Vai esat noraizējies par jūsu Bitcoin? Šveices kriptogrāfijas valūtas tirgotājs var tos uzglabāt kodolierīcē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai esat noraizējies par jūsu Bitcoin? Šveices kriptogrāfijas valūtas tirgotājs var tos uzglabāt kodolierīcē

Vai esat noraizējies par jūsu Bitcoin? Šveices kriptogrāfijas valūtas tirgotājs var tos uzglabāt kodolierīcē

Tā kā Šveices valdība ļāva privātajiem uzņēmumiem pirkt vai nomāt kādu no valsts nokrišņus patversmēs celtajām Aukstā kara laikā, daudz jaunu oriģinālu uzņēmumiem ir popped up. Viens no tiem tika izveidota ar kriptonauda tirgotāju, kas nolēma izmantot kādu no 7000 pieejamajām bunkuriem droši uzglabāt digitālās monētas, ļaujot super-drošs ieguves un tirdzniecības, kā arī.

Richard Porubcan ir pseidonīms šī Šveices uzņēmējs, saskaņā ar Forbes, kurš labprātāk neatklāj savu patieso identitāti. Lai gan tas var izraisīt dažas aizdomas, tirgotājs šķiet legit: viņš vada veiksmīgu virtuālo valūtu kalnrūpniecības darbību sauc GMP, kas piesaista investīcijas, izmantojot tīmekļa vietni, ko sauc Cryptostocks, un uztur regulārus kontaktus ar saviem daudziem akcionāriem.

Viņa darbība ir "balts" reitingu par apmaiņu, kas nozīmē, ka viņš ir spēlē pēc noteikumiem un atmaksāt saviem investoriem. Forbes ziņo, ka viņa bizness atrodas vāciski runājošās Šveices daļā, ko sauc Kreiclingena.

Par šo jauno iniciatīvu, Porubcan raksturo to kā projektu, kas nodrošinās apokalipsi necaurlaidīgs Bitcoin bunkuri, kas ļauj super drošu kalnrūpniecība, tirdzniecību vai glabāšanu digitālās naudas, kalpo kā vitāli mezgliem ", decentralizēta un neitrāls" finanšu sistēma.

"Bitcoin ir iegūt vilci. Tas nozīmē, ka aparatūras infrastruktūra jānostiprina vislabākajā iespējamajā veidā. Bijušais bunkurs Šveices armijas piegādā viss, kas mums ir nepieciešams, lai dotu šo vēlamo drošības līmeni," viņš teica Forbes.

Tas būs vairāk nekā tikai ieguves vai veikalā kriptonauda: uzņēmējs apgalvo, ka ir nodrošināti vairāki bunkuri, kas tika pārvērtušies militārās pakāpes "Aprēķina centros" ar neatkarīgu barošanas avotu un drošu savienojumu ar internetu, kā arī štatu samazināšanas sistēmu, lai nodrošinātu patversmēs nekad nokrist režģa. Visi no tiem aizsargāti ar "masveida velvēt durvis" un spēcīgu drošības sistēmu.

Tas nozīmē, ka pat gadījumā, ja kodolsprādziena, jūsu Bitcoins būs drošībā... Daudz drošāka, nekā jūs, mēs riskējam saka. Porubcan saka: "pasaule kļūst arvien bīstama, tāpēc tā ir laba vieta, lai būtu kaut kur ko var sertificēta droši no kodolieroču vai elektromagnētisko impulsu iznīcināšanu. Pasaulei ir drošība. Pat tad, ja mūsu piedāvājums ir tikai šajā kriptonauda jomā, es redzu to kā nākamais mazs solis ceļā uz drošu vērtību nodošanas vidē 21.gadsimtā ".

Lai greifers vietu pie bunkura, ka potenciālie klienti ir nepieciešams sazināties Porubcan (), un apspriest detaļas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Pasaulē lielākā pokera tīmekļa vietne, kas ziņoja par Bitcoin integrācijas pabeigšanu

Post ICO

Datortehnoloģijas pionieris apgalvo, ka viņš ir noskaidrojuši, kurš ir Bitcoin radītājs

Post ICO

18% britu apgalvo, ka nākotnē viņi izmantos Bitcoin

Post ICO

Kas tas tev teikt? vairāk Crypto Radio? BitFM maršrutā

Post ICO

Kā troļļi uzņēma Monētu uguni ar DMCA

Post ICO

Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

The Bitcoin Film: kriptogrāfijas valūta varētu zvaigznīt filmē

Post ICO

BitGo piedāvā maksātspējas pārbaudes programmu uzņēmumiem

Post ICO

Trīs pieaugušo izklaides vienumi, kurus 2014. gadā var iegādāties Bitcoin

Post ICO

Fidor un Kraken komanda par kriptokulturāles banku