Kāpēc Krievijas mēģinājums bloķēt Bitcoin vietas ir daudz dziļāks jautājums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Krievijas mēģinājums bloķēt Bitcoin vietas ir daudz dziļāks jautājums

Kāpēc Krievijas mēģinājums bloķēt Bitcoin vietas ir daudz dziļāks jautājums

Krievija nav valsts pazīstama ar savu viesmīlību un ievērot vārda brīvību internetā. Līdzīgi Lielo Firewall Ķīnas, Krievija ir izveidojusi organizāciju, lai uzraudzītu visu interneta darbību un ierobežot piekļuvi noteiktām platformām, ja nepieciešams. Lai gan noteikti ir gadījums, par šādu interneta sargsuns izmantošanu, lietas got no rokām otro reizi mazāk nekā gadu, kad piekļuve Wikipedia tika ierobežota uz vairākām stundām valstī.

Krievu sargsuns īsteno Wikipedia aizkrautas ISP

Ne pārāk sen, Krievijas interneta sargsuns, kas mediju virsrakstos vēlreiz mēģina pull off blokādi Wikipedia kopumā. Nebija sniegtie kāpēc tas blokāde tiks ieviesta, lai sāktu ar informāciju, bet mēs zinām, ka Krievijas IPS lika bloķēt Wikipedia vispār līdz turpmākam paziņojumam.

Wikipedia ir viens no populārākajiem interneta platformu, kas pastāv šodien, kā tas ir, faktiski, bezmaksas enciklopēdija, kas aptver gandrīz jebkuru tēmu jūs varat iedomāties. Ņemot vērā Krievijas nepatiku vārda brīvību - jo īpaši internetā - ir vairāki scenāriji, kāpēc valsts interneta sargsuns varētu pasūtīt Wikipedia blokādi ar ISP.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Krievija pozicionē sevi kā valsti, kas vēlas apslāpēt jebkādu finanšu inovāciju. [/ Tweet_box]

Saskaņā ar ziņojumu, CNET, Krievijas interneta sargsuns Roskomnadzor nāca pāri Wikipedia lapu, kas sniedz norādījumus attiecībā uz konkrētu veidu kaņepes. Pēc Roskomnadzor sazinājās Wikipedia personālu un pieprasīja lapu mainīt - lūgumu krītot dzirdīgas ausis - lēmums tika pieņemts, lai piespiestu ISP bloķēt vietu vispār.

"Cenzūra no Wikipedia saturs ir pretrunā ar Wikimedia vīziju: pasaule, kurā ikviens var brīvi piekļūt summu visu zināšanu,"

Wikimedia Foundation

Wikipedia vada Wikimedia Foundation, bezpeļņas grupa, kurā entuziasti, kuri vēlas, lai saglabātu platformu neskartas visas izmaksas, neatkarīgi no valsts iestāžu pieprasījumu mainīt tīmekļa lapas.

Tas nav noslēpums, ka Roskomnadzoris uz trakot, jo par vēlu, jo Krievijas interneta sargsuņa nesen bloķēts Reddit piekļuvi dažiem hoursafter atklājot veco ziņu par psychedelic sēnēm. Kopumā, aizliegums ilga aptuveni 24 stundas pēc tam, kad Reddit administratori padevās un ierobežota piekļuve konkrētajam amatam visiem Krievijas interneta lietotājiem.

Galvenais iemesls, kāpēc Roskomnadzor neizdodas ierobežoja piekļuvi lapām, paši ir tāpēc, ka trūkst aprīkojumu rīkoties SSL aizsargātas vietas. Jebkurš mēģinājums, lai bloķētu vienu lapu par SSL aizsargā tīmekļa pieprasa īpašu aparatūru ar ISP. Tā kā lielākā daļa Krievijas IPS nav pieeja šai iekārtu, tie var tikai bloķēt visu domēnu, ja viņi nolemj nepildīt.

Šoreiz aizliegums Wikipedia Krievijas ISP tika atcelts neilgi pēc uzsākšanas blokādi. Tā nav pirmā, ne tā būs pēdējā reize, ka Roskomnadzor būs mainstream mediju virsrakstos, though. Pirms dažiem mēnešiem, Krievijas interneta sargsuns lika ISP bloķēt nedaudz Bitcoin arī vietnēs.

Roskomnadzor spēki blokāde par Bitcoin mājas lapas

Par tēmu Bitcoin un finanses, Krievija ir diezgan skaidrs: vienīgais juridiskais valūta valstī ir valūta valdības un centrālās bankas izdota. Jebkura cita valūta - virtuāla, ciparu, vai kā citādi - nav likumīgs maksāšanas līdzeklis Krievijā. Tāpēc, Bitcoin, kas ir ciparu un centrālā banka vai Krievijas valdība nav izsniegts, ir nelikumīga, kā arī.
Tā rezultātā, Roskomnadzor bloķēts accessto sauju Bitcoin mājas lapas šogad. Šī blokāde nebija tikai atkal vietām tiek izvietoti Krievijā vai krievu valodā, kā Bitcoin.org un BTCSec.com bija starp melnajos sarakstos arī vietnēs. Laikā, blokādi, daudzi cilvēki baidījās, ka Bitcoin ir aizliegts valstī, no šī punkta uz priekšu, un īpašumtiesības uz virtuālo valūtu kļūtu par kriminālnoziegumu.

Lai šo jautājumu vēl sliktāk, neviens no tīmekļa vietņu īpašniekiem informēja Roskomnadzor pirms, vai pēc piekļuvi to domēnu tika ierobežota. Tā neņēma ilgi, kamēr Krievijas Bitcoin kopiena, kas savu balsi jāuzklausa, un visi atbalsta veidi - tostarp juridisko un konsultācijas - tika sniegta ietekmētajiem mājas īpašniekiem.

Ar šī gada maijā, reģionālā tiesa, kas atrodas Jekaterinburga mainījusi BANON Bitcoin vietnes iepriekš instated ar Roskomnadzor. Lai gan šis lēmums bija iemesls piesardzīgam svinībām starp Bitcoin sabiedrībā, nebija nekādas garantijas, ka aizlieguma pagaidām faktiski atceltas jebkurā laikā drīz.

Neskatoties uz šo tiesas lēmumu, nostāja par Krievijas valdības pret Bitcoin nav daudz mainījusies pēdējo mēnešu laikā. Bitcoin vienmēr būs saskaras kalnup kaujas tādās valstīs kā Krievijā, kur saspringts valsts un kapitāla kontrole ir daudz svarīgāka nekā jebkas.

Krievija dzinumi sevi pēdas

Šie skarbie lēmumi interneta sargsuns Roskomnadzor ir skaidra norāde par Krievijas valdības amatpersonu nevēloties neko pat attāli traucēt savu dārgo ekosistēmas burbulis. Valsts varētu gūt labumu ārkārtīgi no Bitcoin un pamata blockchain tehnoloģijas, taču pārredzamība nav kaut valdības dārgumus.

Roskomnadzor ir lieliska lietderība uz papīra, bet tas atstāj daudz vēlams praksē. Krievija sevi pozicionē kā valsti, kas vēlas apslāpēt jebkādu finanšu inovāciju, pirms tā var pat iegūt stabilu stāvokli pilsoņu vidū. Ilgtermiņā, tas kaitēs Krievijas ekosistēmas vairāk nekā jebkas, un tas ir tikai laika jautājums, līdz valsts amatpersonas nonāk pie tā paša secinājuma.

Attēli pieklājīgi Shutterstock, Wikipedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Digitālā kamera uzsāk iniciatīvu izglītoties un organizēt rūpniecību

Post ICO

Bitcoiners palīdz Nepālam, Goldman Sachs iegulda Bitcoin un daudz ko citu

Post ICO

Coinbase atsakās apstrādāt Bitcoin maksājumus Vašingtonas marihuānas ambulantiem

Post ICO

IGot Impostors palaiž pikšķerēšanas uzbrukumu, lai piekļūtu Google kontiem

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Horvātija uzskata Bitcoin likumīgu - 45 Šveices parlamenta locekļi to vēlas

Post ICO

Pirmā regulētā Bitcoin apmaiņa ASV? Bitcoin jaunumu atjauninājums

Post ICO

Jaunā darba grupa sadarbojas ar Bitcoin fondu, lai risinātu saistību starp kriptokultivāciju un noziedzību

Post ICO

Turpiniet savu Bitcoin! Kaspersky uzsāk bezmaksas atšifrēšanas rīku, kas atslēdz ransomware

Post ICO

New York izdod projektu unikālai un novatoriskai BitLicense programmai

Post ICO

Snoop Dogg (patiešām) vēlas pārdot savu nākamo albumu Bitcoin

Post ICO

Iepazīstināšana ar atzinumiem