Ko Bitcoin būs vērts 5 gadu laikā 2020? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ko Bitcoin būs vērts 5 gadu laikā 2020?

Ko Bitcoin būs vērts 5 gadu laikā 2020?

Šis raksts ir tikai rakstnieka personīgo viedokli un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultāciju.

Vai mēs varam precīzi prognozēt, kāda varētu būt Bitcoin cena 2020. Gadā?

Bitcoin ir izrādījās varbūt karstākie investīciju prece visu laiku. Reiz jūs varētu pikaps bitcoins mazāk nekā penss. Tagad? Vienu monētu maksā simtiem dolāru ($ 410 brīdī rakstot šo). Tomēr daži cilvēki ir satraukušies, ka Bitcoin ir sasniegusi savu maksimumu un ka ieguldījumi tagad varētu būt, piemēram, investējot Fool zeltu. Man nepiekrist. Rakšana dziļāku rāda, ka Bitcoin ir tikai sāk pikaps tvaiku, un vairākiem faktoriem liecina, ka kriptonauda būs tikai turpinās gūt vērtību nākotnē.

Mind you, es neesmu vienīgais, apgalvojot, ka Bitcoin pieaugs cenas turpmākajos gados. Ja man bija izvēlēties ļoti konservatīvs numuru, es gribētu derēt, ka līdz 2020. Gadam Bitcoin būs vērts vismaz $ 1000 dolāru. Saskaņā ar pašreiz pieejamo informāciju un viedokļiem par citiem ekspertiem, šis skaitlis šķiet piesardzīgas.

Cienījams kriptonauda konsultants Richelle Ross ir predictingthat Bitcoin būs hit $ 650 dolāru šogad, saprātīgu prognozi. Daniel Masters, līdzdibinātājs no globālās padomnieka vērtā dolāru Bitcoin fonds, prognozē, ka Bitcoin varētu pārbaudīt savu visu laiku highsin 2016 (visu laiku augstāko līdz šim ir $ 1,124.76 dolāru), un varētu sasniegt $ 4400 līdz 2017. Ja Masters ' prognoze izrādās pareiza, investori, kuri sagrābtu Bitcoin tagad varēja redzēt viņu bagātība aug desmit reizes tikai dažu gadu laikā.

Protams, neviens nezina nākotni. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai izprastu faktorus, kas varētu izraisīt Bitcoin pieaugt vērtība nedēļās, mēnešos un gados. Bitcoin ir atšķirīgs no citām valūtām, ka tā ir veidota no koda līdz novērtēt vērtības, nevis nolietot. Izpratne par to, kas tas nozīmē, ir svarīgi ieguldīt Bitcoin.

Par "Sūkties" New Bitcoins turpinās lēni

Ja jūs esat iepazinušies ar Bitcoin, jūs droši vien jau zināt, ka visu pieejamo bitcoins piedāvājums ir ierobežots līdz 21 miljoniem. Kaut arī valstu valdībām ir tendence drukāt jaunu naudu, kad viņi jūtas patīk, jaunu bitcoins ienāk tirgū piedāvājums tiek stingri kontrolēta un galu galā ierobežots. Pēc tam, kad 21 miljoni bitcoins tiek radīti ne vairāk jaunu bitcoins jebkad tiks izsniegta.

Ne tikai ir kopējais skaits bitcoins nepārsniedzamās, bet jaunu bitcoins ienāk tirgū piedāvājums palēninās Bitcoin ieguve kļūst sarežģītāka. Reiz, tu būtu varējis izmantot savu mājas datoru, lai izveidotu blokus un tiks apbalvoti 50 plus bitcoins apmaiņā. Tagad, ja jūs vēlaties, lai izveidotu vienotu bloku, jums ir vai nu pievienoties ieguves baseini, tādējādi saistot savu personīgo datoru jaudu ar citiem datoriem, vai nopirkt ļoti specializētas un dārgas ieguves platformām.

Par bitcoins piešķirtas risināšanas bloku skaits samazināt aptuveni uz pusi ik ​​pēc četriem gadiem. Līdz novembra beigām 2012. Gadā, 50 bitcoins tika piešķirti par blockchain. Pašlaik 25 bitcoins tiek piešķirti par katru pievienoto bloku. Ir aprēķināts, ka dažkārt 2016 skaits bitcoins piešķirtas, lai izveidotu bloku samazināsies no 25 līdz 12,5. Tad, dažkārt 2021., šī summa tiks samazināta uz pusi no jauna, un līdz ar to Bitcoin kalnrači tiks apbalvoti tikai 6,25 bitcoins.

Tas ir iespējams, vissvarīgākais vienotais aspekts Bitcoin, vismaz no investora viedokļa. Satoshi Nakamoto, radītājs Bitcoin, uzskatīja, ka, samazinot skaitu jaunu bitcoins ienāk tirgū laika gaitā, Bitcoin vērtība varētu pieaugt laika gaitā. Tas risinās vienu no lielākajiem kritikas regulāri, nacionālo valūtu, kas ir pastāvīgi paplašinās supples, un līdz ar to vērtības krišanos.

Apjucis kāpēc piedāvājums ir šāds ietekmēt vērtību Bitcoin? Vienkāršākais veids, kā domāt par valūtu, ir kā "pīrāgs". Kad jūs izveidojat vairāk valūtā, izmērs pīrāga nepalielina, bet tā vietā tiek izveidots vairāk šķēlītes. Tas nozīmē, ka šķēles kļūst mazākas un mazākas laika gaitā. Pilns stāsts un teorija aiz valūtās ir nedaudz sarežģītāka, protams, bet tas pamata galvenais sakāms. Kā valdības drukāt vairāk naudas vērtība atsevišķu dolāru (vai mārciņas, eiro, uc) samazinās.

Ja paskatās vērtību Bitcoin, tas parasti kāpuma tendencei laikā. Protams, pagātne nevar paredzēt nākotni, bet tendences, ir svarīgi ievērot un apsvērt. Ar 2015. Gada janvārī, Bitcoin tika novērtēti 215 $, bet novembrī tā paša gada tas bija pieaudzis līdz vairāk nekā $ 300, ievērojamu pieaugumu.

Aizmirstiet pēdējo Bitcoin burbuli

Kopš tās pirmsākumiem, Bitcoin cenas kopumā kāpuma tendencei. Pēc 2013. Gada beigām, Bitcoin sasniedza vairāk nekā $ 1000, tad strauji samazinājās pēc tam. Šajā periodā, Bitcoin šķiet, ir pārvērtēta, jo spekulācijas. Spekulācijas var rasties katrā no finanšu tirgus veidam. Reizēm, cenu kāpums var ieskaitīt veida lavīnā. Kā cenām kāpt, cilvēki uzskata, ka viņi ir pirkt, un tie ir nopirkt tagad pirms cenas pieaugs vēl lielāks. Tas izveido atgriezenisko saiti ar vairāk un vairāk cilvēku lekt uz bandwagon iegādāties. Cenas šajā scenārijā var kļūt mākslīgi uzpūsta. Galu galā, tomēr mūzika ir jāpārtrauc, un grūti avārijas var notikt.

Tas notika ar mājokļu mārketinga ASV atpakaļ 2007-2008. Tas notika Japānas nekustamā īpašuma tirgus atpakaļ sākumā 90, un Ķīnā pagājušajā vasarā. Eļļa ir redzējis burbuļi formu. Tas pats ar zeltu. Kur ir spekulācijas, var rasties burbuļi.

Tātad, jā, Bitcoin tika pārvērtēts 2013. Gadā, un tirgus korekcija bija saistīts. Ikreiz, kad cenas strauji pieaugs īsā laika periodā, jums ir jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem ar saviem ieguldījumiem. Tas nav svarīgi, ja jūs pērk akcijas, nekustamo īpašumu, Bitcoin, vai kaut kas cits.

Jums arī jāapzinās hype. 2013. Bitcoin saņēma daudz hype, un daudz jaunu cilvēku, bija pievienošanās Bitcoin kopienai. Toreiz Bitcoin bija ziņās visur, lielākie uzņēmumi bija tikai sākums, lai apskatīt Bitcoin kā potenciālu iespēju, un lielie vārdi, piemēram, Winklevoss dvīņi, bija tikai sākums, lai pievērstu uzmanību uz to. Tas hype var stimulēt pieprasījumu un pieaugošo pieprasījumu nozīmē cenu pieaugumu.

Vai Bitcoin būt drošs patvērums valūta?

Viens no pēdējā lieta, jums vajadzētu apsvērt, ja jūs meklējat ieguldīt Bitcoin. Kā par vēlu, akciju tirgus ir bijis ļoti trauksmains. Ja un kad akciju tirgi cieš lielu kritumu, Bitcoin varētu kļūt par drošu patvērumu investīcijas. Kad hit akciju tirgos, cilvēki mēdz zaudēt ticību finanšu sistēmās un pat valstu valūtām. Lielā lejupslīdes 2008. Gadā, piemēram, zelta cenas ķīļveida cilvēki pameta papīra valūtas un krājumu un ieguldīja savu naudu zelta un citu fizisko aktīvu vietā.

Atkal, prognozēt nākotni ir grūti, bet akciju tirgos ciest liels hit tuvākajā nākotnē (kas ir ļoti iespējams), Bitcoin cenas varētu smaile. Kā Bitcoin ir alternatīva valūta, un tāpēc, ka valstu valdībām ir tendence izmantot stimulu politiku, kas deflate vērtību savas valsts valūtā ekonomiskās krīzes laikā, Bitcoin varētu sākt izskatīties ļoti pievilcīga drošu patvērumu.

Tas nozīmē, ka Bitcoin cenas iet uz augšu un uz augšu, kas ir kaut kas katram ieguldītājam jāapsver. Ja pasaule cieš lielāko lejupslīdi līdz 2020. Gadam, Bitcoin cenas varētu potenciāli kāpumu pagātnes manas konservatīvs $ 1000 tāmi. Tas ir tīra spekulācija, protams, un neviens nezina, kad notiks nākamā recesija.

Pašreizējais stāvoklis Bitcoin

Pašlaik Bitcoin ir nav hyped, vismaz ārpus iemesla. Tirgus pats ir nostabilizējies, un cenas tagad pārvietojas daudz mērenā tempā. Līdzsvara, stabilas ieguvumi tiek veikti ar Bitcoin padomus pie pamata stabilitāti tagad atrodams vairāk nobriedušu Bitcoin tirgū. Jā, cenas ir iegūt, ātrāk nekā daudzu zivju krājumu un tirgos, jo patiesībā, bet šie ieguvumi ir valstība iemeslu.

Šiem stabila pieauguma jāturpina arī nākotnē. Es neesmu padarot šo prasību, pamatojoties uz karojošs domāšanu, bet esmu apsver palēnināta Bitcoin piegādi kombinācijā ar pieaugošo leģitimitāti valūtas un tās paplašinās pieņemšanas lietotāju un investoriem.

Kapitāla pieaugumu no 15 līdz 25%, šķiet, ir saprātīgi, pamatojoties gan uz pagātnes izaugsmi un nākotnes potenciālu. Ja Bitcoin ieguvumi tikai 15 procentiem katru gadu līdz 2020. Gadam, monētas tiks vērtētas pēc viena Bitcoin 717 $. Ja Bitcoin iegūst 25%, cenas būs top $ 1,000. Šādi ieguvumi ir saprātīgi, un, visticamāk, pārsniegs ieguvumus fondu tirgos un citos finanšu tirgos.

Tātad $ 1000 dolāru bitcoins? Šķiet iespējams. Mind you, šī prognoze ir samērā konservatīvs. Kā jau minēts, daudzi Bitcoin eksperti uzskata, ka Bitcoin sasniegs daudz augstākas virsotnes. Protams, jūs varētu apgalvot, ka šie eksperti ir vienkārši cenšas popularizēt sava patstāvīga intereses, varbūt pat mēģināt cilindrs up mazliet hype. Neatkarīgi, pat ja Bitcoin nav hit $ 4000 zīmi, tai ir jāturpina, lai iegūtu zemi.

Šis raksts ir tikai rakstnieka personīgo viedokli un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultāciju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Butterfly Labs mēģina atvērt darījumus likumīgā uzraudzībā

Post ICO

Aprīlī Prāgā darbojas Robocoin ATM

Post ICO

Lielbritānijas tiesa piespriedusi Moolah atdot 750 BTC Syscoin izstrādātājiem

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Vairāk nekā 2% amerikāņu uzticētos Bitcoin, lai pārskaitītu naudu ārzemēs

Post ICO

Mt. Gox plāno atjaunot izņemšanu ar ikdienas un mēneša ierobežojumiem, jo cena turpina samazināties

Post ICO

Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins

Post ICO

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Post ICO

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

PayPal Hub tagad pieņem Bitcoin, FTC izslēdz Butterfly Labs un daudz ko citu

Post ICO

Ryan Kennedy no Moolah pasūtīts apmaksāt 750 BTC šodien