Kas tas tev teikt? vairāk Crypto Radio? BitFM maršrutā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas tas tev teikt? vairāk Crypto Radio? BitFM maršrutā

Kas tas tev teikt? vairāk Crypto Radio? BitFM maršrutā

Chain Radiohad ļoti veiksmīga uzsākšana pagājušajā mēnesī un ir apraides gandrīz 24/7, jo (atskaitot dažas nepatīkams DDOS uzbrukumiem), un ir piedzīvojis neticami strauju izaugsmi, un tagad šķiet, ka vēl divas kriptonauda radio stacijas ir uz horizonta.

Šodien mēs gribētu ieviest otro kriptonauda radio staciju no kopējā trīs mēs interviju.

BitFM (nav vietas brīdī) ir radio projekts, kas sākotnēji tika paziņots pirms dažiem sešiem mēnešiem, bet ir bijis gulēja pasīvās. Nesen satraukt aktivitātes, lai gan ir pierādīts, ka komanda aiz stacijas ir nopietni apvienojot to tirgot, un mēs apsēdās ar Dāvidu no BitFM runāt ar viņu par saviem plāniem attiecībā uz staciju, un to, ko mēs varam sagaidīt no tiem tuvākajā nākotnē.

Maiks: Mēs esam redzējuši vairākas citas stacijas augkopība un gatavojas uzsākt ar kriptonauda telpā. Kas padara Bit-FM atšķiras no citām vietām?

BitFM: BitFM ir stacija skrēja komanda cilvēku, kas ir liela pieredze ietvaros interneta radio stacijas nozarē. I ilga vairākas tiešsaistes staciju nekā gadu ir, ka nav īsti ar plašu mērķauditoriju, piemēram, BitFM. Viņi bija tikai kopiena stacijas, kas bija klausījušies vietējiem iedzīvotājiem. Komanda pie Bit-FM visi ir ieinteresēti ar CryptoCurrencies un lielākā daļa no mums tur dažas monētas. Lielākā daļa no mums nāk no ieguves fona un tāpēc zina, cik svarīgi ir centību. Theres daudz lietas, manuprāt, kas tiks noteikts bitu-FM malā no citiem galvenajiem raidorganizācijām. Bit-FM būs dažas ļoti atdzist funkcijas, integrējot to ar citiem mediju koncentrējas uz CryptoCurrencies. Es labprātāk nevis sabojāt visu pārsteigumiem tāpēc jums ir jānāk pie mums, kad mēs esam uzsāka! Mēs ceram, ka, lai kļūtu par dominējošo kriptonauda stacija vidum 2015.

Mike: Vai jūs varat sniegt mums Ielūkoties dažas no programmēšanas jūs plānojat par darbojas staciju?

BitFM: Atšķirībā no pārējiem valdošās staciju tiešsaistes brīdī, mēs nevarēsim izmantot sindicēto radio pārraidēm. Sindicēto Radio raidījumi ir iepriekš ierakstīti rāda ar citiem uzņēmumiem, kas varētu attēlot, lai aizpildītu tukšās grafikus. BitFM nekad izmantot šo formu Radio un mēs nodrošināsim, ka 80% no mūsu programmas tiek pārraidīts tiešraidē. Pāris mežģu par jums, mūsu mērķis ir plānot dažādas žanru izrādes. Tā, piemēram, tika pašlaik izstrādā regeja slots, kas tiks pārraidīts katru pirmdienu nakti. Neatkarīgi no mūsu Mūzikas šoviem, mēs arī cenšoties sasniegt dažas intervijas gaisu tieši pār VoIP. Tomēr katrs vadītājs tomēr izlemj, kāda veida šovs pārraidīt, vai tas ir žanrs saistīts parādīt, vai sarunu šovs, tas tiks uzskaitīti grafiku pirms parādīt airs.

Mike: Kāda ir licencēšanas situācija, skatoties, piemēram, ar Bit-FM? Mēs zinām, ka ķēdes Radio varēja nodrošināt dažas darbības licencēm un tiem ir izrādījies diezgan dārgas no tā, ko mēs esam iemācījušies šeit monētu Fire.

BitFM: Licencēšanas prasības atšķiras no valsts uz valsti. Diemžēl ķēdes Radio, licencēšana ASV ir ļoti stingras un dārga salīdzinājumā ar AK. Kā mēs apraides no Eiropas Savienības (galvenokārt Apvienotajā Karalistē), mēs tikai nepieciešams nodrošināt interneta Radiostacijas licence no PIL. PPL būs jāmaksā autoratlīdzība māksliniekiem uz mūsu vārdā, un mēs tikai nepieciešams samaksāt noteiktu summu katru gadu. BitFM šobrīd diskusijās ar PIL definēt mūsu ierobežojumus un viņu prasībām, ar skatu uz licenci pirms apraides nodrošināšanai.

Mike: Kādi ir jūsu plāni, lai uzturētu un saglabātu interneta radio staciju tiešsaistē? Mēs esam redzējuši nokārtošanu BTC-Radio gandrīz uzreiz, un tik daudz ir bijis nervozs, lai saņemtu pārāk pievienots stacijai.

BitFM: Stacija pati ir izrādījusi lielu interesi par sabiedrības locekļi. Es pats esmu ieguldījusi lielu naudas summu uz staciju, lai iegūtu visu, kas Tip Top stāvoklī pirms uzsākt. Atšķirībā no citām stacijām, kas ir diemžēl pazudušas, mēs nevarēsim paļauties tikai uz ziedojumu, lai saglabātu staciju virs ūdens. Sākotnējā ideja stacijas bija nodrošināt, ka stacijas izmaksas varētu būt 100% aizpilda klausītāju ziedojumiem. Šis aspekts ir mainījusies, un mums ir pāris plānu, lai nodrošinātu, ka stacija paliks darbojas ilgāk nekā jebkurš no mūsu konkurentiem. Citu staciju vairākums arī ir brīvprātīgos pārraidīt un pārvaldīt tīmekļa vietni, lai nodrošinātu, ka tas paliek dzīvs. Mēs meklē iespējas, kas var nozīmēt vadītāji uz staciju, var tikt izmaksāta par katru šovu nākotnē, lai nodrošinātu, ka šova raidījuma kvalitāti, un vēl svarīgāk, ilgtspēju pakalpojuma un talantu.

Maiks: Mēs zinām, nevienam nepatīk dot palaišanas datumu, bet jebkurā neskaidra ideja, kad lietas var vērpšanas augšu un iet dzīvot?

BitFM: bija sākotnējais palaišanas datums būs kādā brīdī decembrī, bet ar citām stacijām popping up visā sabiedrībā, mums ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka mēs Get mūsu kāju durvīs "krietni pirms vairs stacijas sāk pārraidīt. Gaidīt, lai redzētu mūs gaisā līdz 2014. Gada novembrim oficiāls palaišanas datums tiks izlaists nākamajā presei.

Mike: Kas pamudināja jūs un jūsu komanda aplūkot šajā vietā?

BitFM: Atkal, tas tikai tā notiek, ka grupa, kas iesaistītas šajā operācijā cilvēkiem viss nāk no Mining fonu. Mēs sēdēt un klausīties citu nav kriptogrāfisko stacijās, vienlaikus izveidojot mūsu ASIC s un GPU un nejauši, viens no mums grupā jautāja: "Es domāju, vai ir kādi kriptonauda radio stacijas". Tas lika mums meklēt stacijas, lai mēs varētu kļūt lojāli klausītājus. Tā beidzās bez panākumiem. Tas ir iemesls, kāpēc mēs tagad meklējam, lai aizpildītu šo tukšumu - mēs zinām, mēs uzklausījām un bijuši lojāli atbalstītājus šo vietni, ja tas bija ap pirmajās dienās.

Mike: Kas visvairāk uzbudina jūs un jūsu komandu par kriptonauda?

BitFM: Viena no galvenajām lietām, kas satraukt komandai par kriptonauda ir evolūcija Technology. Mēs visi nāk no kalnrūpniecības un IT fona un mēs visi esam tāpēc labprāt uz sasniegumiem, kas CryptoCurrencys ir sniedz. Mums visiem patīk dažādība kriptonauda s un sākotnējā ideja ir aiz tiem. Es esmu visu par privātumu un pret cenzūru, un uzskata, ka Bitcoin ir viens no vadošajiem instrumentiem pašlaik lieto, lai nodrošinātu privātumu tiek turēts, un tiem, kas mēģina cenzēt internetu, tiek pārtraukta.

Mike: Vai jūs tikai koncentrēties uz Bitcoin vai citiem cryptocurrencies, kā arī?

BitFM: Stacija pati vienmēr būs BitFM. Jūs neredzēsiet mums sāk Doge-FM. Tomēr stacija pats runās par citām monētām, kā arī, un tas nebūs 100% vērsta uz tikai Bitcoin. Visas monētas ir pelnījuši, lai saņemtu minēto, un mūsu mērķis būs rūpēties par visām valūtām.

Šķiet, ka BitFM visticamāk būs uzsākt tuvāko nedēļu laikā. Coin Uguns tiks saglabāt mūsu acis uz to, ķēdes Radio un trešais stacija mēs intervijas vēlāk šajā nedēļā. Visa mūsu komanda ir satraukti redzēt tik daudz piedāvājumu, iebūvēts ap šo vietu, jo tas vienkārši palielina izredzes, kas pazīstami ar kriptonauda kosmosa tuning uz vienu no šīm stacijām un kļūst ieinteresēti cryptocurrencies.

Saistītās ziņas


Post ICO

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Post ICO

Charlie Shrem piesprieda 2 gadu ieslodzījuma laiku

Post ICO

Investori, kas tirgo kriptokultūru, izmantojot Noble Markets, izmantojot Nasdaq tehnoloģiju

Post ICO

Khan akadēmija beidzot pieņem Bitcoin ziedojumus (un tas nav vienīgais)

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io

Post ICO

Kā pieaugošā grūtības pakāpe maina Bitcoin izrakteņu ieguves procesu

Post ICO

UTorrent atjauninājums kontrabandas ēnaino kriptvulāciņu mīnētājs jūsu datorā

Post ICO

Monētu uguns +: profesionāls bitēnu troļļi

Post ICO

Kā pasaule izskatīsies, ja Bitcoin pieņemšanas vietas būtu valstis

Post ICO

Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi