Bloku uzkrāšanās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bloku uzkrāšanās

Bloku uzkrāšanās

Jautājums:

Mana izpratne pēc skatoties video ir tas, ka katrs darījums tiek sagrupēti vienā blokā, pievieno ķēdei pēc pārbaudes. Kā ķēdes aug laikā, nebūtu kalnraču nepieciešama arvien spēcīgākas super datoriem kalnrūpniecības? Vai nav sistēma sasniegt aizrīties punktu, ja kalnrūpniecība kļūst neiespējami? Tas ir ļoti mulsinoši sistēma vidusmēra cilvēks, piemēram, man, un es redzu, ka sarežģītība no tā būs tās ierobežojums nākotni vidusmēra cilvēkiem. Tas galu galā institucionalizēta, kad iestādes būs "parūpēsies par mums". Tikai daudz liels bro IMO. Es droši vien esmu nepareizi par šo analīzi. Lūdzu, izlabojiet mani.

Atbilde:

Hi Ed,
To sauc par ieguves grūtības un tāpēc par to, tas ir grūtāk mīnu jaunām monētām pēc noteikta apjoma blokiem iegūst. Šeit jūs varatIegūstot bitcoīnu par konsultāciju pakalpojumiemJautājums:

Hi guys... Mīlošs info uz jūsu vietni un video. Im pusmūžā un Newbie Bitcoin. Šķiet, tāpat kā man iemācīties pilnīgi jaunu language.My jautājumu. Vai es esmu neliela uzņēmuma konsultants. Man ir mājas lapā. Es gribu veikt samaksu par manu konsultāciju pakalpojumiem. Es neesmu mazumtirgotājs, tur var teikt 5-10 maksājumus nedēļā. Kā man iet par a) veicināt, ka es pieņemu Bitcoin maksājumus un 2) ko bicoin maka adresi man sniegt. Jebkura palīdzība / padoms būtu lieliski. Ps. Tikai deva jums jauku kontaktdakšu Twitter.

Atbilde:

Hi Mark,
kad jūs esat vairāk pazīstams ar Bitcoin, varat pievienot atbilstošu ziņojumu jūsu mājas lapā un / vai rēķinu. Jūs pat varētu izsūtīt e-pasta paziņojumu par saviem klientiem, ļaujot viņiem uzzināt par jūsu pēdējā maksājuma iespēju. Es iesaku jums iepazīties ar Bitcoin pirmajiem, kā jūsu klienti var arī uzdot jautājumus par to. Jums būs nepieciešama arī, lai saprastu pamatus pieņemt un uzglabāt maksājumus droši.

Bez komentāriem


Ja apmaiņa prasa divvirzienu autentifikāciju, pievienojietJautājums:

Jums vajadzētu pievienot jūsu atsauksmēm par apmaiņu uc, ja tie prasa 2 way autentifikāciju.
Kāds, piemēram, man, bez mobilo ierīci un kuri mistrusts Google tik daudz, ka viņš paradis instalēt Chrome pārlūku, Coinbase ir ārpus jautājuma piemēram, jo jums ir nepieciešams vai nu no diviem tos izmantot. Tas pats ar daudziem citiem pakalpojumiem, tāpēc tas varētu būt vērtīgs informācijas daudziem

Atbilde:

Hei Frank,
es pilnīgi piekrītu, es cenšos izvairīties no Google, cik vien iespējams sevi. Man Trezor nevis par Ledger tā paša iemesla dēļ. Tomēr, es domāju, tas ir tikai pieņemts, ka ikvienam ir mobilo ierīci šajās dienās. Ir, protams, ir apmaiņa, kur tikai e-pasta pietiks. Vienīgais fiat-Šifrēšanas apmaiņa es domāju tieši tagad, piemēram, tas ir Bitfinex, bet tie vairs apkalpot ASV klientiem. Es neatceros Kraken prasa mobilā tālruņa numuru, tāpēc es gribētu ieteikt pārbaudīt tos.

Bez komentāriem


Pievienot Satoshi USD uz manu krānu un pievienojat manu reklāmkarogu?Jautājums:

Hi Ofir, Vai jūs uzskatāt mani, izmantojot saiti uz savu vienkāršo Satoshi lai USD pārveidotājs par manu krānu Bustedfaucet.com un jūs varētu mest manu banner kaut kur uz jūsu vietni?

Atbilde:

Hei Logan,
justies brīvi saiti uz Satoshi līdz USD pārveidotājs uz jūsu vietni, bet es nevarētu reklāmai reklāmkarogs uz vietas par brīvu, tas ir, kā es saglabāt vietnes darbību. Ja jūs vēlaties iegādāties reklāmas šeit ir likmes:

Reklāma 99 Bitcoins


Ofir

Bez komentāriem


Adrese ir atspējotaJautājums:

Dear Sir / Mam
Pls. Palīdzēt

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 15. Oktobrī, 2017. Gadā 10:02 am

Sveiki Sunil,
Tava adrese ir atspējots automātiski, ja jūs pārkāpt jaucējkrāns noteikumus. Krāns noteikumus var atrast šeit. Parasti jūsu adrese tiks izslēgta sistēma automātiski, ja viens no noteikumiem ir salauzts.

Komentāri:

Mainīts e-pastus, kā arī jaunā ierīce tik Coinbase sūta atļauju e-pastu, ka vairs nepastāv. Ko darīt?


Adrese ir atspējotaJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts decembrī 20., 2017. At 03:11 pm

Sir im mēģina pieteikties un aizpildīt captcha, bet tā sakot, ka mana adrese ir atspējo pls man palīdzēt.

Atbilde:

Sveiki Danny,
Tava adrese ir atspējots automātiski, ja jūs pārkāpt jaucējkrāns noteikumus. Krāns noteikumus var atrast šeit. Parasti jūsu adrese tiks izslēgta sistēma automātiski, ja viens no noteikumiem ir salauzts.

Komentāri:

Hi, vairumā gadījumu mūsu lietotāji ir invalīds, jo viņi izmanto VPN, kas nav atļauta. Jūs varat nosūtīt mums ziņu, izmantojot šo veidlapu: https://99bitcoins.com/contact/with jūsu e-pasta un BTC adresi un mēs varam pārbaudīt.

Hi Zsofia,
es esmu saskaras ar tādu pašu problēmu, kā Dina Zayed mana adrese ir invalīds, un man nebija lauzt kādu no noteikumiem.

Hi Zsofia,
es esmu arī saskaras ar to pašu problēmu, lai gan es neesmu pārkāpj kādu no šīs normas, es domāju, ka tas ir jautājums !!!!

Saistītās ziņas


Post Litecoin

DOGE uz BTC

Post Litecoin

Meklējat lietotni seifā. Coinbase nedarbojas WY, un Circle apstājās, izmantojot bitcoīnu

Post Litecoin

Jauns Bitcoin 1

Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda

Post Litecoin

Bitcoin Core skan aizstāt wallet.dat failu kā 0.0000000 BTC

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Atvērtais avots

Post Litecoin

Mana privātā atslēga no Coinbase

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Bankas izstrādā savu e-valūtu, kas varētu iznīcināt pašreizējo kriptokultūras slānekli