Izņemt monētas no mcxNOW tūlīt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izņemt monētas no mcxNOW tūlīt

Izņemt monētas no mcxNOW tūlīt

Ja esat lietotājs mcxNOW šī ir jūsu brīdinājums, ka jums nekavējoties atsaukt visas savas monētas no apmaiņu.

Vietne ir paziņojusi viņi būs iet bezsaistē novembrī 15. Darīt uzlabojumus, lai novērstu dažus neatrisinātos jautājumus un sākt pievienojot jaunas funkcijas uz vietas.

McxNOW tiks nonākšana izpildes periodā, kas sākas 15 novembris 2014, un ilgst vismaz dažas nedēļas, lai risinātu dažus jautājumus saistībā maka izmantošanu un to skaitu sistēmas administratoru varētu atrisināt problēmas. Mēs arī veikt šo laiku, lai veiktu kādu funkciju pieprasījumus no lietotājiem.

Visi maki šeit tiks noņemts, lai veidotu jaunu maka sistēma nozīmē, jums būs nepieciešams, lai atsaukt visus savus kriptonauda saimniecības pirms šīs nogriešana punktu. Jebkura monētas palicis mcxNOW pie nogriešana punktu, tiks iznīcināti.

Esošās maki un visi backups gatavojas sasmalcinātu, lai saglabātu privātumu lietotājiem. Dažas monētas patlaban mcxNOW neatgriezīs. Paldies par jūsu pacietību, kamēr mēs cenšamies saglabāt mcxNOW vienu no labākajiem platformas kriptonauda.

Kā vienmēr tas ir labākais, lai nekad saglabāt savu monētu apmaiņu, un tas kalpo kā papildu atgādinājumu par šo faktu. Ja jums ir līdzsvars monētas par apmaiņu par novembrī 15 tie tiks iznīcināti ar apmaiņu.Pasaule kļūst par Bitcion labā - Bitcoin jaunumu atjauninājumsBitcoin popularitāte turpina augt. Kaut arī attiecības ar valūtas un dažādām valdībām ir atlekšanai no neskaidriem un juceklīgs, viena Texas Senāta kandidāts, Mr Steve Stockman, paziņoja, ka viņš varētu pieņemt ziedojumus Bitcoins. Tas var neliekas strīdīgs dažiem, galu galā nauda ir nauda labi? Tomēr pāreja ir izvirzījusi dažas uzacis ņemot vērā, ka Bitcoin ir politiski apgalvojums jautājums ASV. Texas ir pazīstama ar saviem brīvdomātājs orientēti politiķi, tomēr, lai tas būtu jānāk kā nav pārsteigums, ka Lone Star valsts ražo pirmo Bitcoin kandidātu.


Maija pirmais pasaules Bitcoin darba gadatirgus hits KalifornijāPlug and Play Tech Centerin Sunnyvale, Kalifornija (Amerikas Savienotās Valstis), drīz notiks pirmā Bitcoin Job Fair. Pasākums ir paredzēts 3. Maija, un ir paredzēts piesaistīt vairākus simtus apmeklētāju.

of darba gadatirgus organizācijas tiek apstrādāti ar Coinality, platforma, kurā darba devēji un darba meklētāji var savienot darba iespējas, kas maksā ar kriptonauda ar atbalstu Andreas M. Antonopoulos.

Bez Blockchain.info s Drošības dienesta vadītājs un Bitcoin entuziasts, darbs gadatirgus piedalīsies arī citas personības, piemēram, Dan Roseman un Greg Wexler, gan no Coinality vai Scott Robinson, vadītājs Plug and Play Tech centra Bitcoin Accelerator programmu.

Par darba meklētāji, kuri var apmeklēt notikumu par brīvu, būs iespēja savienot ar vairākiem darba devējiem, piemēram, BitPay, 37Coins, Kraken, BitGive, HolyTransaction, Purse.io, CryptoTrustPoint, BitWage.co, CounterParty.co, PrivateInternetAccess, XAPO, GoCoin, CoinTrust, CrowdCurity un Vaurum, cita starpā.

Gadatirgus var apmeklēt no 1pm un 5pm gada 3. Maijā.


Bitcoin pasaule, kas parādās 2015. Gada CESPar Bitcoin World aptver 2000 kvadrātpēda salu un uzņemt vismaz 10 uzņēmumi no dažādām stūriem Bitcoin ekosistēmas. Dalībniekiem būs iespēja lejupielādēt savu pirmo Bitcoin maku, pirkt Bitcoin, demo ieguves aparatūru, iegūt Bitcoin valūtas konts, uzzināt par tiešsaistes drošību, un tie atbilst vadošajām kompānijām Bitcoin. Par uzņēmumu kolektīvi pārstāv vairāk nekā $ 100 miljonus riska kapitāla finansējumu - patiess apliecinājums nozares izaugsmi. Par Bitcoin pasaule būs pamats nulle aizraujošu veicināšanas kampaņās un produktu paziņojumiem no iesaistītajiem uzņēmumiem.

"Bitcoin strauji pārdefinēt finanšu un komerciālus paradigmas," saka Emīlija Vaughn, mārketinga menedžeris BitPay un organizators World of Bitcoin. "Vitrīnu ir daži no top talantu Bitcoin tehnoloģijas un sniegs unikālu pieredzi attiecībā uz 170000 ESK apmeklētājiem."

BitPay, kas nesen sākts apstrādāt Bitcoin maksājumus Microsoft gatavojas vēl vienu lielu gadu. Uzņēmums debitēja savu NFC iespējotu maksājuma lietotni pagājušajā novembrī Money20 / 20 un plāno, lai uzsāktu CES ar vairākiem vienlīdz aizraujoši paziņojumi.

Par Bitcoin pasaule būs Las Vegas Convention Center South Hall, Booth 36223.

Image pieklājīgi Ben Frīdmena.


X2 Bitcoin Ponzi sabrukums kalpo kā atgādinājumsX2 Bitcoin ir kriptonauda Ponzi vietā, kur "investori", tika solīts 200% atdevi nekā 200 stundu laikā.

Šī vietne ir vēl garā rindā Ponzi izkrāpšanu šobrīd plaguing kriptonauda telpu. Pēc nieka deviņu dienu online, daudzi lietotāji ziņo, ka atsauc tiek parādīts kā apstrādāt nav redzamas uz Bitcoin blockchain un klientu atbalsts vairs atbildot ziņojumus.

Izņemt apstrādāta, bet Sent

Vietnē nāca Pēc iznīcināšanu un sabrukumu kriptonauda Ponzi Kripto Divvietīgs, kas Coin Ugunsgrēka izmeklēšanas reportieri tagad uzskata, darbojas ar to pašu komandu, kā X2 Bitcoin, pamatojoties uz sniegto privāto reģistrācijas informāciju.

Tas ir iespējams, ka operatori šīs Ponzi scam būs trešais streiku pret kriptonauda sabiedrībā, ja tie kļūst arvien tālāk un tālāk mudinājusi jo cilvēki turpina likt naudu izkrāpšanu cer redzēt atdevi. Otrais mēģinājums rēķināma aptuveni $ 43,000 USD attiecībā uz operatoriem.

Šī ziņa būtu jākalpo kā vēl viens atgādinājums par investoriem potenciālo shēmu vai krāpnieciskas būt piesardzīgiem un nekad ieguldīt kaut kas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesība.

Saistītās ziņas


Post ICO

Drukāti 3D lielgabalu zīmējumi, kas tiek finansēti no vietnes noņemtās bitēnas

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Bernard & Millie Duker Bērnu slimnīcas svinības

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

UltraPlay saviem klientiem piedāvā jaunus Bitcoin tiešsaistes spēļu risinājumus

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Post ICO

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Post ICO

Vairāk Bitcoiners pērk narkotikas tiešsaistē, ShapeShift atstāj Ņujorku un vairāk

Post ICO

Aussie Bitcoin mīļotāji strādā, lai izveidotu Austrālijas Bitcoin fondu un veicinātu izpratni valstī

Post ICO

Apple pieņem Bitcoin lietotnes, Voorhees iekasē SEC un BTC skyrockets cenu

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Nikosijas Universitāte saņem pirmo studiju maksu, kas tiek maksāta ar Bitcoin