Februārī Vinipegs saņem pirmo Bitcoin ATM - nākamais var būt Londona | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Februārī Vinipegs saņem pirmo Bitcoin ATM - nākamais var būt Londona

Februārī Vinipegs saņem pirmo Bitcoin ATM - nākamais var būt Londona

Ja Kanāda jau bija valsts ar lielāko skaitu Bitcoin bankomātu, tad šis skaits ir aptuveni, lai iegūtu vēl lielāku. Winnipeg, galvaspilsēta un lielākā pilsēta Manitobas provincē, saņems savu mašīnu 15. Februārī.

Vietējā starta BitTeller plāno uzsākt ierīci laikā CoinFest, starptautisku notikumu, kas palīdz izglītot cilvēkus par Bitcoin un veicināt savu augošo ekonomiku. "Šis pasākums būs aizraujošs sākuma punktu uz Vinipegas Bitcoin ekonomikā", skan CoinFest mājas lapā.

Pasākumā notiks restorānā Santa Lucia Pizza lounge, uz Svētās Marijas Road, pēcpusdienā. Šī picērija, kopā ar vietējo sponsoru Best Miega centra, tiks pieņemt Bitcoin maksājumus sākot februāra 15in lai palielinātu vietējo kriptonauda tirgū.

Tāpat kā citi Bitcoin bankomātos Kanādā, viens Winnipeg sauc BTM un tiek ražots ar Kanādas uzņēmuma BitAccess, kas ļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin ar Fiat valūtā, un arī pārvērst kriptonauda naudā.

Vai februāris arī Londonas mēnesī?

Kaut Winnipeg ATM ir apstiprināts darījums, Londonā tur arestill trīs topošajiem konkurējošus uzstādīt pilsētas pirmā Bitcoin mašīna. Visi uzņēmumi gaida piegādēm no Robocoin un Lamassu, diviem lielākajiem ražotājiem kriptonauda bankomātiem.

Trīs uzņēmumi apgalvo, ka jau izvēlējušies vietu stādīt ierīces, bet tur noslēpumā, kamēr oficiāls paziņojums var izdarīt.

Coindesk punkti outthat uzņēmums ar vērienīgākais plāns ir Global Bitcoin ATM. Starta, kam ir augsts ielas vietu prātā tās Robocoin vienība, plāno uzstādīt piecas mašīnas mēnesī Apvienotajā Karalistē, sākot Londonā un izplatās visā valstī. Viņu izaugsmes plānu, pat prognozē atstājot Lielbritāniju un beidzot uzstādīt iekārtas visā pasaulē.

Global Bitcoin pirmais bankomāts noteikts ierasties valstī februārī, bet kompānija jau ir samaksājis par divām vairāk.

Viens no saviem konkurentiem, ir Joel Raziel, boutique nekustamo īpašumu attīstītājs, kurš ir arī gaida piegādi viņa Lamassu ATM nākamā mēneša laikā. Raziel arī atradis vietu mašīnā, East London.

Tomēr abi operatori neatklāja, cik daudz viņi plāno iekasēt par maksu. Vienīgais, runāt par to bija starta Satoshipoint, kas savāks vērtību no 3-5 procentiem par katru darījumu. Firma paziņoja, ka tā ir divi Robocoin mašīnas ceļā, bet tie būtu jāpiegādā tikai marta sākumā.

Satoshipoint uzstādīsim savas Robocoin bankomātus uz Oxford Street un in Notting Hill, divi ļoti populārs tūrisma galamērķis Londonā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

Breaking: Paziņots par USMS izsoles uzvarētājiem

Post ICO

Coinbase padara Bitcoin darījumus drošākus ar jauniem velveta pakalpojumiem

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

Hackers uzbrūk Bitcoin apmaiņai BitFinex un nozagt karstu seifu

Post ICO

EBay varētu pieņemt Bitcoin, Kraken, lai palīdzētu likvidēt Mt. Gox un vairāk

Post ICO

Credit Suisse uzskata, ka Bitcoin ir nākotne apvienojumā ar tradicionālo finanšu sistēmu

Post ICO

Federālais aģents, kas tiek apsūdzēts par Bitcoin zādzību Zīda ceļa krūšutē, atzīst

Post ICO

Dorian nav īsts Nakamoto, Flexcoin izslēdzas pēc kaprīzes un Pirmā Meta izpilddirektors atradis mirušos

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Vairāk Bitcoiners pērk narkotikas tiešsaistē, ShapeShift atstāj Ņujorku un vairāk

Post ICO

Wall Streets Queen of Commodities: Bitcoin tech ir nākotne