Xapo Zemes svarīgie banku rādītāji konsultatīvajai padomei | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Xapo Zemes svarīgie banku rādītāji konsultatīvajai padomei

Xapo Zemes svarīgie banku rādītāji konsultatīvajai padomei

Šorīt Xapo paziņoja veidošanos savas konsultatīvās padomes trīs locekļi, Dee Hock, Džons Rīds un Lawrence H. Summers.

Xapo ir finanšu pakalpojumu un apsardzes uzņēmums, kas ir izstrādājusi Bitcoin maku un drošu glabātuvi tēriņiem un uzglabāšanai bitcoins. Uzņēmums, kas ir nodrošināti uz ziemeļiem no 40 miljonu dolāru finansējumu no investoriem, ieskaitot Winklevoss Capital Pantera Capital Ribbit Capital Benchmark, un vairāk, ir paplašinājusies, un veikt pasākumus, lai turpmāk sacietēt sevi kā spēlētāju finanšu telpā.

Uzņēmums ir izveidojis jaunu konsultatīvo padomi, kurā ir vairāki lieli vārdi, kas, protams, lūdzu institucionālos investorus un pievienot vēl leģitimēt operācijas.

Mr Hock. Pieklājība Xapo.

Dee Hock bija dibinātājs Visa un pensijā 1984. Mr Hock ir pazīstama ar daudziem maksājumu apstrādes nozarē kā atbildīgas par maksājumu sistēmām, kas joprojām izmanto, lai šai dienai.

"Bitcoin ir ne tikai nākotnes maksājumu, bet arī nākotnes pārvaldību," Mr Hock teica. "Mēs dzīvojam 21.gadsimtā, bet joprojām izmanto komandu un kontrolēt organizatoriskās struktūras no 16.gadsimta. Bitcoin ir viens no labākajiem piemēriem, kā decentralizēta, peer-to-peer organizācija var atrisināt problēmas, ka šie datētas organizācijas nevar. Tāpat internetā, Bitcoin nav īpašumā vai kontrolē jebkurš subjekts, tāpēc tas rada neticamas iespējas jauniem līmeņiem efektivitāti un pārredzamību finanšu darījumiem. "

Mr Reed. Pieklājība Xapo.

Uzņēmums arī piebilda Mr John Reed konsultatīvajā padomē. Mr Reed bija agrāk priekšsēdētājs un izpilddirektors Citibank. Mr Reed bija arī priekšēdētāju New York Stock Exchange. Viņš šobrīd kalpo kā priekšsēdētāju MIT Corporation.

"Finanšu pakalpojumi ir palikuši lielākoties neskāra digitālās revolūcijas," saka J. Reed. "Bitcoin sniedz reālu iespēju, lai kaut ko mainītu. Nauda pēc savas būtības ir vienkārši virsgrāmatu sekotu parādu un Bitcoin ir patiesi labākais atkārtojuma universālu virsgrāmatu mēs jebkad esam redzējuši. Fakts, ka nekad būs vairāk nekā 21 miljoni bitcoins un ka katrs Bitcoin var sadalīt 100 miljonus vienību padara to par nozīmīgu uzlabojumu par jebkuru vēsturisko formu valūtā. "

Mr Summers. Pieklājība Lawrence H. Summers

Galīgo papildinājums konsultatīvās padomes šajā laikā ir Mr Lawrence Summers. Mr Summers ir bijušais sekretārs kases ar prezidentu Bilu Klintonu. Mr Summers kalpoja arī kā Hārvarda universitātes rektors. 2013. Gadā viņš tika plaši uzskatīts kļūt priekšsēdētāji Federālo rezervju pirms Obama iecelts Ms Janet Yellen dēļ politiskām problēmām.

Mr Summers norādīja: "Līdz šim, kad mēs esam vajadzēja pārskaitīt naudu, mēs esam nācās paļauties uz trešo personu, vai tas ir banka, ieskaita iestāde vai maksājumu tīklu. Bitcoin piedāvājumi, pirmo reizi, metode nodošanas vērtību un veikt maksājumus no jebkuras vietas uz jebkuru, reālajā laikā, bez starpnieku. Tas varētu nozīmēt, mēs drīz redzēt daudz miljardiem cilvēku sūtīšanu Bitcoin ikdienā tikpat viegli, kā tie pašreiz nosūtīt īsziņu. "

Xapo nesen paziņoja, ka būtu virzās korporatīvās mītnes uz Cīrihi.

Virsraksta attēlu pieklājīgi Xapo.

Saistītās ziņas


Post ICO

Ar Bitcoin saistītu noziegumu raķete, Dell paplašina BTC maksājumu iespēju un vairāk

Post ICO

Niks Szabo: Bitcoin varētu atvieglot Grieķijas tirdzniecību

Post ICO

Krāpšanās ar miljonāru kredītkartēm, kas atklāj jaunu Bitcoin drošību

Post ICO

Coinye West uzsāka četras dienas pirms laika pēc tam, kad Kanye bija apdraudējusi tiesvedību pret kodētājiem

Post ICO

Dell Bitcoin iegāde ir iespējota Kanādai un Lielbritānijai

Post ICO

Hack izslēdz Flexcoin un izraisa zaudējumus 896 BTC

Post ICO

Horvātija un Šveice cīnās par Bitcoin, Casascius brīdināja FinCen un jaunāko 0.8.6 atjauninājumu

Post ICO

Grooveshark atbilst Bitcoin

Post ICO

New Silk Road BTC izsole, Mozilla pieņem Bitcoin ziedojumus un daudz ko citu

Post ICO

Pat Bitcoin nav nekādu izkrāpšanu

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin saite uz eitanāziju, FBI somiņa tiek izvilkta un BitPay ir jaunas funkcijas