Xapo atmaksās ikmēneša pakalpojuma maksas Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Xapo atmaksās ikmēneša pakalpojuma maksas Bitcoin

Xapo atmaksās ikmēneša pakalpojuma maksas Bitcoin

Vakar mēs ziņoja par monētu Fire par sabiedrības sašutumu par feeswith uz Xapo debetkarti, un vērsās pie Xapo oficiālu paziņojumu.

Šodien mēs saņēmām šo oficiālu paziņojumu.

Pagājušajā nedēļā mēs sākām kuģniecības Xapo debetkarti. Mēs apskatīt debetkarti kā svarīgu funkciju, lai mūsu lietotājiem un būtisks solis virzienā uz plašāku pieņemšanu Bitcoin. Piektdien, mēs ievietojis debetkarti Maksas un ierobežojumi grafiks mūsu mājas lapā, kas izraisīja apjukumu daži no mūsu lietotāju bāzi, un mēs gribētu, lai veltiet laiku, lai dotu kādu papildu kontekstu un atjauninājumus mūsu debeta karšu programmā.

Maksu, un ierobežojumi grafiks mēs ievietojis no esošās trešās puses programmu, ar kuru mēs pašlaik varam būt izsniegtos kartes. Saskaņā ar šo komisijas maksa, nav aktivizēšanas maksa, bet ir ikmēneša pakalpojuma maksa un citas maksas, ieskaitot kartes nomaiņu un ārvalstu valūtas konvertāciju.

Kad mēs paziņojām Xapo debetkarti pirms dažiem mēnešiem, mēs norādīja, ka varētu būt vienreizēja maksa ASV $ 15 sakarā ar pasūtīšanas karti. Tas joprojām ir tāds gadījums. Lietotāji, kuri pasūtīt debetkartes tiks iekasēta US $ 15. Šī summa tiks noņemta no jūsu Xapo makā bitcoins.

Mums nav, tomēr plāno iekasēt ikmēneša maksu vai maksu par ikdienas izdevumiem. Ja mūsu lietotājiem ir jāmaksā ikmēneša apkalpošanas maksu Xapo atlīdzinās šo summu bitcoins. Tātad, ja jūs izmantojat Xapo debetkartes un ir jāmaksā ikmēneša apkalpošanas maksu mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzējs, mēs tieši atlīdzinās jūsu Xapo maku.

Mums nav nodomu maldināt lietotājus pievienoties programmu. Bet mēs saprotam, ka mēs neesam rada apjukumu - un par to mums ir žēl.

Xapo norādīja, ka tas tiks atlīdzinot ar Bitcoin ikmēneša maksu, kas ir no trešās puses pakalpojumu sniedzējs no kartes.

Diemžēl uz satraukumu daudzu ASV klientiem tomēr kompānija izdeva šādu paziņojumu:

Mēs esam paziņoja, ka mēs nevaram nosūtīt kartes uz ASV vai Indijā šajā laikā. Mēs sākotnēji tika ieteikts, ka tie tika apstiprināti tirgos. Bet pēc dažiem sākotnējās uzaicināt e-pastu tika nosūtīti, mums tika paziņots, ka šie tirgi tika pārskatītas, un ka mēs nevaram nosūtīt viņiem šajā laikā. Mēs sāksim kuģniecības šīm divām valstīm, cik drīz vien iespējams, un mēs saglabās jums informēti par turpmāko attīstību.

Kurš tagad nozīmē, ka ASV klienti nevarēs saņemt Xapo debetkarti pagaidām. Mēs turpinām mūsu acis uz šo arvien attīstās situācija.

Saistītās ziņas


Post ICO

BitLicense komentāri kļūst publiski, un tas ir teikt, ka ir jāpasaka Western Union, Amazon un Walmart

Post ICO

Datorurķēšana izveidoja Bitcoin maku meklētāju, lai spiegotu lietotājus

Post ICO

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

Post ICO

Blockchain.info zaudē klientu BTC, Microsoft atver durvis Bitcoin un vairāk

Post ICO

Federālās izmeklēšanas par Cryptsy notiek

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech varētu padarīt vērtspapīru sabiedrību novecojušus

Post ICO

Ziedojiet Bitcoin un palīdziet Nepālas zemestrīces upuriem

Post ICO

Stīvs Noņemiet lietotņu veikalu nākamajā atjauninājumā

Post ICO

Bitcoin speciālists saka, ka digitālā valūta jau ir sākusi aizstāt ASV dolāru

Post ICO

Nākamais Bitcoin tehnoloģiju laikmets: Ethereum platforma

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Jauns tumsa krāpnieks, Apvienotā Karaliste, lai regulētu Bitcoin un daudz ko citu