Western Union izmanto Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu, lai no Facebook noņemtu reklamēšanas reklamēšanu Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Western Union izmanto Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu, lai no Facebook noņemtu reklamēšanas reklamēšanu Bitcoin

Western Union izmanto Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu, lai no Facebook noņemtu reklamēšanas reklamēšanu Bitcoin

Pašlaik Bitcoin kopiena ir abuzz pēc reddit lietotājs Dave Aielloreported attēlu, ko viņš publicēja tika izņemta no Facebook.

Aiello kurš izveidoja "līdzās" tēla un tagged Western Union Facebook par fb.com/BITCOINpage gada 21. Novembrī tika piedāvāts ar šādu paziņojumu par Facebook 24. Novembrī.

Attēls izveidots, izmantojot baneri kreisajā pusē no Western Union tika publicēta un vēlāk noņem pēc Western Union izmanto DMCA apgalvo, ka attēls ir pārkāpusi Western Union autortiesības.

Kaut arī daudzi sabiedrībā ir apgalvoja, ka attēls ir godīga izmantošana, vai parodiju realitāte situācijas, ka Western Union, var iesniegt prasību pret attēla, izmantojot DMCA ziņošanas rīku Facebook un slogu, tad pāriet uz lietotājs norīkošanu to, lai parādītu tie nav pārkāpj autortiesības reportieris.

Coin Fire sasniedzis, Western Union, kurš atteicās komentēt situāciju un Facebook, kas nosūtīja tekstveidnes atbildi, norādot:

Facebook ir apņēmusies palīdzēt cilvēkiem un organizācijām aizsargātu savas intelektuālā īpašuma tiesības. Facebook Paziņojums par tiesībām un pienākumiem, neļauj norīkošanu saturu, kas pārkāpj kāds cits ir intelektuālā īpašuma tiesības, tostarp autortiesības un preču zīmes.

Kad mēs saņemam atskaiti no kāda paužot viedokli, ka vietnes saturu tiek pārkāptas viņu autortiesības, mums var būt nepieciešams, lai nekavējoties novērstu šo saturu no Facebook nesazinoties ar plakātu pirmās.

Ja mēs noņemam kādu saturu, jo par autortiesību pretenziju, viņi saņems brīdinājumu no Facebook, kas ietver informāciju par personas vai uzņēmuma, kas veikusi šo ziņojumu un / vai saturu ziņojuma kontakta. Ja viņi uzskata, ka nedrīkst būt noņemts saturs, viņi var sekot līdzi ar viņiem tieši, lai mēģinātu atrisināt šo problēmu.

Daudzos gadījumos šis process ir gandrīz automātiska un Facebook padara to politiku ne komentārus par šiem jautājumiem, neveicot papildu izmeklēšanu.

Tas, protams, ir palielinājuši uzmanību uz Rietumeiropas Savienību no Bitcoin kopienas izmantojot kaut ko sauc par Streisand efektu. Nosaukts amerikānis Barbra Streisand, kura 2003 mēģinājumu apspiest fotogrāfijas no viņas dzīvesvietas Malibu, Kalifornijā nejauši ģenerēta vēl publicitātes no tā.

Tā vietā, lai attēlu, vienkārši tiek uzskatīta par Facebook Bitcoin lapu ar tikai nedaudz vairāk par 24 tūkstošiem patīk attēls tagad parādās vairākās citās vietās ar neskaitāmiem Reddit pavedieni izveidotas, Vox rakstot pilnu storyand daudz vairāk cilvēku pacelt stāsts.

"DMCA Friendly" versija

Tā ir arī novest pie izveidojot "DMCA draudzīgā" attēla versiju, kas tagad tiek dalīta visā Twitter, Facebook un citām vietām. Citas attēli, Western Union ir izlaidusi tagad attiecas vairākas izmaiņas, kas izplatās visā sabiedrībā aizvien vairāk.

Kādas ir jūsu domas par visu situāciju? Ļaujiet mums zināt, komentāriem.

Saistītās ziņas


Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Neteller pieņem Bitcoin, Interpols izskata blokshēmu un vairāk

Post ICO

Dzīvošana Panamā Bitcoin burbuļa laikā: stāsts teicis pirmajai personai

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Niks Szabo: Bitcoin varētu atvieglot Grieķijas tirdzniecību

Post ICO

DATI un BitGive: divas jaunas grupas, kas papildinās Bitcoin ekosistēmu

Post ICO

Bitcoin saņem kodu XBT, Izraēla domā par nodokļiem un Mt. Gox atbilde uz CoinLab sūdzību

Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

BTC draudzīgi bankomāti Dienvidkorejā un Spānijā, uTorrent slēpj Bitcoin miner un vairāk

Post ICO

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Četrus gadus vēlāk mēs joprojām nezinām, kas izveidoja Bitcoin