Vai Xapo uzņemas ēsmu un slēdzi? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Xapo uzņemas ēsmu un slēdzi?

Vai Xapo uzņemas ēsmu un slēdzi?

Bitcoin kopiena ir izveidots ieroču pēc attēla gāja vīrusu parādīšanos Xapochanging to Xapo vietni pēc kuģniecības Xapo debetkarti.

Attēla ātri devās vīrusu uz imgurand / r / bitcoinon Reddit ar bailēm no liela vāla lietotāju atstājot komentārus par sašutumu, lai mēģinot izskaidrot maksas.

Acīmredzot sašutumu, ir vairāk centrēta ap to, ka Xapo bija veikts vienu sākotnējo solījumu un vēlāk neizdevās piegādāt un ir vēl atzīst, ka bija gadījums.

Coin Uguns iepriekš attiecās Xapo kad viņi izvirzīja papildu $ 20 miljonu dolāru riska finansējuma un bija tajā laikā vēl reklāmas, kas ārpus pirmā $ 15 maksu par karti viņi nebūtu uzlādes papildu maksa.

Coin Uguns ir vērsies pie PR komandas Xapo un vēl saņemt paziņojumu brīdī devāmies nospiest ar šo stāstu, bet, ja mēs saņemam paziņojumu, mēs atjaunināt šo stāstu.Xapo palielina papildu 20 miljonus dolāruXapo ir paaugstinājis $ 20 miljonus Series A-1 finansējumu. Šī kārta finansējuma vadīja Greylock Partneri un Index Ventures, ar papildu ieguldījumiem parādīšanās Capital Partners, Max Levchin, līdzdibinātājs PayPal, interneta investoru Yuri Milner un Jerry Yang, dibinātājvalstis partneris AME Cloud Ventures un co-dibinātājs Yahoo !. Šie investori pievienoties agrāk atbalstītāji Benchmark, Fortress Investment Group, un Ribbit Capital, kurš ieguldījis $ 20 miljonus Series A finansējuma martā.

Reid Hoffman un Maiks Volpi tiks savieno Matt Cohler kā Xapo valdes novērotāju. Gan Reid un Maiks ir pierādīta vēsture atzīt jaunās tehnoloģijas, pirms tie sasniedz masu un abi esam sākās jauninājumus no tieksmes uz īstenošanu uz plašu pieņemšanu.

CEO Wences Casares teica: "Raugoties nākotnē, mēs turpināsim ieguldīt līdzekļus, veidojot mūsu komandai un mūsu komplekts pakalpojumus. Mēs esam apņēmušies attīstīt sistēmu, kas ļauj bitcoins lai patērētāji izmanto savā ikdienas dzīvē, bet arī turpinot piedāvājam ļoti drošu Bitcoin glabātuvi Wall Street fondiem, apmaiņu, un finanšu iestādēm apstrādes bitcoins. "

Xapo nodrošina Bitcoin portfeļi, velves, un drīz būs kuģniecības pirmo Bitcoin debetkarti patērētājiem.


XE Valūtas lietojumprogramma pievieno Bitcoin savam sarakstamPakalpojums, kas ir pārvērtusies par iecienītāko valūtas pārveidotājs daudz cilvēku, nesen pievienota Bitcoin savam sarakstam ar izvēli. XE Valūtas jau bija vairāk nekā 180 iespējām, bet tagad kriptonauda ir arī viens no tiem.

Ar vairāk nekā 15 miljoni downloads, bezmaksas lietotņu un vienkāršs kalkulators - kuras funkcijas atjauninātas valūtas kursus un diagrammas, starp citiem pakalpojumiem, kā arī strādā bezsaistē - tiek uzskatīts par top 20 Ceļojumi un vietējais lietotne Google Play. Bez tam, tas ir parādījies lielākajos medijos, piemēram, BBC, LA Times, CNN un The Travel Channel.

Vēl viens attīstībai Bitcoin zīme!

Via techbeast.net


Jahtu nomas pakalpojums Maiami pludmalē pieņem krēpju valūtuJa jūs plānojat ceļojumu uz pludmali, un ir dažas BTC dedzināšana jūsu Riepu kabatas, šeit ir ieteikums: kriptonauda ir jaunākais maksājums optionat Miami balstītas Laivu noma izdevīgā Yacht Charters & Sales.

Uzņēmumam ir 26 privāti pieder laivas un jahtas, kas var iznomāt uz četrām stundām vai vairāk, kopā ar kapteini un stjuarti.

Saskaņā ar līdzīpašnieka Džesika Londono, izdevīgā organizē visu klientu braucienu no degvielas ar pārtiku, vai viņi vēlas īrēt mazākais laivu pieejams, kas ir 38 pēdas vai lielākais kuģis, ar 130 pēdām. Privāta kruīza var būt ne vairāk kā 12 cilvēki.

cenas sākas 1500 $, un var iet līdz $ 18,000, vērtības ekvivalents 1,8 BTC un 22,3 BTC, saskaņā ar pašreizējo valūtas kursu. Visi darījumi tiek apstrādāti ar BitPay.

Jessica Londono un viņas vīrs, dibinātājiem Izdevīgā, nolēma sākt pieņemt Bitcoins kļūstot Kalnraču 2013. "Es uzzināju par Bitcoin atpakaļ martā. Es dzirdēju par to pirms, bet mēs patiešām apņēmušies, kad mēs nolēmām iegādāties kalnraču no Butterfly Labs ", viņa teica Bitcoin Examiner.

Pāris ir saglabāt daļu no Bitcoins un cashing ārā pārējo tagad, galvenokārt tāpēc, ka uzņēmumam ir nepieciešams ", lai samaksāt laivu īpašniekiem, stjuarti, darbiniekus un izdevumi", un viņi nepieņem kriptonauda vēl.

Londono patiešām tic Bitcoin ir nākotne, "it īpaši Maiami, kur mums ir tik daudz tūristu." Viņa saka, ka tad, ja pilsēta var būt vairāki pārdevēji, piemēram, izdevīgā pieņemt Bitcoin jau tuvākajā nākotnē, "vieglumu ar vienu valūtu būs dzīve mainās".

Images no nelabvēlīgo


Jūs jau varat iegādāties DinoDirect ar BitcoinE-komercijas vietne DinoDirect tagad pieņem Bitcoin. Kompānija ir paziņojusi jaunu maksājuma veidu, izmantojot publicēto savā tīmekļa vietnē, kas notiks ceturtdien (4) publisku paziņojumu.

Saskaņā ar piezīmi, "tiešsaistes tirgotājiem ir viegli pieņemt Bitcoins tādā pašā veidā, kā tie pieņem maksājumus no Visa, MasterCard vai pat PayPal", tāpēc DinoDirect veica šo soli bez jebkādas šaubas un lietas acīmredzot notiek gludi.

"Nav brīnums, ka klienti ir flocking uz DinoDirect veikt pirkumus ar šo jauno valūtu. Klients ir paziņojis, ka tas ir kļuvis daudz vieglāk un interesantāk padarīt purchasesdue ar pievienotajām funkcijām, ko ar šo summu valūtā ar nosacījumu", piebilst paziņojums, apgalvojums.

Tagad, bez "labas kvalitātes produktiem, kas pieejami" un par "efektīvu un ātru klientu apkalpošanu," klienti pie DinoDirect ir atšķirīgs un inovatīvu maksāšanas iespēju ir to rīcībā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitstamp uzlabo identitātes pārbaudi un drošību, izmantojot GBGroup tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Singapūras ieņēmumu dienests atzīst un nodokļus Bitcoin

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem

Post ICO

Pārtikas kravas automašīna brauc pa Sietlu, pieņemot Bitcoin par garšīgu grilētu sieru

Post ICO

Iegūstiet savu pielāgoto darbību skaitli Bitcoiniem

Post ICO

Bitcoin vēstniecības Eiropā, Kanādas Bankas anti-kriptogrāfijas nostāja un īpaša partnerība

Post ICO

Reddit paziņo Reddit piezīmes digitālo aktīvu

Post ICO

Coinbase ir jauni Bitcoin ierobežojumi, bet Microsoft ļauj Kraken app ietvert tirdzniecības funkciju

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Bernard & Millie Duker Bērnu slimnīcas svinības