Kāpēc Generation Z noteikti iekļaus Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Generation Z noteikti iekļaus Bitcoin

Kāpēc Generation Z noteikti iekļaus Bitcoin

Vai varat iedomāties pasauli bez fiziskas naudu? Pasaulē, kur mums nav veikt rēķinus un monētas mūsu kabatās un maki? Generation Z var.

Pasaulē, kur nauda tiek izgatavots tikai no skaitļiem digitālā ierakstā ir tikai dabiski, mūsdienu bērniem. A jaunie surveyshows, ka vairāk nekā ceturtā daļa vecāku ir dodot digitālo valūtu saviem bērniem, ko viņi pēc tam pavada spēles, piemēram, Minecraft un Moshi Monsters vai pērk mūziku iTunes.

Atsevišķi, viena trešdaļa no 2000 AK vecākiem, kas atbildējuši uz aptaujas izvēles pārskaitīt iknedēļas summu par savu bērnu digitālo bankas kontiem.

Un, ja nauda tiek novirzīts uz bērnu kontiem, tas nav dodas jebkur citur, saskaņā ar ziņojumu, ko pasūtīja FINTECH firma Intelligent vidē. Gandrīz četri no 10 vecāki teica, ka nav dot saviem bērniem nekādas kabatas moneynowadays.

Long devusies ir dienās, kad nauda tika galvenokārt sastāv no naudas un huligāniem varētu nozagt nerds "pusdienu naudu. Digital ir visas dusmas starp Generation Z šajās dienās, un tas ir iemesls, kāpēc viņi būs viegli apskāviens kriptonauda.

"Nekas nav mainījies vairāk nekā to, kādā veidā mēs pārvaldīt mūsu naudu; Mūsu pētījumi liecina, ka pasaulē progr, e-grāmatas, digitālās mūzikas un tiešsaistes spēles, vairāk bērnu nekā jebkad, lūdzot to nedēļas pabalsta digitāli degvielas mūsdienu izdevumus, piemēram, lietotnē pirkumiem, in-spēle valūtā un digitālās mūzikas lejupielādes. "

David Webber, rīkotājdirektors attīstītu vidi

Naudas ir primitīva

Do not get me wrong. Generation X un millenials dara labu darbu, izplatot un attīstot Bitcoin un citus altcoins. Mēs esam liecinieki patieso finansiālo revolūcija pēdējo piecu gadu laikā, un lielākā daļa no mums, ka tas ir veids, kā iet, uz pasauli, kur reāli nauda ir unecessary.

Fiziskā nauda ir primitīva. Mēs esam apmainoties žetonu vērtību kopš seniem laikiem. Tas nav jēgas, ka 15 gadus uz 21. Gadsimtā, mēs joprojām staigāt apkārt ar kabatas pilna maz gabali metāla. Mēs izveidojām kompleksa ierīce, kas devās uz Plutonu un mums atsūtīja attēlu planētas, kas atrodas 7,5 miljardu kilometru attālumā no Zemes, bet mēs joprojām atkarīgi no papīra gabalu ar drukāto vērtību?

Tas ir, kā es domāju, un, tomēr, es veikt naudu, jo man ir nepieciešams. Tomēr, šeit ir atšķirība starp mani - millenial ar tiešsaistes darbu un lepns īpašnieks Bitcoin maku (pat tad, ja tas ir diezgan daudz tukša...) - un viens no maniem draugiem.

Viņa ir 83 gadus vecs, ar pārsteidzošu dzīves stāsts, kas ir daļa no Silent paaudzes. Mēs nesen runājam par manu darbu kā rakstnieks, un es centos atrast veidu, kā izskaidrot kriptonauda kādam dzimis 1930. Un tas ir tad, kad viņa jautā: "Vai jūs domājāt Bitcoin?". Man bija flabbergasted (pieņemsim izmantot Thesaurus).

Tas noveda pie interesanta saruna par Fiat valūtā pret digitālo naudu un uz kādu disappoiment, kad es uzzināju, mans draugs netic kaut ko, kas nav "reālā nauda." Un šeit es domāju, man bija atradis mana pirmā Bitcoin draudzīgas veciem cilvēkiem. Bet lieta ir tāda, ka, tāpat kā šodienas bērni nav tik pazīstami ar fizisku naudu, viņa nekad nav bijis apmierināts ar digitālo valūtu un plastikāta kartēm. Viss tiek izmaksāta skaidrā naudā.

Mēs esam dažādi, bet mēs esam nav tik atšķirīgs. Ir aptuveni 35 gadi finanšu attīstību un banku sistēmas attīstība starp mums, bet mēs abi izmanto fizisku naudu. Viņa izmanto naudu, jo viņa grib, es to izmantot, jo, un tad, kad man ir nepieciešams.

Dabisks revolūcija

Taču laiki ir dziļi mainījušies un tehnoloģija attīstījusies vairāk nekā pēdējo desmit gadu laikā, nekā pēdējo 50 gadu laikā. Pašlaik gandrīz 20 gadus starp šodienas bērni un mani. Un viņi apgūst digitālo valūtu un FINTECH telpu, pat nemanot, tas ir dabiski. Tā ir daļa no viņu dzīves. Tas varētu būt revolūcija millenials, piemēram, man, kas vēl iegādājās spēles pie veikala, izmantojot saglabāto kabatas naudu, bet ne šo jauno paaudzi.

Mēs esam lēni, bet stabili, virzās uz bezskaidras pasaulē. Fiziskā nauda būs pagātnei pēc pāris gadu desmitiem, nekas vairāk kā kāda kolekcijām. Ziemeļeiropas valstis jau veic izmaiņas - Dānija ļāva veikali pārtraukt pieņemt cashearlier šogad - un vairāk valstis gatavojas sekot. Un ar bankas mēģina integrēt blockchain (vai izveidojot "hibrīda sistēmas", iedvesmojoties no Bitcoin ir galvenā tehnoloģija), ir skaidrs, ka Generation Z kļūs arvien kriptonauda draudzīgas.

"Šajās dienās, kas palicis pāri no" nauda "bieži vien ir tikai konta ierakstu mēs lasām uz datora ekrāna, un drīz vien tas varētu būt tikai koda rindiņa ar Bitcoin virsgrāmatā."

Edward Frenkel, matemātika profesors UC Berkeley

"Going mainstream" prasīs kādu laiku, mēs visi piekrītam par to, bet tas notiks. Līdz mēnesim!

Atruna: izteikti Šajā rakstā viedoklis ir tās autors, un tie ne vienmēr atspoguļo viedokli, un to nevajadzētu attiecināt uz, 99Bitcoins.

Saistītās ziņas


Post ICO

Kalifornijas iestādes ir pēc Bitcoin fonda

Post ICO

Bitcoin pārsniedz 300 ASV dolārus, Alidjas faili par bankrotu un BTC Ķīna regulē ekosistēmu

Post ICO

Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs

Post ICO

Blogger saka Bitcoin jābūt gatavam saskarties ar nenovēršamu uzbrukumu

Post ICO

Dorian nav īsts Nakamoto, Flexcoin izslēdzas pēc kaprīzes un Pirmā Meta izpilddirektors atradis mirušos

Post ICO

Bitcoin nopirkt tagad var izmantot vairāk nekā 7000 regulāro ATMS Dienvidkorejā

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Bitcoin maksājumi un ieguves aparatūra ir realitāte TigerDirect

Post ICO

Sberbank vadītājs atbalsta Bitcoin un mudina Krieviju pārtraukt to cīnīties

Post ICO

Gyft Joins Koinify konsultatīvās padomes izpilddirektors

Post ICO

Nedēļas Bitcoin cenu analīze: mēģina izlauzties bez maksas

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts