Kur Silk Road klienti tagad tērē savus bitikoņus? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kur Silk Road klienti tagad tērē savus bitikoņus?

Kur Silk Road klienti tagad tērē savus bitikoņus?

Ar nokrišņus no Deep Web lielāko tiešsaistes melnajā tirgū, vairums klienti Silk Road tagad zaudēta, un nezinu, kur likt savus Bitcoins. Bet vai viņi tiešām? Ir vismaz divas alternatīvas stāv ārā pie horizonta, kas jau bauda atslēgšanas Silk Road, iegūt jaunus klientus un jaunas pārdevējiem.

1. BMR vai BlackMarket pārlādēšanas

Narkotikas, pornogrāfija un vairākas citas nelegālas preces. Ļoti līdzīgi Silk Road, tas ir tas, ko jūs varat atrast pie BlackMarket Reloaded. Šis ir jau liela platforma, ar gandrīz 3000 produktiem tikai narkotiku kategorijā, bet gan saskaņā ar rakstu, ko mājas Digital Trends publicēts, daži lietotāji saka, ka tirgotājiem, kuri pārdoti Silk Road tagad pārvietoti uz BMR, padarot to vēl lielāku.

Šajā tirgū piedāvā Bitcoin darījuma kontā, piemēram, Silk Road arī darīja, ko izmanto, lai izvairītos no krāpšanas.

2. Aitas Marketplace

Aitas Marketplace ir viena no jaunākajām tirgiem uz dziļu tīmeklī. Tas ir arī mazāks nekā BMR, lepojas 14 kategoriju preču lietotāji var iegādāties. Thedrugs sadaļa ir vairāk nekā 850 dažādas productsavailable un ir būtiski pieaudzis kopš trešdiena (2), kad Silk Road slēgtas, pievieno raksts Digital Trends publicēts. Ir arī citi pakalpojumi, un produkts ir pieejami starp datiem un rotaslietas.

Tomēr daži lietotāji ir piesardzīgi, kad runa ir par aitām Marketplace, jo vieta ir samērā jauna, un tas varētu nozīmēt, ka iestādes ir aiz tā, un arī tāpēc, ka vietne nav iezīme Bitcoin escrowyet, kas novērš krāpšanu, turot pircēju kriptonauda līdz pārdevējs piegādā pasūtītās preces.Kādas kriptogrāfijas vietnes ietekmē Auth 2FA drošības lietošana?Svētdienas pēcpusdienā, apsardzes firma Sakuritydisclosed ievainojamību atrasto Authy 2 Factor authenticationsystem. Šī ievainojamība rada interesantu drošības caurumu, kas varētu novest pie potenciālajiem kriptonauda zādzībām vietnēs, izmantojot Authy divu faktoru autentifikāciju (2FA). Sakurity atrodas Honkongā un regulāri veic iespiešanās testu, pirmkodu auditu un neaizsargātības novērtējumus.

Uzbrukuma ļauj zemisks lietotājam apiet divu faktoru autentifikācijas process, vienkārši ierakstot "./sms" ar uzvedni par 2FA taustiņu, mēģinot pieteikties uz kontu, kas piestiprināts ar Authy.

Sakurity atklāja drošības caurumu gada 8. Februārī un ziņoja neaizsargātību pret Authy. Authy uzreiz sāka atrisināt problēmu savā Authy programmatūru, bet nepieciešams, lai visas vietnes, izmantojot Authy sistēmu atjaunināt programmatūru, lai risinātu šo jautājumu.

Kopš Coin Uguns ir pārbaudītas vairākas kriptonauda vietnes, lai ziņotu, kuras vietnes patlaban var ietekmēt drošības caurums. Coin Uguns Atbalstītāji Brendons, Mike, un Leo mēģināja uzbrukumu, par saviem kontiem dažādās kriptonauda vietās.

Coinbaseand ZenMiner atrisinājis drošības problēmu savās vietnēs. No 2:30 EDT gada 17. Martā, PayBase nav pilnībā atrisināts jautājums par PayBase lapā.

Kaut Authy var izmantot galalietotājiem vietnēs, izmantojot Google autentifikatoru tikai vietnes, kas ir tiešā veidā, izmantojot Authy mezglu sistēmu, šķiet, ir ietekmētas. Citas apmaiņa, piemēram, Poloniex un Circle nebija ietekmē šo drošības problēmu.

Lietotājs mēģina nepatiesi pieteikšanās uz cita lietotāja kontā joprojām jābūt šī indivīda sākotnējos pieteikšanās informāciju.


Kas var palīdzēt Bitcoin uzņēmumiem, kad bankas saka nē? Interneta arhīvs ir spēcīga alternatīvaTie ir aizbildņi, kas uztur mūsu tīmekļa vēsturi droši un pareizi reģistrēti. Tomēr internets arhīvs ir daudz vairāk nekā, ka: cilvēkiem, kas nezina to, iestādei ir banku! Bankas sauc Internet Archive Federālā Credit Union vai IAFCU kas glābj dažas Bitcoin uzņēmumiem ielaistu ko tradicionālajā banku sistēmā.

Negaidīti filiāle interneta arhīvs, kas dibināta 2012. Gadā, atrodas netālu no New Brunswick, New Jersey. Tā kā uzņēmumi, kas saistīti ar kriptonauda sākās problēmas Amerikas Savienotajās Valstīs, IAFCU ir palīdzējis pusduci Bitcoin uzņēmumiem, piemēram, BitBox.

"Daudz no šīm vietām pamatā kompānijas saka:" izskatās, ja tās nav slēgtas mūs tagad viņi varētu slēgt mūs drīz "," stāsta Jordānija Modell, izpilddirektors IAFCU. Tātad, viņi meklē palīdzību interneta Arhīvs Federālā Credit Union, pat pirms runāt ar privātajām bankām.

Saskaņā ar Jordan Modell, pakaļdzīšanās un liedzot palīdzību šiem uzņēmumiem ir "liela kļūda". Par IAFCU seja piebilst, ka "tie nav narkotiku tirgotāji, naudas atmazgātāji, vai neatkarīgi. Tie ir vidējie ļaudis", kas mēģina padarīt ekonomika virzīties uz priekšu.

Tagad, iestādes mērķis ir eksperimentēt ar krājaizdevu bizness, cenšoties, lai redzētu, vai ir veidi, kā atjaunināt krājaizdevu modelis: "Mēs cenšamies, lai reāli panākt krājaizdevu priekšu to bootstraps".

Via wired.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Pārpalikums atklāj blockchain akciju tirdzniecības platformu

Post ICO

EBay UK ļauj pārdot kriptokorentus tās Sludinājumu sadaļā, sākot no 10. februāra

Post ICO

Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts

Post ICO

Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu

Post ICO

Vai Moolah (un tā 1,4 miljonu ASV dolāru BTC pašlaik trūkst) pēdējā Bitcoin scam?

Post ICO

Bitcoin pārsniedz $ 1000, vienlaikus dodoties uz vietu un uzvarot PayPal

Post ICO

Divi dažādi viedokļi par Liberty Reserve lietu

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Jaunais Eiropas projekts sola cīnīties pret nelegālu tiešsaistes tirgu, kurā Bitcoin ir iecienīts

Post ICO

Džeisons Viljamss: Austrālijas Bitcoin asociācija gribētu, lai Bitcoin kļūtu par galveno dolāru

Post ICO

Polijas nodokļu iestāde paziņo PVN 23% apmērā par minētu bitumīnu pārdošanu