Kas ir Google Glass un Bitcoin? GlassPay ir atbilde | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Google Glass un Bitcoin? GlassPay ir atbilde

Kas ir Google Glass un Bitcoin? GlassPay ir atbilde

RedBottle Designis ieviešot vienu no savām jaunākajām lietotnēm, lai Google Glass un citām Android platformas, ko sauc GlassPay tajā DEMO 2013. Gada konferencē, kas notiek Silīcija ielejā. Bet kas ir tas ieguva darīt ar Bitcoin? Nu, tas app atkārto tiešsaistes iepirkšanas pieredzi ķieģeļu un javas veikalos, veicot pirkumus droši un vienkārši uzņēmumos, kas jau pieņem Bitcoin.

GlassPay ļaus gan pircējiem un tirgotājiem baudīt vieglu un ātru pārdošanas darījumus. Kad iepērkas, Google Glass un Android lietotāji vienkārši skenēt UPC kodus, apkopot "iepirkumu grozs", veikt pirkumu, izmantojot Bitcoinsand uzņemt produktus centralizētu atrašanās vietā.

"Ar GlassPay, mēs esam ņemot vienu no galvenajiem kultūras pieredzi, pirkuma akts priekšmetus, un tādējādi to arī nākotnē," teica Guy Paddock, izpilddirektors RedBottle Dizains, paziņojumā presei. "Bitcoins gūst ievērojamu pieņemšanu pasaules tirgū, un mēs zinām, ka sejas-pret-aci, lietotņu balstītu iepirkšanās un iepirkumu ir nākamajā vilni. Mēs esam gatavi par to," viņš piebilda.

Ir daudz ieguvumu klientam, saskaņā ar RedBottle Design. "Ar GlassPay, lietotājiem vienkārši dot savu Android viedtālrunis vai valkā savu Google Glass ierīci veikalā, skenēšanas objektus un veikt pirkumus tieši no kur viņi stāv. Nav nepieciešams veikt maku vai gaidīt rindā," paziņojumā presei skaidro. Bez tam, ar GlassPay, klienta virtuālā Bitcoin maku kontrolē paroli un kriptonauda var nosūtīt tikai klientam. "Atšķirībā no skaidras naudas, Bitcoins ir grūti zaudēt, nozagt vai pazaudēt. Un atšķirībā no kredītkaršu informāciju, ar Bitcoins pārdevējs nav slepenu informāciju par failu, var tikt apdraudēta".

Bet ir arī priekšrocības tirgotājiem: GlassPay atvieglo pieņemt Bitcoin kā samaksu, un tas nozīmē lielāku peļņu un zemākas izmaksas uzņēmējdarbības. Tas ir liels, lai mazajiem uzņēmumiem, kas tagad var kalpot vairāk klientu, ātrāk, un par lielu veikalu, kas ir saglabājusi dārgo mazumtirdzniecības vietu, saglabājot inventāra centrālajā noliktavā, nevis uz pārdošanas grīdas.

Lietotne joprojām tiek pārbaudīta, taču RedBottle Dizaina sagaida, lai saņemtu to tirgū gada otrajā ceturksnī 2014, pēc tam, kad Google Glass kļūs publiski pieejama. Tagad, pārdevēji, kuri ir ieinteresēti izmantot GlassPay platformu vajadzētu sazināties ar uzņēmumu, izmantojot savu websiteor telefona numuru (1-855-444-2675).

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

GAW Miners advokāti apstiprina SEC izmeklēšanu

Post ICO

Kalifornijas iestādes ir pēc Bitcoin fonda

Post ICO

Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus

Post ICO

Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin?

Post ICO

Coinbase līdzdibinātājs norāda, ka lielākie mazumtirgotāji gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Polijas Finanšu ministrija un bijušais ASV naudas kaltuves direktors atbalsta Bitcoin

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Itālijā notiek uzklausīšanas, Mt. Gox saņem bankrota aizsardzību un Bitcoin novērtē lielu sponsorēšanu

Post ICO

Kanāda un Kalifornija apstiprina jaunos Bitcoin likumus

Post ICO

Satoshi Nakamoto varētu tikt ievēlēts par 2013. gada aizbildņa personu