Coinfloor pirmā pasaules mēroga mākleru Bitcoin Marketplace | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinfloor pirmā pasaules mēroga mākleru Bitcoin Marketplace

Coinfloor pirmā pasaules mēroga mākleru Bitcoin Marketplace

Kad nodarbojas ar fiziskiem valūtu, vairums investoru jums pateiks, ka divas lietas ir ārkārtīgi svarīgi, lai tiem: pieredzējis mākleris un garantiju drošu darījumu ar minimālās izredzes zaudējumu caur krāpšanu vai zādzību. Ir sagaidāms, ka ieguldītāji virtuālajām valūtām ir arī nepieciešama tāda paša līmeņa zināšanas un drošību, jo galu galā, tas viss ir nauda.

Atbildot uz minēto vajadzību, Coinfloor, Londonas lielākā Bitcoin apmaiņu, uzsāk revolucionāru maiņas nodrošināti tirdzniecības vietu Bitcoin. To sauc Coinfloor Market, ir balstīta uz Coinfloor Exchange un sniegs AK ir investoriem ar drošu, peer-to-peer vidē, kas pirkt Bitcoin. Saskaņā ar MarketWatch, Coinfloor nesen darbā daži no labākajiem Bitcoin brokeru Lielbritānijā, lai noteiktu šajā tirgū, kā arī paātrinātu pieņemšanu Bitcoin valūta mainstream investīciju uzņēmumiem. Saskaņā ar Mark Jēra Coinfloor CEO "Coinfloor ir pirmā iestāde, kas Bitcoin nozares spogulis decentralizētu brokeru tīklu, kas nodrošināti ar centralizētu apmaiņu." Pēdējo pāris gadu laikā, Coinfloor ir strauji kļuvusi par vienu no pasaulē visvairāk šķidrā mārciņa Sterling uz Bitcoin tirgiem.

Ko Coinfloor piedāvāt?

Ir apstiprināts, ka Coinfloor sniegs investoriem ar pirmo būtisku sastāvdaļu nozīmīgu ieguldītājam, bet kas par otro - pieredzējis aģents, kas ļaus ieguldīt Bitcoin vērts viņa / viņas laikā? Coinfloor rūpējas, ka labi. Uzņēmums sadarbojas ar Igaunijas bankas LHV, lai tās varētu apstrādāt investīcijas. Turklāt, tiek nodrošināta tieša saskarne ar zinošiem Coinfloor tirgus brokeriem. Ieguldītāji var būt pārliecināti, ka visi, kas iesaistīti šajā izrāvienu riska brokeri personīgi pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās atbalstīt un tirdzniecība saskaņā ar nevainojamo standartiem, kas Coinfloor ir zināms. Šī pārbaude process tiek attīrīts pastāvīga pamata. Coinfloor arī izmeklē starpnieku privātos uzņēmumus un izveido personīgas attiecības ar katru starpnieku. Viens no Coinfloor tirgus profesionālo brokeru, Pēteris koka vai labāk pazīstams tiešsaistē kā y3peto, apstiprināja drošību un viegli izmantot Coinfloor tirgu, kā arī par to, ka viņš ir ļoti labprāt izveidotu savu biznesu sadarbībā ar Coinfloor. Viņš ir arī satraukti par savu izvēli, norādot, ka tas stāv kā atzinību par viņa darbu, kā Bitcoin brokera. Izvēlētie brokeri ir kļuvuši par 21 dibinātāji Coinfloor tirgus. Tās ir arī parakstījuši Bitcoin mākleris līgums, kurā tie apņemties iepriekš apspriestajiem standartiem. Šis līgums ir ļoti līdzīgs Buttonwood nolīgumu, kas ir pamats New York Stock Exchange pamatā. Tas ir nozīmīgs, jo biržas saskaras ar līdzīgām problēmām, lai tās, kas bijušas par Bitcoin tirgu šodien.

Bitcoin investori tiks nodrošināta no šiem, izmantojot Coinfloor Market:

  • Izmantošana Coinfloor apmaiņas plūsma Bitcoin uz Sterling Conversion cenām tieši, un otrādi
  • Droša uzglabāšana to Bitcoin, izmantojot vairāku līmeņu šifrētu drošības un pazemes velvēm
  • Fair maiņas cenas
  • Investoru draudzīgas, brokeris balstīta vide
  • Ļoti personalizēto pakalpojumu

Steps ir vienkārši

Kaut viens varētu sagaidīt process iesaistīties šajā jaunajā sistēmā, kā investors varētu būt sarežģīts un garš, tas nav tas gadījums vispār. Tikai daži galvenie soļi ir jāievēro, un Boba you tēvocis! Šos soļus var īsumā izklāstīta šādi:

  • Reģistrējieties kā jauns investors, izmantojot savu e-pasta adresi un izvēloties paroli
  • Izvēlieties Bitcoin brokeri, kas jūs jūtaties jūs varētu, lai izveidotu spēcīgu un uzticības pilnas finansiālās attiecības ar, it īpaši, ja jūs plānojat, lai padarītu šo veidu ieguldījumus pastāvīgu daļu no jūsu biznesa darījumos
  • E-pasta adrese, ar kuru būs jāapstiprina
  • Pēc tam, kad iepriekš minētais apstiprinājums ir izdarīts, jums ir nepieciešams, lai izveidotu divu faktoru autentifikāciju; augšupielādējiet derīgu id foto un pierādījumu par uzturēšanās

Tagad Jūs esat gatavs ieguldīt Bitcoin!

Pirkšanas process ir tikpat vienkārši. Jūs būtībā pārskaitīt summu bruto Bitcoin kopprodukta jūsu brokera bankas kontā - 20 mārciņas ir vajadzīga minimālā summa. Līdz ar to nav nepieciešams noguldīt ar starptautisku pārskaitījumu. Pēc tam, kad esat pārskaitīja naudu, Coinfloor s valūtas avotiem Bitcoin tieši jūsu Coinfloor kontā. Tomēr tā notiek darījuma, līdz brīdim, kad starpnieks ir apstiprinājis, ka viņš saņēma savu depozītu, un tas tiek konstatēts, ka noticis nav citu problēmu darījuma laikā. To nevar saņemt vieglāk, nekā to.

Saistītās ziņas


Post ICO

Krievija uzskata Bitcoin regulēšanu, lai izvairītos no kriptogrāfijas noziegumu skaita valstī

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus

Post ICO

BitcoinTalk serveris ir kompromitēts

Post ICO

Izpratne par Bitcoin izglītības aspektu

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Vairāk Bitcoiners pērk narkotikas tiešsaistē, ShapeShift atstāj Ņujorku un vairāk

Post ICO

Bitcoin vēstniecības projekts, Pirateat40, beidzot apsūdzēts SEC un Mt. Gox

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Robocoins Bitcoin bankomāti, lai saņemtu jaunus bankas stila iezīmes šovasar

Post ICO

New York izdod projektu unikālai un novatoriskai BitLicense programmai