Pasaulē lielākā pokera tīmekļa vietne, kas ziņoja par Bitcoin integrācijas pabeigšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pasaulē lielākā pokera tīmekļa vietne, kas ziņoja par Bitcoin integrācijas pabeigšanu

Pasaulē lielākā pokera tīmekļa vietne, kas ziņoja par Bitcoin integrācijas pabeigšanu

Šīs baumas nav nekas jauns. Saskaņā ar vairākiem plašsaziņas līdzekļiem, Poker Starshas bijis meklē integrēt Bitcoin kā maksāšanas iespējas vairākus mēnešus. Tomēr uzņēmums iekšējās ir atklājusi šo ceturtdien (12), kas ir pasaulē lielākā tiešsaistes pokera istaba ir beidzot ir gatava satīt procesu.

Lai gan nekad nav bijis oficiāls komentārs atlaiž Poker Stars apstiprinot pieņemšanu BTC, uzņēmums nekad nav liegta iespēja. Tagad, mājas CoinFire.io reportsthat uzņēmuma iekšējā vēlas palikt anonīms, ir apstiprināts, ka "integrācijas process Bitcoin ir sākusies."

"Pieņemšana Bitcoin ir nākamais loģiskais solis PokerStars. Tūlītējās un drošs veids, kā maksāt par spēļu vienkārši ir jēga," sacīja avots.

Mēs esam cītīgi strādājuši, lai atrastu pareizu ceļu pieņemt valūtu. Darbs ar trešajām personām var būt grūti pie reizes, jo normatīvajiem jautājumiem dažādās valstīs, bet mēs uzskatām, ka mēs esam atraduši risinājumu, kas atbilst mūsu vajadzībām un vajadzībām mūsu spēlētājiem.

Poker Stars ir iespējams, meklē perfektu risinājumu, lai apstrādātu kriptotehnoloģijas darījumus kopš pagājušā gada decembra, un veic savu laiku, lai pārliecinātos, ka neviens detaļa tiek ignorēts.

CoinFire.io saka kompānija šobrīd testējot otru sistēmu, lai apstrādātu Bitcoin darījumus pēc tam, kad pirmais tika uzskatīts neapmierinošs.

"Mēs vēlamies, lai iegūtu šīs tiesības, un, ja tas nozīmē, ka ir nepieciešams papildu laiks, tad mēs veiksim šo laiku," cits uzņēmums avots pastāstīja tīmekļa vietni, piebilstot, ka "šis ir nākamais loģiskais solis tiešsaistes spēļu, bet tas ir svarīgi mūsu uzņēmums mēs to labi. Ja mēs neesam apmierināti ar rezultātiem, mēs apskatīt vairāk risinājumiem, lai tas notiktu. "

Nav grafiks vai termiņš tika publiskots

Tāpēc tas nav iespējams zināt tagad, kad PokerStars plāno debija jaunu maksājumu iespēju. Tomēr reakcija uz ziņām bija ļoti pozitīvs Reddit.

Tas ir milzīgs, milzīgs, milzīgs, milzīgs. Kad tas tiešām notiks, es domāju, ka tas būs daži no lielākajiem ziņu pagaidām.
ppciskindofabigdeal

Man vienalga, ja tas aizņem gadu, līdz viņi to īstenotu, es tikai ceru, ka tas ir pareizi īstenoti, lai tas ir tik viegli, kā noteikts Bitcoin un sākt spēlēt. Visvairāk laba lieta, varētu būt, ka jūs varētu naudu no Bitcoin no PokerStars, bet tas ir varbūt tikai karojošs domāšanu?
shadymess

Tie ir vairāku miljardu dolāru gadā bizness, kurš cietis masveidā no banku noteikumiem. Viņi ir tālu un prom lielākā pokera vietne, un noguldot tur ir milzīgs jautājums daudziem cilvēkiem. Zelta laikmets pokera bija, kad visi varētu spēlēt, un tur bija instant kredītkaršu noguldījumi / anulē.
apython88

Tas ir iespējams, uzņēmums man visvairāk vēlējās redzēt pieņemt Bitcoin, personīgi.
GrixM

Bitcoin draudzīgs Poker Stars patiešām būtu milzīgs darījums par kriptonauda ekosistēmai. Platforma, kas dibināta 2001.gadā, ir pasaules lielākais un slavenākais pokera vietne ar vairāk nekā 50 miljoni reģistrēto spēlētāju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Ripple CEO saka bitcoin kā valūtu nevajadzīgu Kalifornijas asamblejā

Post ICO

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Post ICO

Bitcoin ASV Kongresā, nepatikšanas Ķīnā un Austrālijā un PS3 ieguves darbi

Post ICO

Coinbase padara Bitcoin darījumus drošākus ar jauniem velveta pakalpojumiem

Post ICO

Seši gadi agrāk

Post ICO

Bobby Lee un Brock Pierce vietā Shrem un Karpeles vietā Bitcoin fonds: izvēle izraisa pretrunas

Post ICO

Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk

Post ICO

BitGive tagad ir pirmā IRS nodokļa atbrīvotā Bitcoin labdarība

Post ICO

Deutsche Bank tic Bitcoin tehnoloģiju potenciālam

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Chain.com pievienojas Bitcoin fondam kā zelta biedram