Kas regulē Bitcoin? Protams, kopiena! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas regulē Bitcoin? Protams, kopiena!

Kas regulē Bitcoin? Protams, kopiena!

Visu gadu Bitcoin ir apmēram tur bijuši ķekars zādzības un krāpšanas saistītas ar valūtu. Taču cilvēki bieži vien aizmirst, cik daudz tas notiek ar naudas un kredītkaršu pakalpojumus.

Nelikumīgas darbības un noziedzība ir daudz lielāka issuefor Fiat spēli. Kad šie zaudējumi notiktu, daudzi klaigāt par regulējumu no governmentsand finanšu amatpersonām, lai nomierinātu "Wild Wild West" par kriptonauda. Ko šie cilvēki ir pazuduši, ir fakts, ka sabiedrība pati sevi regulē mūsu ekonomiku.

Viens no lielākajiem piemēriem ir par BTC zaudējumi no kauna Mt. Gox apmaiņa. Daudzi apskatīt šajā pasākumā, jo viens no katastrofālas laikos esamību kriptonauda.

Pēc tam notika, labs bars cilvēku iezvanījis par to, kas reglamentē iestādes iejaukties un apturēt neprātu. Tomēr, tas ir līdzīgs lūdzot maksas aizsardzības dienesta daudz kā mafiju atpakaļ dienā. Ko cilvēki nespēj saprast, ir tas, ka sabiedrība bija jārīkojas lietu rūpīgi un labi vien varēja.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Bitcoin plauks pati. Tā kā Džons Lenons reiz teica, mums ir nepieciešams, lai "Let It Be". [/ Tweet_box]

Tuvu nekā gadu pirms biržas sabrukums, vairāki brīdinājumi izdeva kopiena apliecina, ka Mt. Gox bija maksātnespējīgs apmaiņa. Sakarā ar savu privāto off-ķēdes darījumu datubāzē tas nav ļoti skaidrs vairākumam, bet tie joprojām ir brīdināti. Kopiena bija arī biedri tik nelokāms par iegūt savu naudu atpakaļ, ka viņi lidoja uz Japānu, lai apmierinātu CEO Marks Karpeles Mt. GOX sliekšņa. Tomēr, cilvēki neklausījās, un tas aizņēma vairāk laika, lai noskaidrotu, cik slikti tas gadījums patiešām bija.

"Atcerēsimies, kas deva brīdinājumus un kurš apsūdzēts Atzīmēt Karpeles iet maksātnespējīgu pirms bankrota:. Lai Bitcoin kopienas"

Valdība authoritiesstepped kas pēc factlike viņi parasti dara, un ļāva Marks Karpeles iesniegt bankrota un brīvi. Viņš nekad nav bijis arestēts, un tas nebija līdz brīdim, kad viņš bija nozvejotas virzās $ 1 miljonu dollarsthat viņš tika aizturēts. Klasisks gadījums vadības pacelt izlijis piens un ne regulē vispār. Atcerēsimies, kas deva brīdinājumus un kurš apsūdzēts Atzīmēt Karpeles iet maksātnespējīgu pirms bankrota: no Bitcoin kopienai.

Pēc šiem notikumiem ar Mt. Gox citas zādzības un krāpniecība parādījās savienots ar acīmredzamu kopienas noteikumiem. Pat uzņēmēji paši parāda zīmi pašregulācijas: piemēram, Blockchain.info un BitStamp maksājot klientiem atpakaļ pēc saviem hacks.

Viņi nebija reizes vai priekšgala ārā no spēles, viņi darīja to, kas bija labākais un izveidoja stingrākas uzticību kopienā. Pēc šiem zaudējumiem, uzņēmumi sākuši nodrošinot vēl labāku metodes uzņēmējdarbības praksē tās patērētāju bāzi. Bitcoin maku un apmaiņa Circlewas viens no pirmajiem piedāvāt garantēto noguldījumu. Maiņas Coinbasefollowed drīz pēc tam ar noguldījumu apdrošināšanu, kā arī iespēju, lai klientiem, kuri vēlējās iegūt privātās atslēgas.

In vidū visu, tur vēl bija hacks un zaudējumi, piemēram Mintpal apmaiņu, bet tie, šķiet, ir ievērojami mazāka. Par hacks, piemēram Mintpals bija mazāks, jo cilvēki bija ievērojami jābrīdina. Nedēļas pirms altcoin valūtas sabrukumu, kopienas locekļi brīdināti daudzi lietotāji tās nāk nāve, tik daudz jūs varētu skatīties apjoma kritums būtiski.

Caur šiem hacks, cilvēki ir iemācījušies diezgan daudz par sevi drošībai, kas galu galā noved pie pašregulācijas un paaugstinātu izglītības par atbilstošiem drošības metodes, piemēram, konsultējot cilvēkus turēt savas privātās atslēgas.

Senais teiciens iet "Ja jums nav sava privātās atslēgas, jums nepieder Bitcoin", un tas ir ļoti patiess. Šīs izglītības nodarbības dzimuši no kļūdām, kas ir mācījuši cilvēkiem izmantot multi-sig maki, garākas paroles un divu faktoru autentifikāciju.

Sakarā ar spiedienu nāk no pašas kopienas, uzņēmumi ir arī jāsaskaņo sevi ar šo domāšanu, piedāvājot taustiņus, lai saviem klientiem, radot deterministiskus adreses un pievienojot lietas, piemēram, multi-sig un Google Authy ar saviem pakalpojumiem. Nozare saņēma lielu grūdienu no kriptonauda kopienas whichhas ir pašregulējoša no get-go, tāpat kā protokolu pati.

Daudzas labas lietas turpinās pieaugt cik pašregulācija ir iesaistīta kriptogrāfiskā-vidē. Jauninājumi, piemēram, spēcīgs aparatūras maki un jauniem drošības pasākumiem tiek atvesti uz galda ar saviem lietotājiem un uzņēmumiem, kas strādā ar Bitcoin.

Tur nav, šķiet, ir nepieciešamība pēc izspiešana rakete ieņēmumu apkopoto lai pasargātu nozari no krāpšanas. Kas ir nepieciešams, ir nepārtraukta dabiska attīstība Bitcoin protokola un tā, lai veicinātu kopienu pašpārvaldes funkcijas. Bez apspiesta licencēšanas kārtību un sniedzot privātu informāciju prom trešām juridiskām personām, valūtas zelt pati. Nav nepieciešams regulatīvo komiteju, kas regulē Bitcoin, jo tas ir maz ticams, ka notiks, jo tas ir saistīts ar decentralizēto raksturu. Kā Džons Lenons reiz teica, mums ir nepieciešams, lai "Let It Be".

Saistītās ziņas


Post ICO

Trīs galvenās ķīniešu BTC biržas paziņo par pilnīgu rezervju pierādījumu risinājumu izplatīšanu

Post ICO

Vairāk Bitcoiners pērk narkotikas tiešsaistē, ShapeShift atstāj Ņujorku un vairāk

Post ICO

Coinbase Datorurķēšana

Post ICO

FeodalCash pārrauga filiāles, lai inficētu datorus ar Bitcoin ieguves bot

Post ICO

UTorrent atjauninājums kontrabandas ēnaino kriptvulāciņu mīnētājs jūsu datorā

Post ICO

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Post ICO

CryptoWall: hackers, kas izmanto bitcoīnu, lai pieprasītu ransoms

Post ICO

Izpratne par mikrouzņēmumiem un Bitcoin lomu

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Pirmā Bitcoin ATM sāk darboties otrdien

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Apvienotās Karalistes noziedzības aģentūra ieķīlā miljardus mārciņu vērtu Bitcoin, astoņi Silk Road dīleri, kas arestēti visā pasaulē