Wikileaks pieņem Bitcoin ziedojumus, lai palīdzētu Edvardam Snowden | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Wikileaks pieņem Bitcoin ziedojumus, lai palīdzētu Edvardam Snowden

Wikileaks pieņem Bitcoin ziedojumus, lai palīdzētu Edvardam Snowden

Pēc radot žurnālistu avota aizsardzību Aizsardzības fonds, Wikileaks ir izlēmusi, kas būs centrā savu pirmo līdzekļu piesaisti: Edward Snowden. Fonds, kas rada naudu žurnālistu avotu tiesisko aizsardzību, ir izvēlējusies atbalstīt vīrieti, kurš atklāja patiesību par PRISM un Ziemeļamerikas uzraudzības programmu.

Bez parastās formas līdzekļu piesaisti - piemēram, kredītkaršu, čeku vai PayPal -, tad fonds ir arī pieņemot Bitcoins. Kampaņa ir tikai bijis pat divas dienas, bet jau ir savākti vairāk nekā $ 9000 līdz FundRazr, ziedojuši 160 atbalstītāju. Un tas izskatās kriptonauda opcija ir patīkami ziedotājiem.

Edvards Snoudens, kurš bija konsultants Nacionālās drošības aģentūras (NSA), šobrīd ir Krievijā, kur viņš tika piešķirta pagaidu patvērumu. "ASV valdība izdara ievērojamu spiedienu uz Krieviju un citām valstīm, mēģinot piespiest kungu Snowden uz ASV, kur viņš sastapsies gadu desmitus cietumā vai sliktāk. (...) Mr Snowden tiesisko aizsardzību un ar to saistītās sabiedriskās kampaņa bea garš un dārgs ceļojums, kas tiks pārvarēt tikai ar savu support.Support tiesības zināt. Atbalsts Edward Snowden ", tas ir iespējams lasīt vākšanas oficiālajā lapā.

Un, lai nodrošinātu, ka viss iet uz grāmatu, Derek Rothera & Company atzīmētā Grāmatveži tika iecelts, lai pārvaldītu fondu, ko regulē tiesību akti Apvienotajā Karalistē. "Žurnālistu Avots aizsardzības aizsardzības fonda revīziju un var tikai tērēt līdzekļus tiesiskās aizsardzības kampaņā nominēto žurnālistu informācijas avotu. The nosacījumus fonda un tā pilnvarotās personas var iegūt no Rothera & Co", saskaņā ar Wikileaks.

Organizācija garantē, ka darbs Žurnālistikas Avots aizsardzības aizsardzības fonda darbība netiks pārtraukta šeit: "periodiski tā izvirzīs avotus tā vēlas virzīt juridisko un kampaņas palīgu".

Lai padarītu savu Bitcoin ziedojumu, viss, kas jums jādara, ir sūtīt vēlamo summu adresi 1snowqQP5VmZgU47i5AWwz9fsgHQg94Fa.Wikipedia atlasa Coinbase par Bitcoin ziedojumiemWikipediaand Wikimedia Foundation ir spēlēties ar domu, pieņemot Bitcoin par ziedojumiem pēdējo vairākus mēnešus.

Tas likās tie bija pārliecināti, ar to, kā virzīties uz priekšu, un Jimmy Wales pat apgalvoja, ka viņi bija pārliecināti vairākus mēnešus, bet tagad šķiet, šodien, ka mums beidzot ir atbilde uz jautājumu, vai Wikipedia varētu sākt pieņemt Bitcoin.

Šī atbilde ir jā, kā viņi paziņoja par Wikimedia Foundation blogā šodien, norādot:

Mēs esam paveicies, ka miljoniem cilvēku visā pasaulē, atbalstīt darbu Wikimedia Foundation caur ziedojumiem. Tā vienmēr ir bijusi svarīga Fonda pārliecināties, ziedojot ir tik vienkārši un pēc iespējas lielāka. Pašlaik mēs pieņemam 13 dažādas maksājumu metodes, kas ļauj ziedojumus no gandrīz katra valsts pasaulē, un šodien mēs pievienojam vēl vienu: Bitcoin.

Attiecībā uz tiem svešs ar Bitcoin, tā ir salīdzinoši jauna virtuāla valūta, ko arvien vairāk iestāžu un komersantu skaits visā pasaulē pašlaik tiek pieņemti. Locekļi mūsu sabiedrībā ir lūguši Fondu sākt pieņemt Bitcoin. Šie pieprasījumi, apvienojumā ar jaunāko norādījumus no IRS, mudināja Fondu vēlreiz pārskatīt mūsu spēju pieņemt Bitcoin.

Šīs pārskatīšanas laikā mēs identificējusi jaunu veidu, kā strādāt ap pagātnes tehniskām problēmām, kā arī, lai mazinātu juridiskos riskus pieņemot Bitcoin. Izmantojot Coinbase, ar Bitcoin apmaiņu, mēs varam nekavējoties pārvērst Bitcoin ar ASV dolāru, pieprasot minimālu tehnisko ieviešanu mūsu galam. Tā kā mums tagad ir arī norādījumi par to, kā uzskaitīt Bitcoin, ir skaidra izpratne par to, kā likumīgi vadīt to.

Wikimedia Foundation izvēlējās Coinbase par ziedojumu apstrādes fonds un ziedot lapa ir atjaunināta, lai būtu jauns ziedot ar Bitcoin pogu kā opcija. Jūs varat atrast atjaunināto ziedojumu lapu vietnē: https://wikimediafoundation.org/wiki/Ways_to_Give#bitcoin


Vai Mt.Gox tiks pārdots 1 BTC, Bitcoin Drops par 10% un vairāk Weekly News UpdateFirst off, ja vēl neesat dzirdējuši, tad jums ir nepieciešams, lai dzirdēt. Jums vajadzētu mainīt visu jūsu paroles jūsu personīgo kontu, tai skaitā Bitcoin. Yup, katru paroli. Kāpēc? Sakarā jauna atklāsme, ka drošības trūkums, kas pastāv jau pēdējo divu gadu laikā OpenSSL ir vājinājusi šifrētu interneta satiksmes, atstājot pakļauti cilvēku personisko informāciju, tostarp Bitcoin seifu paroles un citu būtisku informācijas vienības. Plaisāt, kas tagad nodēvēts heartbleed, var būt potenciāli ietekmē miljoniem. Ņemot vērā grūtības uzskaites Bitcoin zādzībām tas ir īpaši svarīgi, lai Bitcoin sabiedrības locekļiem, lai aizsargātu savus aktīvus.

Saistītās ziņas


Post ICO

Kāpēc mazākas, jaunattīstības valstis kļūst par Bitcoin līderiem

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst

Post ICO

Digitālā upe pieņem bitikoņas

Post ICO

BitLicenses Bitcoin uzņēmumiem? Ņujorkas valsts debates par tiesisko regulējumu

Post ICO

Stanforda profesors apgalvo, ka izgudroja drošāku un ātrāku jaunu Bitcoin

Post ICO

Seši gadi agrāk

Post ICO

BitPay pilnvaro jaunu tirdzniecības vietu aparatūru

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Silk Road izmanto bitikoņas, lai iegādātos narkotikas, lai palīdzētu pašnāvniecēm