Kāpēc kredītu Savienības vadītāji tik ļoti satraukti par Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc kredītu Savienības vadītāji tik ļoti satraukti par Bitcoin?

Kāpēc kredītu Savienības vadītāji tik ļoti satraukti par Bitcoin?

Kriptonauda mainās mūsu pasaule, pat kredītkaršu uzņēmumiem ir to atzīt, jo Bitcoin ir "zagt" dažas peļņu no tām. Bet tur ir grupa, kas ir patiešām sajūsmā par potenciālu virtuālo valūtu: krājaizdevu vadītāji.

Saskaņā ar Carol Van Cleef, no Washington DC juridiskais uzņēmums Patton Boggs, kas ir aizraujoši par kriptonauda ir tas, ka "tā ir kustība uz raitu maksājumu. Bitcoin ir naudas ekvivalents". Un šie vadītāji jau ir sapratuši, pārsteidzošu iespēju par piedāvājot Bitcoin denominēti kontus. Vismaz, viņi zina, ka tas "būtu drausmīgs PR triks," saka Stefans Fraga, CEO Sanfrancisko datorapmācību uzņēmumam un arī Bitcoin īpašnieks.

"Šī valūta var kļūt par nopietnu kavētājs, kas varētu destabilizēt krājaizdevu sabiedrības un bankas," norāda Ari Zoldan izpilddirektors Quantum Media Holdings, kas atrodas Ņujorkā. Tomēr "vai Bitcoin nāk piepildījums ir vēl jāskata", tad Bitcoin eksperts piebilst.

Par krājaizdevu vadītāji, galvenā problēma par Bitcoin ir, visticamāk, tās svārstības, kas ir pirmais lielais jautājums Bitcoin ir apdzīt, lai iegūtu uzticību.

Via cutimes.comKāpēc daži oportūnisti uzbrūk Bitcoin apmaiņai?Šodien mēs esam pārskatot to, ko mēs esam iemācījušies par Bitcoin līdz šim. Tātad, mēs nolēmām runāt par galveno iemeslu aiz uzbrukumiem Bitcoin apmaiņu. Kāpēc cilvēki kaut kas līdzīgs tas jādara? Nu, jo daži no mums ir skaidri oportūnisti.

Saskaņā ar Mt. Gox - slavenākais apmaiņas vietne, kas cieta uzbrukuma nesen - cilvēki dara to, lai destabilizētu digitālo valūtas tirgū.

Uzbrukums var veikt Bitcoin lietotājiem paniku, kad viņi redz viņiem nav piekļuves to "monētas", vai nevar pārvērst tos par īstu valūtā. Parasti, kad lietotāji saskaras ar situāciju, piemēram, viņi mēdz pārvērst visu savu Bitcoins dolāros, piemēram, tiklīdz tie ir iespēja. Tas nozīmē, ka daudz Bitcoins izkļūt no sistēmas, palielinot digitālo valūtas piegādi un samazinot tā cenu.

Tātad, autors uzbrukums tagad var iegādāties Bitcoins daudz lētāku cenu, saskaņā ar efektivitātes līmeni viņa darbībā. Pēc tam, kad tirgus ir stabils atkal, viņš var pārdot tos un veikt dažas peļņu.

Via wired.co.uk


Kāpēc valdības Bitcoin neuzliek par nelikumīgu?Bitcoin var ar politians ir saņemti ar skatiens, bet spēle mainās. Un, lai gan ASV valdība padara visu iespējamo, lai tramdīt leju uzņēmumus un platformas, kas padara netīru darbu, neviena valdība nekad apsvērt Bitcoin nelikumīgi, saskaņā ar Tom Geller.

Pieredzējis tehnoloģija komentētājs apgalvo, ka valūta nav vainojams, piemēram, Craigslist nav vainīgs organizētām izmantojot reklāmās noziegumiem. Iedomājieties, ja valdības mēģināja vainot kopīgus Bitcoin lietotājus noziegumiem jebkura veida, kas saistīta ar digitālo valūtu... Good luck!

Un, tomēr, ja kādu dienu Bitcoin izrādās ļoti veiksmīga, pat vairāk nekā tagad, Toma Geller s forecastis thatgovernments vēlēsies kādu no tā. Regula ir iespējams nākotne kriptonauda, ​​jo vairāk un vairāk lietotāju pievienoties pakotni.

Tā nevar šķist pozitīva sākumā, bet, ja jūs domājat par sekām regulējuma, viņi nav tik slikti. Centrālā iestāde kontrolē Bitcoin būs pārliecinieties, ka neviens monētas tiek iznīcinātas kļūdas, piemēram, jau ir noticis iepriekš, radot jaunus veidus piedziņu vai kompensāciju. Un tad visa sistēma būs vairāk protectedfrom liels uzbrukums, piemēram, 51% uzbrukumu mēs paskaidrots šeit.

Tātad, kopumā, Bitcoin būtu vairāk aizsargāts, bet arī ar uzraudzību, kā nekad agrāk, un tas var iet abos virzienos, jo Bitcoin tikai pastāv un neatlaidīgam tik ilgi, kamēr ir cilvēki tirdzniecības un apmainīties ar to. Kad pienāks laiks, kā tiks ciparu monētas lietotāji jūtas par šo?


Kāpēc Bitcoin joprojām tiek uzskatīts par krāpšanos?Mēs varam būt internets, virtuālo realitāti, tiešsaistes iepirkšanās... Mēs varam būt tik progresīvs, kā mēs gribam, bet daži no mums joprojām redzēs Bitcoin kā scam. Tas ir neizbēgami.

Pat Maiks Shedlock, no mājas Tirgus Oracle, ko izmanto, lai vienotos ar šo ideju, kamēr viņš runāja ar Geoff Turk, no GoldMoney. Saskaņā ar speciālistu, "scam" nav īstais vārds, lai definētu Bitcoin. Pēc pētot Bitcoins, viņš saka, ka viņš nav atrasts "kaut scam līdzīgu par tiem".

Tomēr "cenu nepastāvība ir cits jautājums, un tas ir rezultāts pieaug pieprasījums pēc salīdzinoši ierobežoto resursu".

George Turk piebilst, ka "var beindividuals mēģina manipulēt ar cenu, kaut kādā veidā, ko mēs zinām, ir iespējama jebkura maza vai pat ne tik mazā tirgū". Viņš arī norāda, ka "Bitcoin protokols pats par sevi ir diezgan skaņa, un tas rada interesantu hibrīdu preci bez ķermenisku eksistences kas tomēr ierobežota piedāvājuma".

Tātad, scam nav precīzs vārds, lai definētu šo digitālo valūtu ar ļoti gaistošā vērtību. Bet, vienalga, lietotāji joprojām ir jābūt carefulabout vietām, kur viņi iegulda savus Bitcoins.

Via themarketoracle.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Vairāk cilvēku iegādājas narkotikas tiešsaistē, izmantojot Bitcoin draudzīgas vietnes, Eiropas valstis atrodas saraksta augšgalā

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Kolorādos ir viens veikals, kas pārdod marihuānu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin iedvesmo zelta tirdzniecības platformu, bet tā ir ASV pirmā regulētā apmaiņa un daudz ko citu

Post ICO

Bitcoin jaunumi, 2013. gada 15. novembris

Post ICO

E-pasta apmaiņa liecina, ka tuvākajā laikā Google Bitcoin varētu teikt jā

Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

Nasdaq plāno ieviest Blockchain privātajā tirgū

Post ICO

Coinpunk tagad ir beta versijā un gaida izstrādātājus

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī