Alt monēta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Alt monēta

Alt monēta

Jautājums:

Ja jūs nopirkt ķekars lētu GPU un tos visus ieguves ienesīgāko monētu vai ir 1 vai 2 dārgi GPU kalnrūpniecības ienesīgāko monētu

Atbilde:

Hei Isiah,
Padoms Radeon RX 480 ir viens no efektīvākajiem kartes apkārt.

Bez komentāriemAltcoin aparatūras makaJautājums:

Vai jums ir kādi raksts par altcoin Hardware kabatas? Kamēr meklējot wiki.bitcoin.it es tikai atrast vienu altcoin HW maku, un tas bija arī Ethereum tikai tagad. Tas būtu lieliski, ja jūs rakstīt par altcoin aparatūras maki, kā tirgus altcoins ir arī jauno tirgu.

Atbilde:

Hi Tony,
Abi Trezorand Ledgersupports vairāki altcoins, jūs varat pārbaudīt pārskatus par šiem aparatūras maki saskaņā ar saitēm.

Bez komentāriem


Vai Altcoiner.net ir likumīgs vai krāpnieks?Jautājums:

Sveiki Es cenšos atrast legit mākonis ieguves vietā ieguldīt savus bitcoins un konstatēja Altcoiner.net tas legit vai scam? Arī es atklāju Ethtrade.org kas ir šīs divas vietnes piedāvā ienesīgāko manu ieguldījumu?

Atbilde:

Sveiki Emily.
Veiksmi!

Komentāri:

SCAM augstākajā pakāpē

Karte, kas padara jūs sakāt Altcoiner.net ir scam?


Altcoiner.net Shutdown?Jautājums:

Vai jūs zināt, ja tas HYIP ir izslēgts? Visi izejošie darījumi tiek izskatīta kā pagājušajā piektdienā tomēr vietne joprojām pilnībā nedarbojas. Paldies

Atbilde:

Hei Scott,
Ceru, ka jums nav likts pārāk daudz naudas par to.

Bez komentāriem


Alternatīvas apmaiņasJautājums:

Hi Zsofia,

Vai pastāv alternatīva uzticams apmaiņas malā no Bitstamp, ka es varu izmantot, lai iegādātos XRP? Es neesmu apmierināts ar līmeni KYC prasību, ka Bitstamp pieprasījumus.

Atbilde:

Hi Brian,

Diezgan daudz visas biržas, kuras rīkojas fiat būs šos veida KYC stīpām lēkt cauri. Tomēr, tāpat kā Zsofia teica, jūs varat izvairīties no šīs pūles, pērkot Bitcoin izmantojot daudz anonīmu metodi. Iegādājoties BTC tieši no indivīda izmantojot LocalBitcoins.com vietnē vai Bisq Lietotnē ir ieteicamās metodes.

Pēc tam Jūs varat apmainīt šo BTC par Ripple uz kriptotehnoloģijā tikai apmaiņā bez darīt daudz pārbaudi. Lai iegūtu pilnīgu biržās, izbraukšana Poloniex.com, HitBTC.com vai Cryptopia.co.za (ir daudz vairāk iespējas!), Un par ātru, vieglu apmaiņu, mēģiniet Changelly.com vai Shapeshift.io.


Alternatīva Transferwise, lai nopirktu BTC ar starptautisko Wire pārskaitījumu (man ir Xapo konts un šķiet lētākais risinājums)Jautājums:

Vai ir kāds cits ļoti lēti alternatīva transferwise nopirkt bitcoins izmantojot starptautisko pārskaitījumu? Ekvadoras Cenrādis ir ļoti dārgi, tāpēc tas ir gandrīz neiespējami iegādāties par tirgus cenu. (Man ir konts xapo)

Atbilde:

Lētākais Esmu atrodams Bitstamp un tas ir tas, ko es esmu, izmantojot, bet jūs vēl joprojām ir bankas maksu, kas saistīti ar pārskaitījumu.

Komentāri:

Debetkartes ir dārgi, jo tie ļauj pieprasīt atmaksu (vairāk par to šeit:
BTC-E ir aptuveni ilgu laiku, un tas ir lētākais, bet tas ir arī neregulētu zveju, cik es zinu, tāpēc jābūt uzmanīgiem ar savu naudu.

Es sapratu, ka cena BTC-e ir lētākais, ka es esmu atradis. Šķiet, ka viņi strādā ar pārskaitījumu. Vai ir kāds lētākais alternatīva izmantot debetkartes, cuz coinmamma un CEX ir dārgi tagad. (Viņi strādā visā pasaulē)


Amd HD 5450 un 6350 videokarte uz darbvirsmas dell optiplex 780Jautājums:

Lūdzu, man ir AMD HD 5450 un HD 6350 grafikas karti uz darbvirsmas Dell OptiPlex 780.pls padomu, kā to izmantot mining.the labāko currencey uz raktuvēm, un vislabāk virstaktēšana ar afterburner, labāko kalnrūpniecības ierīcēs un baseinu izmantot.... Paldies, Kungs.

Atbilde:

Sveiki Lawrence,
Mums ir pāris gidu raktuves Ethereumor Zcash, jūs varat pārbaudīt šos iestatīšanu. Jūs varat pārbaudīt https://whattomine.com/ kuras monētas ir visvairāk izdevīgi jums raktuvē.

Bez komentāriem


Un vai ir jāmaksā par bēkotīnu atpakaļ un atpakaļ?Jautājums:

Pēc tam, kad es esmu bijis mazliet monētu maku gatavojas maksāt vietējos iedzīvotājus, kuriem nav nekāda sakara ar Bitcoin man nepieciešams nodošanu atpakaļ dolāru Un ir maksa, lai dotos atpakaļ-and-tālāk, kā padarīt Bitcoin ieslēgtu Gala tāpēc es var maksāt mans santehniķis uc

Atbilde:

Hi Michael,
lai konvertētu Bitcoin par dekrēta naudu, jums ir pārdot, vai personai, kas ir Bitcoin bankomātu vai apmaiņas ceļā. Tur būs maksas iesaistīti, jā. Pirmais ieguves monētu, lai nosūtītu Bitcoin ar pircēja / ATM / apmaiņu un tad kāds maksa tiek iekasēta par ATM / apmaiņu un pircējs (ja jūs izmantojat kādu no darījuma pakalpojumu, lai nodrošinātu savu tirdzniecību ar tām). Šīs maksas ir mainīgs, bet ir diezgan zems.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Mana privātā atslēga no Coinbase

Post Litecoin

Problēma ar referāla saiti jūsu lieliskajā WordPress spraudņā

Post Litecoin

Bitēziņu seifs

Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Papīra seifs dakšiņu gadījumā

Post Litecoin

Jaunzēlande no Montānas

Post Litecoin

Nepieciešams iegādāties monētas, kas nav ETh vai BTC

Post Litecoin

Kā es varu pārbaudīt bankas vadu uz coinbase?

Post Litecoin

Es ieguldīju 3D monētas

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem