Kāpēc Bitcoin iet uz augšu? (Un tas turpināsies) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Bitcoin iet uz augšu? (Un tas turpināsies)

Kāpēc Bitcoin iet uz augšu? (Un tas turpināsies)

Turpmāk pēc atspoguļo viedokli autors, un tas nav jāuzskata par jebkuru ieguldījumu konsultācijas. Ikreiz, investējot Bitcoin (vai jebko citu), jūs nodot savu naudu riskam, un tas ir jādara uz savu risku. Īsāk sakot, šis nav ieguldījumu konsultācijas!

Dažu pēdējo mēnešu laikā Bitcoin cenas ir ievērojami palielinājies no mazāk nekā $ 250 pagājušajā rudenī līdz vairāk nekā $ 650 jūlijā. Cilvēkiem, kuri ir, kas investē Bitcoin, tas ir jānāk kā nav pārsteigums. Galu galā, valūtas tika izstrādāta no pamata kodu uz augšu, lai iegūtu vērtību gadu gaitā. Tomēr, dramatisko kāpt pēdējo mēnešu laikā noteikti ir kaut ko vērts rakšana, kā arī jaunākas investoriem, izprast šo cenu pieaugumu, ir būtiska.

Tātad, kāpēc ir Bitcoin cenas tik augstas? Kā valūtā, Bitcoin var ietekmēt lielu skaitu pasākumu un problēmām, tāpēc nav vienas atbildes. Tomēr mēs, izpētīt dažas no lielākajiem faktoriem Bitcoin nesen kāpt, kā arī uzskata, ka dažus notikumus un scenārijus, kas varētu virzīt Bitcoin cenas uz augšu vēl nākotnē.

Tas ir Viss par piedāvājuma un pieprasījuma

Piedāvājums un pieprasījums ir divi galvenie jēdzieni mūsdienu ekonomikā, un tie ir dramatiski ietekmēs viens otru. Ja pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, tad cenas ir tendence pieaugt. Tomēr, ja piedāvājums ir lielāks nekā pieprasījums, cenas ir tendence samazināties. Tas ir taisnība, katrā ierobežojumu atcelšana tirgū, un tas ir būtiski, lai izprastu pieaugumu Bitcoin cenu. Jo lielāks pieprasījums Bitcoin, augstākas cenas būs.

Attiecībā uz piegādi, Bitcoin s piegāde atvēlēta ar valūtas pati. Bitcoin dibinātājs Natoshi Nakamoto noteikts, ka maksimālais piegāde Bitcoin jānosaka 21 miljoni. Nozīme vienreiz 21000000 bitcoins kurus iegūst, nav vairāk jaunu monētu kādreiz ieiet asinsriti. Tas ir krasā pretstatā vairumam valstu valūtām. Valdības parasti palielinās ar katru gadu naudas piedāvājumu, kas ir viens no galvenajiem iemesliem inflācijas un pakāpeniska devalvācija valūtu.

Kas ir vairāk, skaits bitcoins izveidotas pēc katra iegūst blokā tiek pakāpeniski samazinās. Aptuveni ik pēc četriem gadiem, skaits bitcoins atlīdzināta kalnrūpniecības bloku pārgriež uz pusēm. Gada 9 jūlijs, 2016, jaunu bitcoins piedāvājums tika samazināts no 25 līdz 12,5. Šis samazinājums jaunās monētas palīdz stiprināt Bitcoin valūtas kursu, un palīdz izskaidro Bitcoin ir pieaudzis tik daudz pēdējo mēnešu laikā, lai gan citi notikumi ir bijusi arī ietekme.

Tātad, kāpēc Bitcoin Cenas svārstās no Market tirgū?

Dažādas Bitcoin apmaiņa bieži parādīt dažādas cenas bitcoins. Cenas parasti stabilizējas ilgākā zālē, bet reizēm cenas var atšķirties Putnu no tirgus uz tirgu. Daļa no tā ir saistīts ar šo faktu, ka nepastāv centrālais tirgus, un līdz ar to piedāvājumu un pieprasījumu var atšķirties no tirgus uz tirgu. Ja vairākums Bitcoin investori ir optimistisks (ti, vēlas pirkt) vienā apmaiņā, cenas, visticamāk tendence palielināties. Tāpat, ja Bitcoin investori ir rupjš (ti, kas vēlas pārdot) citā tirgū, viņi, iespējams, tendence uz leju. Abi pasākumi var notikt vienlaicīgi ar cenu spiedienu, kas atšķiras no tirgus uz tirgu.

Citi faktori, piemēram, maksas, uztvertās likumību un stabilitāti pašu apmaiņu, un nelielā apjomā, cita starpā, visi varam ietekmes cenas atsevišķiem apmaiņu. Kad esat tirdzniecības Bitcoin, ne vienmēr lēkt lētākās monētas, bet arī apsvērt biržām paši. Piemēram, pirms Mt.Gox sakļauti Bitcoins tika pārdoti vairāk nekā 50% mazāk par regulāru tirgus cenu. Iemesls tam ir tāpēc, ka cilvēki neticēja, ka viņi varēs izņemt savu naudu no šīs apmaiņas tā viņi devās uz pārdošanas jautrība.

Turklāt, piedāvājums un pieprasījums var būtiski ietekmēt vietējiem apstākļiem. Ja apmaiņas atrodas Eiropā, un rūpējas galvenokārt Eiropas investoriem, un liels vietējais notikums krasi mainās piedāvājumu un pieprasījumu, cenas var strauji mainīties Eiropas tirgū, pat tad, ja tie paliktu stabils citos tirgos (piemēram, nesenais Brexit izraisīja Bitcoin s cena ir tendence uz augšu).

Tātad Kas notikumi var ietekmēt Bitcoin?

Ir daudzi notikumi, kas varētu ietekmēt cenu un vērtību bitcoins. Mēs nevaram iet tām pāri, nevis vienā rakstā, bet mēs varam izcelt dažus no lielākajiem, visbiežāk, un nozīmīgākajiem notikumiem. Kā mēs iet cauri dažiem piemēriem, atcerieties, ka tas viss lielā mērā aprobežojas ar piedāvājumu un pieprasījumu. Citiem vārdiem sakot, notikumi, kam ir ietekme uz piedāvājuma un pieprasījuma sevi.

Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka Bitcoin ir veikusi par lomu "drošu ostu" investīciju transportlīdzekli. Dažas investīcijas, piemēram, Bitcoin un zelta, kļūst labvēlīgi, ja tirgi ir trauksmains. Tas ir tāpēc, ka investori meklē drošu patvērumu, jo citiem ieguldījumiem, piemēram, krājumu un iespējām, vienkārši šķiet pārāk liels risks ieguldīt.

Šobrīd pasaules ekonomika izskatās diezgan bīstami. Ķīna nodarbojas ar slikto parādu un iespējamo aktīvu burbuļa, starp citām lietām. Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste joprojām nodarbojas ar nokrišņus no Brexit balsojumu. Spānijā, Itālijā un Grieķijā, cita starpā, cīnās ar sliktu valsts finansēm, augsts bezdarba līmenis, un citiem nopietniem izaicinājumiem. Ar akciju tirgos meklē tik trauksmains, drošu patvērumu, piemēram Bitcoin izskatās ļoti pievilcīgi.

Tātad, kāpēc ir Bitcoin drošu patvērumu? Viens no galvenajiem iemesliem, Bitcoin tiek uzskatīti par drošu patvērumu, ir tāpēc, ka tā ierobežotā piedāvājuma. Kad valstu ekonomikas cīnās, valdības mēdz izdrukāt līdz jaunu naudu, kas samazina vērtību atsevišķu dolāru, mārciņas, uc Tas nozīmē, ka pat tad, nauda pati par sevi nav drošs ieguldījums lejupslīdes laikā.

Citi notikumi var ietekmēt arī Bitcoin. Piemēram, liela kompānija varētu paziņot, ka viņi sāks pieņemt Bitcoin, vai valsts regulatori var paziņot jaunos noteikumus. Pievienot skandāli, piemēram, kad Mt. Gox Exchange sabruka, un jūs ātri redzēt, ka ir daudzi notikumi, kas Bitcoin investori ir jāuzmanās.

Prognozējot Rise un Fall in Bitcoin Cenas

Pirmkārt, nav burvju formula, vai veids, kā prognozēt pieaugumu un kritumu Bitcoin cenas ar 100 procentiem precizitāti. Tas ir teikt, mēs varam piedāvāt kādu informāciju, lai iegūtu Jums sākusies. Tomēr atcerieties, ka lielākais faktors ir piedāvājums un pieprasījums.

Ir divu veidu Bitcoin investoru fundamentāli investori, kas izmanto dažādus kvantitatīvo un kvalitatīvo datu ieguldīt Bitcoin, parasti uz ilgu laiku, un tehniskie investoriem, kas vērsta gandrīz vienīgi uz kvantitatīvo datu, un parasti tikai iegulda ar mērķi turēt bitcoins tikai attiecībā uz dažām dienām, stundām, vai pat minūtes.

Ar pamata ieguldīt, jūs parasti pieņem sajaukumu kvantitatīvo un kvalitatīvo metožu. Jūs paturēt acīs diagrammas un skaitļiem, protams, bet jūs arī tērēt daudz laika lasot ziņas un skatoties uz galvenajiem notikumiem. Ja ekonomiskā krīze izceļas Amerikas Savienotajās Valstīs, piemēram, un akciju tirgos izlietne, jūs varētu mēģināt ieguldīt bitcoins pirms citi investori sāk pirkt tos, kas meklē drošu patvērumu.

Ar kvantitatīvo analīzi, jūs mēģināt atklāt neatbilstības cenām. Piemēram, Bitcoin var pēkšņi un unexplainably samazināties par 5 procentiem. Pēc noskatījos Bitcoin ilgu laiku, jūs apzināties, ka tad, kad šie pēkšņa, neizskaidrojama pilieni notikt, cenas mēdz atsitiens ātri, tāpēc jums izlemt ieguldīt Bitcoin.

Izmantojot tehnisko analīzi, parasti ir nepieciešams izmantot uzlabotas tehniskās analīzes rīkus, kas ļauj analizēt tirgu ātri, un bieži vien automātiski. Pirms ieguldīt lielas naudas summas, izmantojot tehnisko analīzi, tas ir ieteicams, ka jūs pavadīt kādu laiku mācīties vairāk par šo investīciju stratēģiju.

Tātad Vai Bitcoin cenas turpina pieaugt?

Ierobežotā Kopējais padeves un sašaurinās jaunu bitcoins nozīmē, ka Bitcoin cenas, iespējams, turpinās pieaugt, pār ilgtermiņā. Tieši tagad, Bitcoin cenas varētu būt nedaudz burbulis, ar Bitcoin investoriem reaģējot uz globālās ekonomikas satricinājumiem, un ar jauno piedāvājumu monētu tam nesen tika samazināts uz pusi. Pat tad, ja Bitcoin cenas kritums nedaudz (kaut sauc korekcija), pār ilgtermiņā Bitcoin cenas, visticamāk, turpinās pieaugt. Faktiski, ja cenas ir kritums, tas būs iespējams, būs lielisks laiks, lai ieguldīt.

Ja vēl lejupslīdes hit, vai liela finanšu krīze izcelties, Bitcoin cenas varētu pieaugt dramatiski. Pat tad, ja tā nav, Bitcoin būs (visticamāk) turpina gūt vērtību mēnešos un gados. Tas nenozīmē, ka cenas netiks kritums, tirgi paisumu un bēgumu, bet bitcoins paliks viens no drošākiem ieguldījumiem, kas tur.

Turpmāk pēc atspoguļo viedokli autors, un tas nav jāuzskata par jebkuru ieguldījumu konsultācijas. Ikreiz, investējot Bitcoin (vai jebko citu), jūs nodot savu naudu riskam, un tas ir jādara uz savu risku. Īsāk sakot, šis nav ieguldījumu konsultācijas!

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Bitcoins varētu būt vērtīgs ieguldījums jūsu pensionēšanā?

Post ICO

Matt Allen, BitcoinStarter dibinātājs: jauna iezīme ļaus jums pārveidot Bitcoins caur Reddit

Post ICO

Iepazīstieties ar Coingenu, instrumentu, kas jums atklāj Satoshi Nakamoto

Post ICO

Microsoft un MIT izpētīt izmantot blokchain tehnoloģiju

Post ICO

Google autentifikatora jaunināšana uz iPhone izraisīs lietotāju zaudēšanu taustiņus

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam

Post ICO

Lielbritānijas varas iestādes apgalvo, ka naudas atmazgāšanas noteikumi neattiecas uz Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Kā pasaule izskatīsies, ja Bitcoin pieņemšanas vietas būtu valstis

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Aprīlī pirmais Vjetnamas Bitcoin apmaiņas pasākums varētu uzsākt ar Izraēlas atbalstu

Post ICO

Labdarības iestādes: vispārējs Bitcoinphobia gadījums