Kāpēc mazākas, jaunattīstības valstis kļūst par Bitcoin līderiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc mazākas, jaunattīstības valstis kļūst par Bitcoin līderiem

Kāpēc mazākas, jaunattīstības valstis kļūst par Bitcoin līderiem

Gruzija, bijušais komunistiskās Padomju Savienības, ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām valstīm pasaulē Bitcoin. Valsts ir mājvieta mazāk nekā četriem miljoniem cilvēku, un ir nomimal iekšzemes kopprodukts (IKP) ir mazāks nekā $ 17 miljardus.

Lai nodot, ka perspektīvā, ir valsts, kas Amerikas Savienotajās Valstīs sauc arī Gruzija. Šī vienotā stāvoklis, kas ir viens no 50, kas veido valsti, ir mājvieta vairāk nekā 10 miljoni cilvēku, un ir nominālā IKP, kas tuvojas $ 400 miljardiem.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Mazākas jaunattīstības valstis, iespējams, varētu parādīties kā līderiem digitālās valūtas attīstībā. [/ Tweet_box]

Tātad, jā, tad valsts Gruzijā ir diezgan maza vieta, un tas reti padara starptautiskos virsrakstus. Tiny Valsts ir, tomēr, pamazām kļuvusi par karstu, lai veiktu uzņēmējdarbību. Īpaši kriptotehnoloģijā bizness.

Pēc Pasaules Bankas "Vienkārša Doing Business" klasifikāciju, tiny Kaukāza valsts nāk pie skaita 14 no gandrīz 200 valstīs. Ja ranga tiktu radīta "svarīgākajiem Bitcoin" valstis, Gruzija gandrīz noteikti padarītu top 10, un pavisam iespējams, pat top pieci. Par valsti, kas ir mājvieta mazāk nekā četriem miljoniem cilvēku, kas ir diezgan liels darījumu.

Jaunattīstības valstis varētu uzņemties vadību Bitcoin kalnrūpniecības

Tātad, kāpēc ir Gruzijas tik svarīga Bitcoin? Mazapdzīvotos valsts ir mājvieta daži no pasaules lielākajiem Bitcoin ieguves darbībām. Faktiski, pagājušajā vasarā, BitFury - pasaulē visvairāk labi finansēta raktuvju izmantošana - paziņoja, ka tā plāno būvēt $ 100 miljoni datu centru valstī.

Svarīgi, Gruzija ir kļuvusi par vienu no galvenajiem mezgliem Bitcoin miningbecause valdība pati grimst naudu kriptonauda saistītas darbības. Gruzijas valdība ir izpildes un izmantojot valsts kopīgu ieguldījumu fondu, privātā kapitāla fonds, kas tika sākta un joprojām lielā mērā ietekmē valsts bagātāko miljardieris un premjerministru Bidzina Ivanishvili.

Kamēr citi pasaules valstu valdības cīnās, lai noskaidrotu, kā regulēt Bitcoin mazākie jaunattīstības valstis, iespējams, varētu parādīties kā līderiem digitālās valūtas attīstību. Attiecībā uz vienu, tas bieži vien ir vieglāk vietējiem politiķiem, lai ātri un viegli izveidot un īstenot likumus un noteikumus. Privātie ietekme, piemēram, lobēšanas uzņēmumu, kas izveidota intereses (piemēram, tradicionālās bankas), un citi spēki parasti nav tik spēcīgs šajās valstīs. Tajā pašā laikā, mazās valstis parasti ir mazākas valdībām. Tas nozīmē, ka, izveidojot noteikumus un nosakot juridisko politiku parasti ir vieglāk.

Turklāt valstis, kas cīnās, lai novērstu nabadzību, vai arī ir ļoti saistīta ar ekonomiskās izaugsmes veicināšanai sakarā ar to nelielo izmēru, būs lielāka iespēja veicināt izaugsmi Bitcoin nozarē. Attiecībā uz Amerikas Savienotajām Valstīm vai Eiropas Savienībā - gan ar ekonomiku, kas ražo vairāk nekā $ 15 triljonu vērtībā, ekonomiskās aktivitātes katru gadu - Bitcoin ir salīdzinoši niecīga nozarē. Tādai valstij kā Gruzija, multi-miljardu dolāru Bitcoin nozarei ir milzīga iespēja.

Tā rezultātā, mazākas, mazāk ekonomiski attīstītās valstis, piemēram, Gruzija varētu izrādīties ļoti svarīgi caur sākumposmā izaugsmi par Bitcoin. Vienkārši uzrādot vairāk iespēju ekonomiskās izaugsmes, šīs valstis būs vairāk ieinteresētas aptvertu kriptonauda, ​​pat valdības lielākām ekonomikām cīnās ar to, kā tikt galā ar kriptonauda.

Kas par mazām attīstītajās valstīs?

Tajā pašā laikā, pat mazas turīgās valstis, piemēram, Singapūrā, var parādīties kā galvenās Bitcoin centrus. Singapūra jau ir izvietots lielas kriptonauda konferences, un ir mājvieta daudziem veiksmīgiem Bitcoin uzņēmēji.

Pašvaldība ir viens no līderiem, kad runa ir risināt un regulēšanas Bitcoin. Singapore nav ekonomiska lempis, tomēr ar nelielu pilsētas valsts ir viens no bagātākajiem un svarīgākajām pilsētām pasaulē. Runājot par cilvēka attīstības, uzņēmējdarbības, IKP (uz vienu iedzīvotāju), izglītības un citu klasifikāciju, Singapūra gandrīz vienmēr padara īsu sarakstu vairumā attīstīto valstu.

Šīs mazākas valstis kopumā, var būt elastīgāka, un reaģēt uz mainīgajiem apstākļiem un jaunām iespējām. Un Bitcoin noteikti rada jaunās iespējas. Tā, piemēram, tādas valstis kā Gruzija un Singapūrā kļūst vadošā loma agri kriptonauda piemērotājiem. Tā kā laiks iet tālāk, vairākas no šīm mazajām valstīm, iespējams pozicionēt sevi kā Bitcoin centriem, tāpēc pārliecinieties, ka jums saglabāt jūsu acu, kas paredzēti attīstībai.

Saistītās ziņas


Post ICO

Nedēļas Bitcoin cenu analīze un prognozēšana 2

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech varētu padarīt vērtspapīru sabiedrību novecojušus

Post ICO

ShapeShift.io Drops Paycoin, saka, augsts pierādījumu slieksnis kā krāpšana

Post ICO

Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un savu tīklu kosmosā

Post ICO

Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Post ICO

Mt. Gox ir self-hosting ar Akamai un ir jauns tirdzniecības dzinējs, bet lēnām operācijām joprojām ir problēma

Post ICO

Bitcoin saite uz eitanāziju, FBI somiņa tiek izvilkta un BitPay ir jaunas funkcijas

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

NYSE uzsāk Bitcoin indeksu, hakeri uzbrūk BitFinex un vairāk

Post ICO

Atvērtā koda maketa kabelis tagad ir operētājsistēmā iOS

Post ICO

Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins