Winklevoss dvīņi sāk jaunu Bitcoin lietotni: satikties ar WinkDex | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Winklevoss dvīņi sāk jaunu Bitcoin lietotni: satikties ar WinkDex

Winklevoss dvīņi sāk jaunu Bitcoin lietotni: satikties ar WinkDex

Slavenais Bitcoin draudzīgas duets, tad Winklevoss dvīņi, ir uzsākusi jaunu kriptonauda saistītu app sauc WinkDex. Pieteikums, kas ir saderīga ar operētājsistēma iOS, uzrauga cenu Bitcoin reālajā laikā.

WinkDex appprovides lietotājam vidēji cenas eksponē dažādas Bitcoin apmaiņu. Pēc lietotnes lapu iTunes, tas ir faktiski "visprecīzāko cena Bitcoin reālajā laikā".

Bet tā ir arī citas funkcijas. Piemēram, tā kalkulators funkcija var pārvērst cenu BTC uz ASV dolāru un citas iespējas nodrošināt piekļuvi vēsturiskiem Bitcoin datiem un apjoma diagrammas, pamatojoties uz Bitcoin ir variācijas par vērtību un lieluma kriptogrāfiskā-tirgū.

Winkdex izlaiž pirmoreiz tika paziņots izmantojot Twitter šo trešdien (15.).

Vienā dienā app iekaroja piecu zvaigžņu vērtējumu

Balstoties uz atsauksmēm no 12 lietotājiem), bet, protams, vēl vērtējumi un komentāri sekos.

Tyler un Cameron Winklevoss ir divi no slavenākajiem Bitcoin uzņēmējiem. Dvīņi - galvenokārt pazīstama ar savu savienojumu ar Facebook attīstību un tiesas prāvu pret Mark Zuckerberg - atklāts 2013. Gadā, ka viņi piederēja vienu procentu no visiem Bitcoins pieejami laika.

Tā thenthe Winklevii ir mēģina uzsākt Bitcoin ETF, bet process ir veikt savu laiku. Dvīņi iesniedza proposalwith ziemeļamerikāņu Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) par publisku sarakstu ar Winklevoss Bitcoin Trust atpakaļ jūlijā un joprojām gaida atbildi.

Attēli no Winkdex, iTunes un TwitterWinklevoss dvīņi ieslēdz Exchange GeminiPar Winklevoss dvīņi, protams, ir aizņemts pēdējo vairākus mēnešus, pievienojot jaunas funkcijas Winkdex, izplatot jaunus Android un iOS lietojumprogrammas, un strādā pie EIF, kas varētu sākt drīz.

Tagad mēs varam pievienot vēl vienu vienumu garu sarakstu ar lietām, ko viņi esam smagi strādājuši. Dvīņi ir jauna Bitcoin apmaiņas ka Kamerons norādīja, ir "nākamās paaudzes Bitcoin maiņas".

Vēstulē rakstīts par jauno websiteCameron Winklevoss rakstīja,

Kad mēs sākām mūsu ETF ceļojumu, mēs drīz vien secināja, ka ASV regulē ETF nebija pietiekami. Arvien vairāk ASV investoru, tirgotāju, finanšu institūciju un komersantu skaits vēlējās iesaistīties ar Bitcoin tieši, bet bija neviens cits kā iespējas tirdzniecībai ārvalstīs, vai arī sēdēt malā. Tātad, mēs sākām izskata tieši to, ko tā veiks, lai radītu ASV bāzētās Bitcoin apmaiņu.

Dažas no vairāk aizraujošu daļās Gemini projektā iekļaut ASV banku partneri apmaiņas kura Cameron apraksta,

Mēs arī saviļņots paziņot, ka mēs esam nodrošināti ar banku attiecības ar New York State-Chartered Bank. Tas nozīmē, ka jūsu nauda nekad atstāt valsti. Tas arī nozīmē, ka ASV dolāri par Gemini būs tiesīgas FDIC apdrošināšanu un tur ar ASV regulētas bankas. Jūsu ASV dolāru par Gemini būs tikpat droši un droša, jo tie ir jūsu bankas kontā jau šodien.

Tagad šķiet, ka dvīņi ir samontēti 14 cilvēku komandu, lai šo projektu uz realitāti.

Lai gan pakalpojums vēl nav pieejams tiešsaistē, kas vēlas saņemt ātrāk piekļūt var pierakstīšanās uz Gemini mājas lapā šeit.


Pieaugot digitālajai valūtai, vai Litecoin var kļūt par nākamo Bitcoin?Bitcoin ir ne tikai liels virtuālā monētu pilsētā, bet tagad. Mēs esam redzējuši cita veida digitālo valūtas parādās pēdējos gados, valūtu, piemēram Litecoin, kas ir pieaudzis daudz. Tātad, var LiteCoin būt nākamais Bitcoin?

99Bitcoins runāja par šiem citiem "monētas" hereand Litecoin bija tajā laikā, visvairāk lieto valūtu pēc Bitcoin. Tad šis jautājums sāka pop up visur un Litecoin Anton Yemelyanov nolēma runāt par šo jautājumu. "Izstrādes komanda nav redzēt LTC kā konkurējoša valūtu uz BTC nav saistība starp šīm cryptocurrencies (izņemot Litecoin izriet no Bitcoin ) ".

Tomēr tas ir ne tikai tenkas. Tātad, kas ir padarot Litecoin tik interesanti īstermiņā? Varbūt tas ir Mt. GOX plāni sākt šo valūtu apmaiņu līdzās Bitcoin. Būtiskas izmaiņas, jo mājas ir atbildīgs par 80 procentiem no pasaules apmaiņas Bitcoin.

Mt. Gox paziņoja par 24. Aprīlī, ka platforma ir "plāno (ieviešot Litecoin apmaiņu) pirms divām nedēļām". Bet, "notikumi sliedēm šo plānu. Pašlaik mums ir vērsta uz vispārējo stabilitāti apmaiņu, un uzsāks Litecoin, kad mēs esam gatavi. Pretējā gadījumā mēs varētu būt vēl vairāk sarežģīt lietas", mājas paskaidroja.

Litecoin jau tirgo divas mazākas apmaiņas platformu: BTC-E un Vircurex. Bet vērtība gan monētām ir ļoti tālu, tiesības tagad. Vēl viena atšķirība ir tā, ka Bitcoin ieguve ir kļuvis par super tehnisks un sarežģīts process, bet Litecoin var ražot, izmantojot vieglāku procesu. Drīz šie "mazie", atšķirības var kļūt par galvenajiem stimuliem digitālo valūtas lietotājiem.

Via dailydot.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Vienreiz Bitcoin bija vērts vairāk nekā zelts

Post ICO

Coinpunk tagad ir beta versijā un gaida izstrādātājus

Post ICO

Vācijas Fidor Bank sadarbojas ar Bitcoin.de, lai piedāvātu tūlītējus Bitcoin darījumus

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin cena tikai 37 dienu laikā samazināsies par 37,5%

Post ICO

Lego kalnrūpniecības platforma: galvenā tehnoloģija, lai ģenerētu bitkīnus

Post ICO

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk

Post ICO

Heineken atver durvis Bitcoin

Post ICO

Uzņēmēji un investori paskaidro, kāpēc jums vajadzētu pievērst uzmanību Bitcoin

Post ICO

Meksika mīl Bitcoin: Fundación Satoshi Nakamoto un jauna apmaiņa rodas