coinbase uzsāka jaunu funkciju: off blockchain mikro darījumus starp platformu kontiem. Un labākais? Šīs darbības iekasēt nulles maksu.

Pirmais "lietotājs", lai izmēģinātu jauno funkciju bija Coinbase izpilddirektors. Brian Armstrong nosūtīts pats 1 Satoshi (0,00000001 Bitcoin). Saskaņā ar paziņojumu ievietojis uz platformas blogā šī pirmdiena (5), operācija bija super ātri: tas ieradās uzreiz, tas tika apstiprināts uzreiz, un, kā jūs jau zināt, tas maksāja nulle maksas.

Coinpunk uzvar stipendiju pieļauto Bitcoin fonds

Coinpunk, atvērtā koda un pašmitināts "do it yourself" Bitcoin maku, ka jūs varat palaist uz sava servera nesen uzvarēja stipendiju pieļauto Bitcoin fonds - otrā šī gada - un iegūsiet lielu pilna Featured jauno versiju.

Kaut Coinpunk vēl ir izstrādes stadijā, pirmie lietotāji un daži attīstītāji, aparatūras seifu ražotāji un citas organizācijas var jau baudīt dažas iezīmes pašreizējā versijā. Par pakalpojuma radītājs, veterāns startēšanas dibinātājs Kyle Drake, nevar dot nekādus termiņus par projektu, taču cer, ka viņš var atbrīvot jauno versiju beigās vasaras beigās.

BitWall apkopo Bitcoin mikro-maksājumi par digitālo saturu

Tur ir jauns Bitcoin pakalpojums uzsākt šajā mēnesī: BitWall ļaus tā lietotājiem pārdot mazvērtīgo digitālo saturu, izmantojot visu iecienīto kriptonauda. Sanfrancisko bāzētā kompānija plāno apkopot mikro-maksājumi, lai samazinātu no maksām pircējiem svaru.

Ļoti mazas darījumus (parasti uzskata par mikro, ja vērtības ir aptuveni $ 1), ir bijis sarežģīts iezīme tiešsaistes e-komercijas jomā, jo īpaši, ja mēs runājam par digitālā satura monetizācijas, piemēram, lietotnes vai mobilās spēles. Bitcoin jau iekasē mazāku maksu par kredītkartēm - ap 0,0005 BTC, kas ir vienāda ar aptuveni pieciem centiem ASV dolāros pēc pašreizējā valūtas kursa -, bet BitWall vēlas, lai padarītu šo darījumu vēl izdevīgāk lietotājiem, apkopojot vairākus mikro Bitcoin maksājumi.

Portfelis pārveido kabatas pārvērsties Bitcoin

Par jaunu robotu portfeli, kas var pārvērst naudu Bitcoin veidotāji iepazīstināja ierīci pie Defcon hacker konferencē Lasvegasā. Coindesk reportedthat aveņu Pi darbināms ierīce ļāva lietotājiem nodot savu vaļēju pārmaiņas uz monētu slotā un pretī viņi saņēma QR kodu, kas uzspiests uz saņemšanas papīra, ka tie varētu izmantot, lai izpirktu savus Bitcoins.

Saskaņā ar vienu no attīstītājiem, portfelis bija, lai palielinātu informētību par Bitcoin. Portfelis izmaksas ir apmēram $ 250, lai veidotu un, turklāt ar aveņu Pi datora, ir mobilā 4G modemu.

Tiesas lēmums par Bitcoin var atvērt "plašu precedentu"

Ja kaut kas labs ir iznācis no Ponzi shēmu, kas izveidota ar Trendon Skuvekļi - vairāk pazīstams kriptonauda pasaulē kā "pirateat40? - ir lēmums par Teksasas tiesnesis, kurš nesen nolēma, ka "Bitcoin ir valūta vai forma naudas", kas nozīmē, ka Vērtspapīru un biržu komisija (SEC), var iet uz priekšu un iesūdzēt aizdomās turētais.

Jūs varat pārbaudīt dokumentu, ziemeļamerikāņu miertiesneša šeit parakstīts. Šajā rakstā, tiesnesim Amos L. Mazzant padara lietas analīzi attiecībā uz Bitcoin Ietaupījumi un Trust (BTCST), ir "uzņēmums" dibināta un pārvalda Skuvekļi.

Bitcoin eksaminētājs runāja ar Marco Santori, priekšsēdētājs Pārvaldes lietu komitejā theBitcoin Foundation, par šo jautājumu. Starp citu, advokāts sacīja, ka tiesnese Mazzant viedoklis varētu atvērt ceļu uz izmaiņām pasaulē kriptonauda. "Praktiski, lai gan, advokāti, tiesneši, politikas veidotāji un regulatori var sagaidīt, lai izmantotu to kā ļoti plašu precedentu. Piemēram, finanšu regulators to var izmantot, lai atbalstītu savu nostāju, ka Bitcoin apmainīties būtu nepieciešama nauda pārraides licenci. Advokāts var to izmantot, lai pārliecinātu tiesnesi citā valstī, ka viņa klienta nozagts Bitcoins bija reālās pasaules vērtību, kas atbalstītu prasību par zaudējumu atlīdzību. Šīs sekas ir tālejošas, "viņš paskaidroja.

Saistītās ziņas


Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Digitālās inovācijas Āzijā: strauji augošā Bitcoin nākotne

Post ICO

BitGold palielina $ 3.5 miljonus A sērijas investīcijās

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Micky Malka un Bitcoin: nauda ir pienācis, lai pārtrauktu darbu

Post ICO

Digitālā upe pieņem bitikoņas

Post ICO

Nodokļu noteikumi attiecas uz kriptultivālu, saka Kanādas Ieņēmumu aģentūra

Post ICO

Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins

Post ICO

McGill Bitcoin Airdrop - pārsteidzošs video

Post ICO

Ukraina uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga, Coinbase cīnās par jauno 50 miljonu dolāru dibināšanu un vairāk

Post ICO

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Post ICO

Nedēļas Bitcoin cenu analīze: mēģina izlauzties bez maksas