Tagad jūs varat sūtīt, pirkt un pārdot Bitcoins ar īsziņu palīdzību, pateicoties Coinbase jaunākajai funkcijai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tagad jūs varat sūtīt, pirkt un pārdot Bitcoins ar īsziņu palīdzību, pateicoties Coinbase jaunākajai funkcijai

Tagad jūs varat sūtīt, pirkt un pārdot Bitcoins ar īsziņu palīdzību, pateicoties Coinbase jaunākajai funkcijai

Coinbase ir diezgan aktīva un paziņojot daudz jaunas funkcijas. Tikai šo ceturtdien (15) platforma atjaunināja savu kriptonauda sistēmu ar jaunu SMS balstītu risinājumu. Tas nozīmē, ka Coinbase ir lietotāji tagad var veikt visas galvenās darbības, kas saistītas ar Bitcoin īsas īsziņas un lietojot vienkāršus komandas.

Šī funkcija darbojas ar jebkāda veida viedtālruņa vai mobilo ierīci, kas ļauj lietotājiem baudīt visas perks pakalpojumu. "Mēs pastāvīgi cenšamies izdarīt Bitcoin viegli un pieejamu ikvienam. Daži no cilvēkiem, kuri var gūt labumu no Bitcoin visvairāk (tie, otrās un trešās pasaules valstīm), nav viedtālrunis, lai gan," skaidro Coinbase savā blogā.

Tātad, ko jums ir jādara, lai izveidotu un izmantotu šo jauno pakalpojumu? Pirmkārt, dodieties uz platformas konta lapu un pēc tam pārbaudiet savu tālruņa numuru.

Kā jūs varat redzēt, SMS opcija ir atspējots pēc noklusējuma. Uzklikšķiniet uz pogas "Īsziņu iestatījumi" un izveidot savu 6-ciparu PIN kodu.

Jūs varat izmantot numuru 1 (650) 316-5555 izmēģināt šo jauno funkciju. PIN vēlāk tiks pieprasīta balss callthat apstiprina komandas par darījumiem, kas ietekmē jūsu Bitcoin bilanci laikā. Lai pārbaudītu pilnu sarakstu ar komandu, jūs varat noklikšķināt šeit.Jūs varat izmantot Bitcoin, lai palīdzētu Sanfrancisko bezpajumtniekiem palikt silts šai ziemaiProjekta FEED sadarbojas ar Bitcoin Ne bumbas un Mass Appeal Inc. Saglabāt San Francisco bezpajumtniekus mazliet ērtāku šo ziemu. Viņi cenšas savākt līdzekļus, lai iegādātos vairāk nekā 300 Hoodies ar Bitcoin saistītu ziņu izplatīt mazāk paveicies, pirms ziemas sākuma.

Projekts tika pārtikas izplatīšanas reizi mēnesī fileju rajonā, San Francisco, kopš 2009. Pazemīgs Ideja, kas sākās ar nelielu draugu grupu, tagad ir galvenais labdarības darbību. Tomēr tie ir cietuši juridiskus sarežģījumus pagātnē, jo viņi centās savākt ziedojumus bez atbilstošu statusu, kas ļāva publisko līdzekļu piesaistes. Tāpēc tagad Projekta FEED ir tikai skaidrā naudā operācija... Un arī Bitcoin atbalstītājs.

Pa ceļam, biedri FEED saprata, ka bez pārtikas, cilvēkiem nepieciešamas siltas drēbes. Un tas ir tas, kā projekts Hood Homelesswas dzimis: ". Tas nav par to, izmantojot bezpajumtnieki veikt propagandu pret Bitcoin vietā šie pārtraukta Hoodies nodrošina lētāku iespēju palīdzēt šo tautu", paskaidroja David Barker, no platformas Bitcoin Ne bumbas.

Jūs varat


Young Sohn pievienojas BitFury konsultatīvajai padomeiBitFury Grouphas pievienotās Young Sohn, Samsung Electronics prezidents un galvenais stratēģijas amatpersona, tās stratēģisko konsultatīvās padomes. BitFury nesen ieguldīti GoCoinand ir paplašinājis sasniedzamības uzņēmuma, izmantojot riska kapitāla programmas ietvaros.

Young Sohn ir kalpojis kā prezidents un galvenais stratēģijas virsnieks Samsung Electronics kopš 2012. Gada.

Ar 30 gadu pusvadītāju un ražošanas pieredzi, Sohn jau agrāk kalpoja kā CEO un prezidentu uz četriem citiem publiskiem uzņēmumiem, tostarp Quantum Corporation, Oak Technologies, Agilent Semiconductor (tagad Avago) un Inphi Corporation. Turklāt viņš palīdzēja veikt trīs uzņēmumi, sabiedriskās, bet kalpo kā nu CEO vai valdes loceklis (pie plx Technologies, Synnex Technologies un Inphi). Young sāka savu karjeru Intel un bija atbildīgs, lai sāktu uzņēmuma stratēģisko un ļoti veiksmīgu PC Chipset biznesu.

"Mēs esam priecīgi sveikt Young Sohn mūsu stratēģisko konsultatīvo padomi, kas sastāv no dažiem izcilāko tehnoloģiju un riska nozares līderiem," teica Valērijs Vavilovs, izpilddirektors BitFury. "Junga plaša pieredze pusvadītāju un patērētāju elektronikas ļaus mums izpētīt biznesa iespējas patērētāju elektronisko ierīču tirgū."

"BitFury ir labi novietots ar savu pasūtījuma dizainu mikroshēmu un datu centru tehnoloģijas," teica Young Sohn. "Uzņēmuma apņemšanās sniegt rezultātus, izmantojot spēcīgu un konsekventu izpildi uzņēmējdarbības un izaugsmes stratēģiju, ir ne tikai atļauts BitFury kļūt cienīts globāla Bitcoin kompānija, bet arī redzēt jaunas iespējas. Es esmu sajūsmā par iespēju kalpot kā stratēģisku padomnieks, lai atbalstītu BitFury vērienīgos mērķus. "

Citi dalībnieki BitFury konsultatīvās padomes ietver Dr. Jackson Hu, 35 gadu pusvadītāju industrijas veterāns, kas agrāk kalpoja kā priekšsēdētājs un izpilddirektors UMC, pasaules otrā lielākā pusvadītāju lietņu, un Džonatans Teo - dibinātājs un partneris binārā Capital koncentrējoties uz agrīnā stadijā patērētāju tehnoloģiju.


Jūsu Bitcoins var palīdzēt Shire Sharing, lai sniegtu laimīgu Pateicības dienu cilvēkiem, kuriem tā ir nepieciešamaTur ir mazs labdarības New Hampshire (Amerikas Savienotās Valstis), ko sauc Shire Sharingthat, reizi gadā, padara daudz ģimeņu laimīgāki. Grupa, kas izveidota ar Amanda Bouldin, paredz Pateicības maltītes trūkumcietējiem ar ziedojumiem un pieņem Bitcoins.

Lai gan asociācija ir tikai viens liels notikums gadā, bet arī organizē citas mazākas projectslike fundraisers par New Hampshire Pārtikas bankas vai pārtikas diskus trūcīgo vietējām ģimenēm pārējā gada laikā, Bouldin skaidroja intervijā ar Bitcoins Ne bumbas publicēts.

Shire koplietošana šobrīd saņem ziedojumus no visas valsts, bet lielākā daļa tomēr atbalsta nāk no vietējiem brīvības aktīvisti. Grupa tad atrod ģimenēm, kas ir vajadzīga palīdzība caur institūcijām, piemēram, luterāņu Sociālo pakalpojumu un draugu Atgādināt bērniem.

Un kas ir Bitcoin mainījies grupā, kad runa ir par ziedojumiem? "Tā kā Bitcoin cena paredzēta, lai iet uz augšu laika gaitā, tas ir viegls veids, kā man turēt ziedojumus ilgtermiņa bez daudz drošības riskwhile nedaudz sānu pastiprināšanu, ka viss inflācijas lieta".

"Turklāt es uzskatu, ka cilvēki, kas esam kuriem uz BTC, bet ir piemēroti, lai ziedot vairāk BTC nekā viņi darītu frns [peldošas likmes piezīmes], jo viņi nopirka par daudz mazāk, nekā viņi pašlaik ir vērts", Amanda pievienots intervijas laikā.

Projekts tika uzsākts 2011. Gadā, kad Shire koplietošana izdevies piedāvāt Pateicības maltīti 52 ģimenēm. Tad, 2012. Gadā, tad ziedojumi eksplodēja un grupas varēja palīdzēt 196 ģimenēm. Asociācija cer, lai padarītu vēl vairāk ģimeņu laimīgāki šogad.

Shire Sharing ir sapulcējušies nedaudz vairāk nekā $ 1400 līdz šim, bet ir vēl 39 dienas līdzekļu piesaistes priekšu. Ja vēlaties palīdzēt, jūs varat nosūtīt savu Bitcoin ziedojumu to adresi - 1CBr5J9vPMVzf5S22vdMUXkcLw8p4w7JgU - vai doties uz viņu mājas lapā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Blockchain tehnoloģija - kā izskatās nākotne?

Post ICO

Itālijā notiek uzklausīšanas, Mt. Gox saņem bankrota aizsardzību un Bitcoin novērtē lielu sponsorēšanu

Post ICO

NYC Bitcoin Pitch pasākums, kuru rīko Ultra Light starta spēlētāji, piešķir trīs ieguvējus

Post ICO

Global Advisors Bitcoin ieguldījumu fonds pievienojas @ BTCfoundation

Post ICO

Jaunais drošāks Bitcoin datortehnikas seifs no Trezor sākas oktobrī

Post ICO

Hackers uzbrūk Bitcoin apmaiņai BitFinex un nozagt karstu seifu

Post ICO

PwC ziņojums: kriptokultūras ir novecojušas

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

MIT Bitcoin Project, Bloomberg atzinīgi vērtē BTC un Robocoin piedāvā jaunus pakalpojumus

Post ICO

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Post ICO

Virtual Expo par kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus