Kāpēc neatlaidīgs anonimitātes jautājums joprojām bloķē Bitcoin evolūciju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc neatlaidīgs anonimitātes jautājums joprojām bloķē Bitcoin evolūciju

Kāpēc neatlaidīgs anonimitātes jautājums joprojām bloķē Bitcoin evolūciju

Daži cilvēki nav pat mirgot, kad jautājums ir Bitcoin un tās potenciālu. Par tiem, Bitcoin ir nākotne. Vismaz, tas ir viedoklis Mark Courtney, direktors Produktu un pakalpojumu pie GBGroup, identitātes izlūkošanas uzņēmums, kurš nesen rakstīja viedokļu rakstu vadu.

Savā pastu, Marks Courtney koncentrējas galvenokārt jautājums Bitcoin s anonymityas kvalitāti, kas piesaista cilvēkus digitālajā valūtu pasaulē. "Tomēr, ja tas ir kādreiz sasniegt patiesi plašu pieņemšanu, digitālās valūtas sniedzējiem vajadzēs pierādīt, ka tās ir gan uzticami un uzticamas. Lai to izdarītu, viņiem būs nepieciešams, lai piedāvātu drošus tirgiem, mierīgi savvaļas vērtības svārstības un vissvarīgāk mazinātu šaubas par potenciālu lietotājiem ", tad GBGroup eksperts raksta.

Kaut spēja palikt anonīms, ir viena no lietām, kas piesaista lietotājus, "tas ir nepieciešams, lai mainītu, ja valūta ir panākt plašu pieņemšanu".

Ko daudzi cilvēki nezina, ir tas, ka šī anonimitāte ir tikai relatīva, nevis absolūta, fakts, ka nepadara to mazāk satraucoši noteiktām iestādēm. Patiesībā, "katrs Bitcoin darījums faktiski publiski ierakstīta tīklā, kas nozīmē, publisko metadatus ir brīvi pieejams, kamēr lietotājs pseidonīmiem tagad ir pārbaudāmi. Tas ir sākums, bet tas nav pietiekami," piebilst Marks Courtney.

Lai sāktu, "uzticamu identitātes informācija ir būtiska requirementof infrastruktūra, ko izmanto, lai pārvaldītu valūtas maiņa, precēm un pakalpojumiem, un tiešsaistes tirdzniecības grīdām nepieciešams pieņemt tiešsaistes ID pārbaudei. Tas ļauj uzņēmumiem apstiprinātu savus potenciālos klientus reālajā laikā, bet arī piedāvājot mērogojamību un nepieciešama globāla kompānija efektivitāti ".

Tomēr šie veida praksi un noteikumiem ir jāpieņem plašākā veidā, "dramatiski mainot uztveri Bitcoin kā vadošais digitālo valūtu".

Ja mēs turpinām pēc šo virzienu izaugsmei un attīstībai ", daži no pasaules regulēšanas forma ir inevitableas nozare šobrīd nedara pietiekami daudz, lai aizsargātu pret naudas atmazgāšanu", apgalvo digitālo drošības eksperts. Risinājums pat varētu būt "tālredzīgā Bitcoin uzņēmumiem", kas var "izraisīt ceļu, izstrādājot pamatnostādnes, lai veidot un nodrošināt savu nozari". Vismaz, šīs izmaiņas ", būs jāievieš pseidoanonīmus pārbaudi, lai nodrošinātu pat pamata drošības līmeni".

Saskaņā ar Mark Courtney, tad "atbilstošu Bitcoin uzņēmumi varētu darboties un pārdot sevi kā pēc nozares labākās prakses standartiem. Tam vajadzētu ietvert pēc anti-atmazgāšanu regulējumu, kā arī īstenošanu identitātes pārbaudi gan pārdevējiem un pircējiem".

"Bez drošas infrastruktūras digitālā valūta nekad sasniegt plašu pieņemšanu mainstream auditorijai. Sākotnējā panākumi Bitcoin pierāda, ka ir apetīte veidu digitālo valūtā, bet nepadarot pakalpojums uzticama, vairāk tirdzniecības grīdas būs tuvu", eksperts apgalvo.

Via wired.co.uk

Saistītās ziņas


Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Coinchat: vieta, kur jūs varat runāt un uzvarēt bitkīnus

Post ICO

Kriptovīrusu žurnālista stāsts

Post ICO

MIT zinātnieki izstrādā algoritmu, kas var prognozēt Bitcoin cenu

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

Bitcoin ziņu atjauninājums 5. decembrī

Post ICO

Bitcoin platforma CoinJar nodrošina pirmos lielos ieguldījumus Austrālijā

Post ICO

Horvātija un Šveice cīnās par Bitcoin, Casascius brīdināja FinCen un jaunāko 0.8.6 atjauninājumu

Post ICO

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Vēsture Bitcoin