$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

Jautājums:

Es mēģināju nosūtīt $ 100 vērtībā BTC Exodus un maksa bija 49 $. KĀ Vai kāds izmanto Bitcoin komerciju ar maksu šo augstu? (Vai man trūkst dažas lieta?)

Atbilde:

Hei Irwin,
man ir raksts par šo tēmu drīzumā... No kura būtība ir tā, ka jums vajadzētu izmantot SegWit iespējotu maku un uzzināt, kā maksas strādāt, jo tas ietaupīs jums ton naudas par maksu... Maksa ir augstas tiesības tagad zemākas vērtības darījumiem (bet pat $ 49 maksa būs gandrīz neko par nodošanu miljons dolāru), bet tas ir piespiežot cilvēkus, lai optimizētu, kā viņi izmanto Bitcoin.

Bez komentāriem99bituīns un CoinbaseJautājums:

Sveiki, varbūt varat sniegt man kādu paskaidrojumu: Pirmkārt, kāpēc jūs zvanīt jūsu vietnes \ "99 \" Bitcoin? Otrkārt, kāda \ 's notiek Coinbase? A friend of mine ir lūgts pārbaudīt continiously un process doesn \ 't iet visur. Vai jums ir derīga alternatīva Coinbase? Ar cieņu Dietmar

Atbilde:

Hi Dietmar,
Attiecībā uz Coinbase pārbaudei, es tiešām nevarētu teikt. Tomēr pēc jaunākajām ziņām par Coinbase iekšējās tirdzniecības skandālu un to trūkumu SegWit atbalsts (pēc stumšanas mērogošana pa mēmajiem veidos) Man ir domāt, ka cilvēkiem atrast alternatīvas Coinbase. Dvīņi vai Kraken vai Bitstamp ir visas labas apmaiņa ar līdzīgiem pakalpojumiem.

Bez komentāriem


Vaicājums no IndijasJautājums:

I \ 'm no Indijas... Kā gan es pērku bitcoins no attiecīgās & konfidenciālu avots....?

Atbilde:

Hei Raghvendra,
ja tu esi ok ar dažiem uzņēmējiem (un, izmantojot paplašināšanu, Govt.), Zinot, ka esat iegādājies Bitcoin, tad jūs varat izmantot Indijas apmaiņu. Unocoin.com un Zebpay.com un Coinsecure.in ir 3 labas iespējas.

Bez komentāriem


Par pārejuJautājums:

Kāds man atsūtīja dažus Bitcoin manā blockchain maka adresi. Es atklāju pirmo reizi atspoguļo Bitcoin kā rezervēta, bet pēc kāda laika viņi pazuda. Kāds bija iemesls?

Atbilde:

Hei Bring,
Lūk raksts izskaidro thisin detalizēti.

Bez komentāriem


Par BGF un McapJautājums:

Kāds ir jūsu uzņemties BGF ti Bitcoin izaugsmes fonda un saistīto izmaksu marķiera veidā MCAP? (Company. Gainbitcoin.com)
Paldies par jūsu vietnei un centību. Es atklāju jūsu vietne patiešām noderīga klīringa manu jēdzienus kriptonauda. Ar laba vēlējumiem. Neerav. India "

Atbilde:

Sveiki Neereav, mums nav pieredzes ar Bitcoin izaugsmes fondā. Tikai apskatot viņu vietā tas izskatās mazliet šaubīgs, jo trūkst uzņēmuma datiem gan MCAP žetoni ir uzskaitītas monētu tirgus Cap, un ir aktīva tirdzniecības tirgū. Bet, protams, es nevaru zināt, ja tā ir krāpšana vai legit bizness. Ja jums ir šaubas, es iesaku jums izmantot Bitcoin Scam Testtool un mēģināt izdarīt savu secinājumu.

Bez komentāriem


Par bitcoīnu crash kursu bez maksasJautājums:

Dārgais
pateicība

Atbilde:

Hei, žēl dzirdēt par to.
Vai jūs, lūdzu, izmantojiet kontaktu formu pageand rakstiet man informāciju par to, ieskaitot e-pastu, jūs parakstīts līdzi? Es parūpēsies par to.

Bez komentāriem


Par bitcoīnuJautājums:

Es cenšos saprast, ko Bitcoin ir tieši un es redzēju savā iepriekšējā atbildē, ka jums ir e-kursu, kas var palīdzēt cilvēkiem, tāpēc es bija wandering jūs varat sūtīt man šo e-pastu, paldies :)

Atbilde:

Hei, nice to meet you.
Veiksmi!

Bez komentāriem


Par kripto monētāmJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 31. Decembrī, 2017 at 05:21 pm

Hello Sir,
Mans vārds ir Prudhvi. Es esmu no Indijas. Man ir pēc visas savas rokasgrāmatas un abonementus uz jūsu mājas lapā. Es gribu nopirkt kādu kriptogrāfijas monētas / altcoins, jo tie ir zemas cenas tagad. Man vajag jūsu labākais padoms, uz kuru monētas man vajadzētu iegādāties un saglabāt to nākotnē to vērtību. Tātad, lūdzu, ieteikt man kādu monētas nopirkt kungs. Tas būs noderīgi. Paldies par tavu palīdzību.

Atbilde:

Hi Prudhvi,
šīs monētas un daļa, kurā es viņus (galvenokārt Bitcoin) pieder, ir diezgan konservatīvi, un tas ne vienmēr ir portfeļa viena tipa varētu izvēlēties liels risks, agresīvu izaugsmi. Viens var apskatīt jaunākās altcoins portfolio, piemēram, ka.

Bez komentāriem


Par Electrum maku sēklu :Jautājums:

Lūdzu man atklāja electrum maku par pirms mēneša, un es domāju, ka mana sēkla frāze tagad ir apdraudēta. Jautājums: Kā es varu mainīt sēklas? Es saprotu, kāds, kas ir sēklas var arī piemīt manu maku.
Dayo.

Atbilde:

Hi,
sēklas ir nemainīga, un to nevar mainīt. Taču jūs varat pārvietot monētas uz jaunu maku ar jaunu sēklām, kas nav apdraudēta.

Komentāri:

Thnx.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Atsauksmes par coins.com. th

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Problēma ar referāla saiti jūsu lieliskajā WordPress spraudņā

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Bitcoin ieguves

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

NanoS un papīra nauda vienlaikus?

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Aparatūras prasības

Post Litecoin

Bitēziņu seifs

Post Litecoin

Ripple un Stratis nākotne

Post Litecoin

Bankas izstrādā savu e-valūtu, kas varētu iznīcināt pašreizējo kriptokultūras slānekli