Vai būs noteikumi Shutdown Pools? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai būs noteikumi Shutdown Pools?

Vai būs noteikumi Shutdown Pools?

Ar visu neseno diskusiju par ierosinātajām NYFDS noteikumiem mēs esam redzējuši diskusijas ap to, kā tas ietekmē apmaiņa, vājie programmas, un vairāk, bet viena no jomām, kas nav ņemts vērā daļēji, ir ieguves baseini.

BTC Guildhowever acīmredzot domā par iespējamo ietekmi tas atstās uz ieguves baseins pēc publicēts paziņojums par tīmekļa vietni, kas rakstīts:

Šī ziņa atjauninājums tiek veikts, lai atgādinātu visiem lietotājiem, kas BTC ģilde nav bankas. Atstājot BTC nekur tas nav jūsu pašu maku vienmēr ir risks, kas ir ārpus jūsu kontroli. Automātiskie izņemšanas vienmēr jānosaka aktivizēšanai vismaz reizi nedēļā, ja ne biežāk lielajiem lietotājiem, ierobežojot savu iedarbību.

Iepriekš ir svarīga arī ziņas nāk no Ņujorkas departamenta finanšu pakalpojumu, ar ierosināto regulu, kas ir ļoti plašs. Saskaņā ar pašreizējiem priekšlikumiem (ievērojot sabiedrības komentāriem un pārskatīts), kas darbojas baseins ietvaros ASV būs iespējams veikt legāli, nesaņemot būtisku personisku informāciju par visiem lietotājiem, ne tikai tās, ASV. Tur arī būs nozīmīgas finansiālās izmaksas, kas pārsniedz naudas summu baseins ir iegūti kopš pirmsākumiem. Tā kā nav iespējams kāds būs raktuves uz baseinu ar šīm prasībām, tas nozīmē, ka jebkurš baseins ASV būs spiesti slēgt, vai arī darbojas nelegāli, un ceru, ka viņi ignorē.

Ja noteikumi tiek pabeigts (tas ir maz ticams, ka notiks vismaz 3-4 mēnešus, ja ne vairāk), tādā veidā, kas joprojām attiecas uz baseini, baseins būs spiesti izslēgšanu. Šī ziņa ziņa tiek veikts, jo paziņojums, ka tas ir izņēmums uz norādīto 3 mēnešu slēgšanas logu identificēts mūsu FAQ un foruma pavedienu. Ja noteikumi iet, tad 3 mēnešu logs tiks samazināts līdz 45 dienām, jo ​​juridisko prasību izbeigt darbību pirms noteikumu stāšanās spēkā.

Šis brīdinājums ir apsteidzošs. Nekas nav mainījies, jo par šo ziņu pastu, un es esmu joprojām gaida uz atsauksmēm no juridiskā konsultanta par to, vai tas ir iespējams, New York, lai paplašinātu savu redzesloku uz citu valsti, ja baseins ir lietotājus no New York.

Kā tas stāv BTC ģilde nav slēgtu, bet viņi domā ļoti priekšu veidā, runājot ar juristu par to, kā šie noteikumi varētu ietekmēt ieguves baseinu un citi ieguves baseini.

Daži apgalvoja, ka pašreizējās teorijas ir uztraukums par regulu, bet citi varētu norādīt, ka noteikumi nav skaidri daudzējādā ziņā, un līdz brīdim, kad tie ir jāprecizē, ka jāievēro piesardzība, un pieņēmums būtu sliktākajā gadījumā, jo īpaši, ja pa kreisi tīši vai netīši neskaidri nostājās no regulatoriem.

Kaut BTC ģilde ziņo tas ir pārliecināts, vai kamēr tas nedarbojas Ņujorkā, ja noteikumi attieksies uz baseinu noteikumi ir diezgan skaidri, ka uz. Noteikumi lasīt:

(N) Virtual Valūtu Uzņēmējdarbības nozīmē rīcību kādu no šādām darbībām, kas saistītas New York, vai Ņujorkas iedzīvotājs veidiem:

Lielākā daļa advokātu, šķiet, piekrīt, ka, ja jūs galā ar Ņujorkas iedzīvotājiem nekādā veidā formā vai veidā, neatkarīgi no tā, ko valsts jums ir noteikumi vienādi attiecas uz jūsu biznesu. Ja kaut kas tiek parasti izklāstīti likumu, konkrēti, nekā tas parasti ir tieši tā, kā tas ir lasīt.

Ar to teica, ka tas ir vienkāršs fakts, ka regulējums nāk. Mēs esam sasnieguši punktu, kur tas būs iespējams, lai novērstu regulējumu.

Kāda ietekme noteikumu būs kriptonauda vēl ir redzams, bet tam vajadzētu kalpot kā atgādinājums, cik svarīgi ir tagad jūsu balss tikt uzklausītam, jo ​​komentāru perioda sākuma.

Kā BTC Guild un citi reaģē uz šo noteikumu kopums ir vēl jānosaka, bet tas ir skaidrs, ka visi domā par to un gatavojas līsti leju lūkas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Nedēļas Bitcoin cenu analīze: mēģina izlauzties bez maksas

Post ICO

Kriptonu valūtas maiņa Kraken jau pieņem ASV dolārus

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Mt. Gox klientu izmisums, jo miljoniem dolāru BTC izņemšana neizdodas vai pazūd

Post ICO

Spēļu kompānija Big Fish sadarbojas ar Coinbase, lai pieņemtu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin tiek uzbrukts, Mt. Gox aptur maksājumus un Bitcoin fonds tiek vajāts

Post ICO

Bitcoin nopirkt tagad var izmantot vairāk nekā 7000 regulāro ATMS Dienvidkorejā

Post ICO

Jauni Trojas zirgi un varianti, kas darbojas operētājsistēmā Mac OS X, apkopo pieteikšanās datus, lai nozagtu bitkoīnus

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Vācijas otrais Bitcoin bulvāris ir dzimis Hannoverē

Post ICO

Izraēlas pirmais Bitcoin ATM, Expedia.com pieņem BTC un Ghash.io jauno pretrunu

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību