Tavu digitālo monētu tagad var izmantot, lai palīdzētu Tor projektam | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tavu digitālo monētu tagad var izmantot, lai palīdzētu Tor projektam

Tavu digitālo monētu tagad var izmantot, lai palīdzētu Tor projektam

TheTor Projectis tagad pieņem Bitcoin ziedojumus, pateicoties partnerībai ar maksājumu procesoru Bitpay. Projekts nolēma kļūt kriptonauda draudzīga saņemot daudz pieprasījumu pagājušajā gadā.

No šī brīža, "Bitcoins var viegli un tieši tiks ziedoti, lai atbalstītu Tor notiekošo missionof ir globālais resurss privātuma tehnoloģiju aizstāvību, pētniecības un izglītības notiekošajā īstenojot vārda brīvību, tiesības uz privāto dzīvi internetā un cenzūras apiešanas", tas ir iespējams lasīt blog post.

Mūsu lēmums pieņemt Bitcoins ir labi pārdomāts un izpētītas no finanšu grāmatvedības viedokļa ar acu par iet mūsu pieprasīto ikgadējo A-133 auditu.

Mēs uzskatām, ka mēs esam pirmā ASV 501 (c) 3 bezpeļņas organizācija, lai pārbaudītu pieņemšanu Bitcoins un mēģināt nodot ASV valdība A-133 revīzijas standartu. Mūsu 2013. Audita rezultātiem, kā arī ar mūsu iepriekšējo finanšu dokumenti, būs pieejama mūsu mājas lapā, kad pilnīga 2014. Gadā.

digitālās monētas ar projekta saņemti, izmantojot savu ziedojumu lapas, tiks konvertētas ASV dollarsto palīdzētu organizācijai īstenot tās mērķus un saglabāt palielināt Tor darbu, vienlaikus cīnoties pret "pieaugošajiem draudiem privātumu un anonimitāti visā pasaulē".

"Jūsu ziedojums veikts šodien, izmantojot Bitcoin, Paypal Amazon Maksājumi, Givv.org, čekiem, naudas pārvedumi vai bankas pārskaitījumu, nodrošinās lielāku drošību un privātumu, lai miljoniem visā worldwho izmantošanu Tor katru dienu", ziņojums piebilst.

Pēc paziņošanas šo lēmumu, tad Tor Project pievienojas citas redzamas bezpeļņas organizācijas, piemēram, WordPress vai EZF ka arī pieņemam Bitcoins.ZeroBlock pērk RTBTC un palielina Blockchain plānu, lai piesaistītu investorusBitcoin mobilā lietotne ZeroBlock, ko Blockchain.infoat ieguva pagājušā gada beigām, tagad ir iegādājies RTBTC, reāllaika Bitcoin tirdzniecības platformu un sniedzēju tirgus datiem.

Galvenais mērķis, pēc Coindesk, ir palīdzēt ZeroBlock piesaistīt vairāk institucionālos investorus, uzlabojot platformu, kā ZeroBlock s ziņu plūsma tagad tiks iestrādāta jaunajā tirdzniecības platformā. Funkcija garantēs tirgotājiem ir reāllaika piekļuvi visiem jaunumiem, kas ietekmē tirgu, tikai vienā vietā.

"ZeroBlock ļauj reālā laika tirdzniecības uz Bitstamp apmaiņu, izmantojot tīmekļa tirdzniecības platformas interfeiss", skan platforma mājas lapā.

Labāka tirdzniecības pieredze sākas šeit. Apvienojot funkcijas jūs sākāt sagaidīt no reālā laika Bitcoin tirgus datu vietā ar lielisku kartēšanas paketi, tad ZeroBlock tirdzniecības platforma ir jūsu vārteja uz Bitcoin apmaiņu.

Darījums tika veikts tikai Bitcoin (lai gan vērtība joprojām ir noslēpums), un tas savukārt RTBTC s vadošo izstrādātāju, Clark Moody, jaunajā locekļa Blockchain komandu.

Ar šo iegādi, ZeroBlock uzsāks maksas pakalpojumus. Kamēr ziņu padeve joprojām būs bez maksas, tad integrēti tirdzniecības iespējas var izmantot bez jebkādiem ierobežojumiem mēnesī 20 $.

Attēli no RTBTC.com


ZipZap saglabā paplašināšanos tagad 34 Eiropas valstīsZipZap šodien paziņoja par savu Eiropas paplašināšanu, piedāvājot 34 valstīs visā Eiropā iespēju izmantot naudu, lai iegādātos Bitcoin un citas digitālās valūtas. ZipZap ir izstrādājusi stratēģiskās partnerības visā Eiropā, lai sniegtu bezmaksas pierakstīties, bezmaksas seifu un bezmaksas noguldījumus. Eiropas patērētāji var iegādāties digitālo valūtu un / vai apmaksāt rēķinus par saviem radiniekiem vai draugiem citās valstīs.

"ZipZap ir apņemšanās, lai vienkāršotu un demokratizēt maksājumus visā pasaulē," teica Saimons Nahnybida SVP biznesa attīstība ZipZap. "Mēs tagad ļauj vairāk patērētājiem ar jaudu, lai viegli, droši pirkt digitālo valūtu par pieņemamām cenām, izmantojot vairākas maksājumu iespējas."

Pēc nesen partnerattiecības ar PayZone Lielbritānijā, ZipZap tagad pieņem gan skaidru naudu un bankas pārskaitījumus no tīkliem, piemēram, iDeal, MisterCash, Sofort, SEPA, GiroPay un daudz vairāk maksāšanas iespējas visā Eiropā. ZipZap nesen paziņoja par paplašināšanos Latīņamerikā, nodrošinot patiesu globālo maksājumu risinājumi Bitcoin un Digital valūtās. Patērētāji var reģistrēties tiešsaistē www.zipzapinc.com, izvēlieties summu, kuru viņi vēlas pirkt, un maksājuma iespēju (skaidrā naudā, bankas uz bankas pārskaitījumu vai pārskaitījumu). Saņemot maksājumu, ZipZap apstrādās pasūtījumu ar vienu no saviem maiņas partneriem, kas piedāvā vislabāko cenu.

"Ieguvums patērētājiem ir tas, ka viņi saņems vislabāko cenu, bet ērti maksāt ar savu vēlamo maksājuma metodi," piebilda Nahnybida.

Saistītās ziņas


Post ICO

Desmit smieklīgākās lietas, ko var nopirkt ar Bitcoin

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Kenneth Metral, no Coingig: pircēji sāk iegūt lielāku uzticību un iztērēt vairāk bitēnu

Post ICO

Mt. Gox izveido bankrota atbalsta līniju, kamēr tiek pētīta Kārpeles personīgā bagātība

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Dati liecina, ka Bitcoin malware potenciāli var samazināties

Post ICO

Vadošā vizuālā izpildinstitūcija paraksta bitēnu potenciālu konferencē

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Nedēļas Bitcoin cenu analīze un prognozēšana 4

Post ICO

Apvienotās Karalistes noziedzības aģentūra ieķīlā miljardus mārciņu vērtu Bitcoin, astoņi Silk Road dīleri, kas arestēti visā pasaulē

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs