Willy ziņojums vaino robotus Bitcoin nestabilitātes un Mt beigām. Gox | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Willy ziņojums vaino robotus Bitcoin nestabilitātes un Mt beigām. Gox

Willy ziņojums vaino robotus Bitcoin nestabilitātes un Mt beigām. Gox

Viena lapa blog sauc par "Willy Report" (izņemti tikmēr) nesen nosodīja apgalvoto gabals manipulēt cenu Bitcoin izmantojot roboti. Saskaņā ar ziņojumu, autors ko kriptonauda tirgotājs, kurš apgalvo, ka ir jāanalizē vairāki tirdzniecības žurnālus, sākot no 2013. Gada novembra, bot nosaukts Willy ir viens vainojams pagājušā gada viļņa svārstību.

Emuārs evenblames bot par zādzību miljoniem dolāru no tagad nelaiķis apmaiņas Mt. Gox. "Kaut kur 2013. Gada decembrī, vairāki tirgotāju, ieskaitot sevi sāka pamanījis aizdomīgu robotu izturēšanos uz kalna GOX", anonīmais autors sāk ar saka.

"Būtībā izlases numuru starp 10 un 20 Bitcoin būtu nopircis ik 5-10 minūtes, non-stop, vismaz mēnesi beigām līdz janvāra beigām," viņš piebilst. Tirgotājs apgalvo šie darījumi tika veicināta no 27. Septembra līdz bot izmantojot vairākus atšķirīgus kontus. Bot varētu iegādāties digitālās monētas tirgū, slēgtu kontu un atvērt jaunu neilgi pēc tam.

Fox Business ziņo, ka, kopumā, autors apgalvo, ka $ 112,000,000 tērējuši šo bot nopirkt tuvu 270,000 BTC, galvenokārt laikā 2013. Gada novembrī Taču žurnālos botu joprojām strādā līdz janvāra beigām kopā ar citiem, gan sauc Markus, kas acīmredzot pirktas un pārdotas BTC apmēram tajā pašā laika periodā maksā nulles tirdzniecības maksu.

"Ja jūs domājām, kā Bitcoin pēkšņi novērtē vērtības ar koeficientu 10 ietvaros span vienu mēnesi, labi, tas var būt iemesls, kāpēc. Ne ķīniešu investoriem, nevis Silkroad krūtis - šie notikumi varētu būt veicinājusi, bet tie nedrīkst būt bijuši galvenais iemesls ", ziņojuma autors saka.

Tad mēs visi zinām, kas notika decembrī. Bitcoin cena uz Mt. Gox (un diezgan daudz visur) pieaugusi. Īss brauciens uz augšu, līdz reālām problēmām sākās. Dokumenta autors nav excluse iespēja, ka tas bija darbs ārpus hackers vai pat aizdomas tuvu Mt. Gox.

Tomēr, tad no Bitcoin cena ir diezgan stabils, jo Mt. Gox sagrāve. Pēc īsa sabrukums, tad no kriptonauda cena ir stabilizējusies starp $ 450 un $ 600. Laikā, kad rakstveidā, cena bija ap $ 580.Iegūstiet pilnu Bitcoin ar ķēdes radioChain Radioin pārsteiguma paziņojumu pagājušajā nedēļā par 100k Doge Dig Giveaway laikā mēs uzzinājām, ka ķēdes Radio pastiprinot giveaways viņi dara ķēdē Radio mājas lapā un staciju.

Ne tikai ir stacija dodot prom 100000 LTBcoinafter 100000 dogecoin giveawaythat notika viņi būs atklāt informāciju par to, kā klausītāji var laimēt 1 pilnu BTC tuvāko nedēļu.

Tas ir līdz šim lielākais giveaway veikt vietu kriptonauda radio telpā līdz šim un, lai gan informācija joprojām ir maz par giveaway, mēs esam redzējuši staciju iet garu ceļu, lai sniegtu lielas summas dažādu cryptocurrencies pēdējo dažu nedēļu laikā, jo tie sākotnēji uzsākta un atšķirt sevi no gaidāmā konkursa (mums ir dažas intervijas izklāta ar citām stacijām drīz publicēt).

Pilna informācija būs pieejama tuvākajā laikā uz ķēdes Radiowebsite.


WinkDex lietotne iPhone un iPod Touch ir šeitPar Winklevoss dvīņi ir paziņojuši, ka oficiālā WinkDex Apphas ieradās iOS iPhone un iPod touch.

Jaunais bezmaksas programma var atrast iTunes hereand ļauj lietotājiem redzēt pašreizējo likmi atbilstoši WinkDex, ka pēdējo 24 stundu kāpumi un kritumi un izmaiņām kopā ar kalkulatoru, vēsturiskās diagrammas un vairāk.

, Lietojumprogramma ir pieejama tikai ASV App Store, bet drīz būs pieejami daudzās citās valstīs, tostarp Kanādā un Apvienotajā Karalistē.


Winklevii ieguldījums Bitcoin pusgada laikā pieaug par vairāk nekā 20 miljoniem ASV dolāruPopulārais paruna saka, ka "Tas, kurš smejas pēdējais, smejas labākais" un tas nevar būt patiesāka, kad jūs domājat par Winklevoss dvīņi.

Aprīlī, kad viņi nolēma ieguldīt $ 11 miljonus Bitcoin vairāki investori un uzņēmēji smieties uz viņu rēķina. Taču tagad viņi maksā rēķinu, jo Winklevii varēja trīskāršot ka sākotnējā investīcijas miljonu $ 32 tikai septiņi mēneši, Washington Post ziņo.

Tyler un Cameron nebija tik laimīgs sākumā. Viņi paziņoja Bitcoin iepirkšanās jautrība gada 11. Aprīlī, pēc rekordaugstā no 266 $. Šajā dienā, katrs digitālā monēta maksās $ 120, bet uz leju spirāle noveda līdz zemākajam līmenim 50 $. Neskatoties uz to, viņi nolēma turēt cieši, un drīz vien smaidīja vēlreiz. Saskaņā ar avots netālu no Winkelvoss brāļi, viņi nav pārdevis nevienu no saviem Bitcoins kopš aprīļa.

Viens Bitcoin šobrīd ir vērts aptuveni $ 350: gandrīz trīs reizes $ 120, cena 11. Aprīlī, kā norāda New York Times. Tas nozīmē, ka monētas, kas reiz bija vērts $ 11 miljonu pašlaik ir vērts aptuveni $ 32 miljoni.

Bet tur ir vairāk. Washington Post piebilst, ka dvīņi sāka ieguldīt Bitcoin 2012.gada jūlijā, kad katra monēta maksās $ 9. Ja viņi nopirka kāds tajā laikā, bet tagad tie ir vērts 40 reizes vairāk. Kopš to kriptogrāfijas piedzīvojumā, tad Winklevii pārvērtās par aptuveni vienu procentu no visiem digitālo monētu, kas tagad ir vērts vairāk nekā $ 40 miljoni īpašniekiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

HashPrime Scam padara daudz jautājumu Blockchain.info integritāti

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Dorian Nakamoto Izskatās, ka Newsweek ir atbildīgs

Post ICO

Iestādes apspriež regulējumu, Zeroblock dodas uz Android un Atlanta rīko kriptogrāfiju

Post ICO

Forums BitcoinTalk.org ir uz leju pēc tam, kad Hacked ar Hole Seekers

Post ICO

Dogecoin maiņa uz AuxPoW

Post ICO

Schiff un Assange no Bitcoin puses, 6 galddatora maciņi, kā arī jaunā Dānijas apmaiņa

Post ICO

Dell tagad pieņem Bitcoin

Post ICO

FinCEN lūdz bankas nepasliktināt MSB bankas kontus

Post ICO

Bitcoin Bowl beigas: BitPay un ESPN atceļ sponsorēšanas vienošanos

Post ICO

BTC-e apturēta izņemšana, lai apturētu nozagto monētu izgāšanu