Raksts par on-line maciņiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Raksts par on-line maciņiem

Raksts par on-line maciņiem

Jautājums:

Sveiki, paldies par šo salīdzinājumu starp Trezor un virsgrāmatu, ļoti jauku un interesantu, arī atbildes. Kad mēs varam sagaidīt līdzīgu tēmu par tiešsaistes maki? Salīdzinot ar vai bez ieteikumiem.

Atbilde:

Hi Cora,
lūdzu, pārbaudiet mūsu detalizēto salīdzinājumu par kabatas šeit: 2018. Best Bitcoin maku (23 datortehnika un programmatūra, Maki jāpārskata) | 99Bitcoins.

Bez komentāriemArtminer S9Jautājums:

Sveiki 
Erneeraq Fleischer

Atbilde:

Sveiki Erneeraq,
es iesakām izlasīt mūsu Antminer S9 reviewand arī veicot savus aprēķinus, izmantojot Bitcoin raktuvju kalkulatoru. Iemesls, kāpēc es nevaru sniegt jums atbildi, jo tas ir atkarīgs no elektroenerģijas izmaksām, kur tu dzīvo.

Bez komentāriem


ATB monēta?Jautājums:

Hi, kāds ir projekts ATB monētu? Tas tomēr ir ļoti daudz Scam.You zināt izstrādātājiem? Es neredzu darba maku un protokolus grāmatā developers.One reklāmas un vācot coins.What jūs domājat? Uzrakstiet atsauksmi steidzami.

Atbilde:

Hi Sergejs, galvenā uzmanība mūsu mājas lapā ir Bitcoin, mēs neesam dzirdējuši neko par ATB monētas, tāpēc es nevarēs konsultēt jūs par to. Vispārīgi runājot, ja nav maku, un protokols nav atbilstoši izstrādāta, tie jau ir sarkani karogi liecina, ka varētu būt ēnas biznesa fonā.

Bez komentāriem


1. AugustsJautājums:

Hi tur,
lol žēl visiem jautājumiem im tikai panicing mazliet.

Atbilde:

Hey Chris,
 

Bez komentāriem


1. Augļa saderīgais privātās atslēgas un BIP 148Jautājums:

Sveiki!
Vai jūs guys zināt, ja tas ir pareizs? Vai man ir nepieciešams, lai izveidotu jaunus makus vai man būs labi ar tiem man?

Atbilde:

Hi Rick, es jums iesakām izlasīt šo articleabout kas notiek cietā dakšiņu laikā. Kamēr jums ir jūsu privāto atslēgu esat pilnībā kontrolēt savus Bitcoins, kas ir gadījums attiecībā uz papīra maku. Es domāju, ka minēto hosted maki rakstu, ka šajā gadījumā jums ir atkarīgi no maka pakalpojumu sniedzēja lēmumu par to, kā rīkoties, kad dakša notiek. 

Komentāri:

Hi Airasiaang, šeit ir walkthrough par to, kā nosūtīt Bitcoins no papīra maku: https://99bitcoins.com/know-more-send-from-paper-wallet/

Ir nepieciešama jūsu palīdzība, pēc tam, kad pērk 0,02 Bitcoin no trešās personas platformas Remitano n Withdrawer tas n izdrukāt, izmantojot bitaddress org, n tagad, kā noguldīt atpakaļ uz manu trešās puses platformas maku, tāpēc es varu pārdot vai nodot to, ka Remitano klientu apkalpošanu man nevar palīdzēt gandrīz trīs nedēļas, kur es glabāt lūdzot viņiem, bet ne risinājumu, thkyou

Paldies ķekars Sofija!


1. AugustsJautājums:

Hi tur,
lol žēl visiem jautājumiem im tikai panicing mazliet.

Atbilde:

Hi Chris, pirmkārt, nav panikas, jūsu Bitcoins netiks zaudēts. Es iesaku jums izlasīt šo ziņu par cieto dakšu tas detalizēta kas notiks, ja grūti dakša notiek, un to, kas jums jādara. Tas viss ir atkarīgs no maku veidam ir uzglabātu jūsu monētas, vai jums ir jūsu privāto atslēgu vai ne. 

Bez komentāriem


AUSTRĀLIJA -Jautājums:

Vai šo darbu ar Austrāliju?
Cik daudz es varu likt nedēļā? (Coinbase tikai ļauj $ AU250 / nedēļā)

Atbilde:

Hi Craig,
Nu, ir dažas Austrālijas biržas kas ļauj jums darīt daudz vairāk apjoma nekā! Pārbaudiet IndependentReserve.com piem. Coinbase ir diezgan ļauni (sk savu jaunāko iekšējās tirdzniecības skandāls un trūkumu SegWit atbalsts) tāpēc es gribētu ieteikt nelietot tos jebkurā gadījumā.

Bez komentāriem


Bilance neatspoguļo pēdējo bitcoin darījumuJautājums:

Es sent.11 bitcoins lai tirgū jau vairāk nekā 12 stundas. Kopš tā laika, 138 apstiprinājumi ir racked par šo darījumu, tomēr tirgus vēl jāiekļauj the.11 savā bilancē. Ko man darīt?"

Atbilde:

Sveiki Pīts, 
Pēdējā laikā daudz Bitcoin darījumu rindošanas un nesaņemu apstiprināti, jo noslogotā Bitcoin tīklā. Es iesaku jums izlasīt šo articlethat izskaidro, kāpēc tā notiek un ko jūs varat darīt, par to.

Komentāri:

Neapstiprināti apstiprinājumi


Bilances kritums par 27000 SatoshiJautājums:

Mans atlikums ir tikko samazināts par 27000 Satoshi.
Es vienmēr esmu bijis apmierināts, izdarīsim

Atbilde:

Sveiki, 
es ceru, ka tas atbild uz jūsu jautājumiem.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Es ieguldīju 3D monētas

Post Litecoin

Hasheer.com ieguves vieta?

Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Bitcoin ieguves 1

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Saikne starp Exodus kaseti un Ledger Nano S

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!

Post Litecoin

Kā es varu saņemt bezmaksas bitēnu