Kāpēc Čīles valdība deva $ 40K vietējai Bitcoin apmaiņai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Čīles valdība deva $ 40K vietējai Bitcoin apmaiņai

Kāpēc Čīles valdība deva $ 40K vietējai Bitcoin apmaiņai

Jaunais Čīles Bitcoin apmaiņa SurBTC varētu būt kicked-off operācijas pavisam nesen, bet jau iekarojusi uzticību valsts valdība.

Lai gan uzņēmums saskaras daudz iebildumu no banksin sākumu, tā beidzot atrada kriptonauda draudzīgu banku partneris, kas atrodas Čīlē. Tomēr SurBTC evolūcija tiešām pacēla ātrumu, pateicoties atbalstam, ko Čīles valdība sniegta.

Šīs valsts iestādes arī nolēma atbalstīt apmaiņu, dodot $ 40,000, kādā valsts iniciatīva izveidota, lai veicinātu dibināšanai. Saskaņā ar biržas izpilddirektors un līdzdibinātājs, Guillermo Torrealba, tad iesaistīties projektos komandā jūtas šis atbalsts ir "ārkārtas pārbaude".

"Mēs interpretējot šo" atbildība ", piedāvājot ļoti pārredzama, droša apmaiņa un atvērtā citiem uzņēmējiem, lai izveidotu savienojumu un attīstīt savus risinājumus. Tas ir vienīgais veids, ka cilvēki var aizmirst izkrāpšanu, kas ir bijuši. "

Torrealba, Čīles uzņēmējs uzskata SurBTC var noteikti augt un paplašināt savus pakalpojumus, pateicoties oficiālu atbalstu.

Tagad, apmaiņa plāno pievienot ASV dollarsto platformas sarakstā valūtu (kas ietver tikai Čīles peso tagad), kā arī paplašināt citās Dienvidamerikas valstīs. Galu galā, Torrealba un dibinātāja partneris Augustine Feuerhake vēlas SurBTC kļūt par galveno maiņas darbojas Latīņamerikā.

Citos ģeogrāfiski saistītu ziņu, Latīņamerikas Facebook konkurents - sociālais tīkls Taringa! - ir integrēta Bitcoin īpašā veidā. Šī platforma ir tagad izmanto kriptonauda maksāt saviem vietējā satura, nodrošinot dalībniekiem.Kāpēc tirgotāji vēlas saņemt Bitcoin kā maksājumu?Vai esat komersants vai jums pieder tiešsaistes veikalu? Tad šis raksts, ja jums. Mēs esam pārliecināti, jums rada šo jautājumu vairākas reizes: kāpēc es sarunas ar Bitcoins un kā es varu darīt to?

Nu, pirmkārt, pieņemsim atbildēt uz "kāpēc". Nav daudzi uzņēmumi (tiešsaistē un reālajā pasaulē), kas pieņem Bitcoin, soyou var būt pionieri un piesaista tūkstošiem userswho iegādāties ar digitālo valūtu, pirms visi citi uzņēmumi ļauties karsto "monētas".

Un neuztraucieties: Bitcoin darījumi parasti tiek uzskatīta par drošu, jo katrs darījums tiek publiski apstiprinājis tīklā Bitcoin lietotājiem.

Tagad, pieņemsim pāriet uz "kā", un mēs paskaidrosim, kā saņemt Bitcoins kā maksājumu. Pirmais solis ir izveidot kontu ar Bitcoin tirgotāja risinājumu, kas ļaus jums pieņemt Bitcoins. Jūs varat izmantot platformu, piemēram, Mt. Gox, populārākais vienu, vai otrs līdzīgs BitPay vai BitMerch.

Šīs apmaiņas platformām būs konvertēt Bitcoins uz ASV dolāros vai citās valūtās, par nelielu samaksu (Mt. Gox maksa līdz 0,6% no katra maksājuma, un no katras puses). Tālāk, post attēlu uz jūsu tīmekļa vietnē vai tiešsaistes veikalu, kas informē savus klientus par jauno Bitcoin iespēju.

Ja jums ir reālu uzņēmējdarbību un vēlas pieņemt Bitcoins tur, turklāt izmantojot tos virtuālajā pasaulē, jūsu klienti var norēķināties ar digitālo valūtā, izmantojot mobilo tālruni app, piemēram, Blockchain vai Paytunia Bitcoin maku, rīki, kas strādā ar QR kodiem.

Jebkuras šaubas? Nosūtiet mums komentāru, un mēs centīsimies palīdzēt!

Via entrepreneur.com


WiiBox un Gridseed sapludināšanaJauna kriptonauda ieguves uzņēmums ir dzimis kā rezultātā apvienojoties Gridseed un WiiBox.

Sfardsis jaunā Ķīnas kriptonauda ieguves uzņēmums finansē Li Xiao SVARĪGI viens no lielākajiem īpašniekiem Bitcoin Ķīnā un Matrix partneri Ķīnā (investori Tap4Funand citi) padarot to par Ķīnas pirmā riska-backed kriptonauda ieguves uzņēmums ar Matrix Partners Ķīnā.

Li Xiao SVARĪGI ir labi zināms, ka daudziem Āzijā šajā kriptonauda pasaulē kā cilvēks aiz Bitfoo kā mūža loceklis Bitcoin fonda.

Jaunais uzņēmums Sfards cer izmantot varu attiecīgo talantu katra uzņēmuma. WiiBox komanda celt vairāk iespēju uz WiiBox ieguves aparatūras kontroles sistēmu un Gridseed komanda koncentrējas uz jauniem pusvadītāji.

Jaunais uzņēmums arī strādā, lai panāktu jaunu mākonis ieguves risinājumu masu kopā ar atjauninājumu uz WiiBox platformu, kas ļauj lietotājiem, lai izīrēt jaukšanas varu lietotājiem.

Pieklājība Sfards

Gridseed ir pazīstama daudziem aprindās celt Gridseed ASIC tirgū, kas ļāva kalnračiem duālais raktuves gan Scrypt un SHA256. Uzņēmums vēlāk doties uz Gridseed Blade, kas bija Scrypt ogļracis pildīta ar vēl lielāku jaudu.

WiiBox nodrošina aparatūras un programmatūras kontrolieris, kas var kontrolēt Gridseed ierīcēm.

Pieklājība WiiBox

Aparatūra nāca pildīta ar kādu programmatūru, kas veikti ieguves ar Gridseed ierīcēm ir daudz vieglāk, nodrošinot programmatūru, kas ļāva baseins komutācijas, overloki iestatījumiem statistiku un vairāk.

Lai gan informācija par veikto Li Xiao SVARĪGI ne Matrix Partners Ķīnas investīciju apjoma tika publiskots Bejingas balstīts uzņēmums gatavojas notikumu attīstību kriptonauda kalnrūpniecības pasaulē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Wall Streets Queen of Commodities: Bitcoin tech ir nākotne

Post ICO

PwC ziņojums: kriptokultūras ir novecojušas

Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Post ICO

Gyft uzsāk punktu skaitu un 3% atgriežas Bitcoin pirkumos

Post ICO

St Pete Businesses Hop par bitcoin bandwagon

Post ICO

Lauksaimnieku tirgi un Bitcoin: kāda ir virtuve crypto virtuvē?

Post ICO

Simtiem jaunu Bitcoin bankomātu, apmaiņā ar Kanādas Bitcoins hacked un Kolumbijas plānu

Post ICO

Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē

Post ICO

BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā

Post ICO

Bitcoin vēsture: virtuālās valūtas ceļojums

Post ICO

Jauns Austrālijas fonds, Japānas banka pret Bitcoin un strīdīgā izvēle fondam