Bitcoin iesācējs 1 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin iesācējs 1

Bitcoin iesācējs 1

Jautājums:

Es gribētu sākt Bitcoin ieguves Turcijā. Man nav nekādu zināšanu par procesiem saistībā ar kalnrūpniecības, kā saglabāt ražoto bitcoins un, visbeidzot, kā mainīt reālā valūtā?
Arī tas būtu palīdzēt zināt, cik daudz naudas man nepieciešams ieguldīt, lai sāktu ieguvi.

Atbilde:

Hi Cevdet,
 

Vai Bitcoin Mining vērts?


Ja tas izdosies, lai jums, jūs varētu apsvērt Bitcoin ieguvi, ja jūs varat piekļūt patiešām lētu elektroenerģiju.

Bez komentāriemBitcoin brokeriJautājums:

Sveiki, es mīlu tirdzniecību, bet man nav, šķiet, lai saprastu, kā to tirdzniecību. Tātad, es esmu vairāk ieinteresēts par atrast brokeri, lai sāktu off. Vai jūs varat ieteikt mākleri, kas ir labi tirdzniecību par citiem? TQ

Atbilde:

Hi ELJA,
pirms investējot Bitcoin, es iesaku jums izlasīt šo articleabout svarīgākajiem aspektiem. Ja Jums ir interese par tirdzniecību, mūsu iesācējs guidecan palīdzēs jums pirmajiem soļiem. 

Bez komentāriem


Bitcoin brokeri 1Jautājums:

Es paskatījos 6 brokeru tiešsaistē, un visiem ir diezgan negatīvus komentārus attiecināt uz katru. Šķiet, ka pat, sākot off, jums vajadzētu tikai ieguldīt to, ko jūs ir gatavi zaudēt uz kāda cita kabatā. Es esmu tuvu vienkārši atmest pavisam. Tas ir tāds domā kā uzticamu, likumīgu Bitcoin brokera !? Kuru broker jūs izmantojat sevi? Tas varētu dot man vismaz kādu ticamības līmeni....

Atbilde:

Sveiki Mike,
mēs esam salikti kopā rakstu par exchangeswhere varat pirkt un pārdot Bitcoins, tas arī ir pārskatus, kuru varat lasīt pirms pierakstīšanos. Un šeit jūs varat izlasīt furtherabout tirdzniecību ar Bitcoin. 

Bez komentāriem


Bitcoin laupīšanaJautājums:

Sveiki, es izlasīju, ka jūs varat izsekot IP adresi, kas ir saistīta ar Bitcoin darījumiem. Es zinu, vardarbīga ielaušanās mēģinājums tika veikts vakar kādam mājās mēģina nozagt Bitcoin. Neatkarīgi no visiem tehnisko stuff par maskējot IP: Tor u ir kāds veids, kā novērst apņēmīga noziedznieks izdarīt kādam? Protams viss, kas nepieciešams, ir piespiest nodot savu Bitcoin?

Atbilde:

Hey Ashley,
 

Bez komentāriem


Bitcoin pirkt palīdzībuJautājums:

Sveiki,
es gribu nopirkt kādu bitcoins es drīkstu zināt cenu, un, ja kāds Govt nav apstiprināts Bitcoin kā mēs varam izmantot to, lūdzu, zvaniet atpakaļ uz manu numurs - ** numurs ir noņemts **

Atbilde:

Hi Nandini,
es jums iesakām pārbaudīt mūsu pirkšana Guides> Pirkt Bitcoin sekcijā līdz augšas. Tas būs staigāt jums, izmantojot vajadzīgos pasākumus, lai iegūtu dažas bitcoins.

Bez komentāriem


Bitcoin karteJautājums:

Kāds ir labākais Bitcoin kartes pašlaik lietot, man ir xapo karti, bet gribētu zināt, vai ir kāds labāks?

Atbilde:

Hi Kobus de Klerk, 
mēs esam sacerējuši rakstu par dažādiem Bitcoin debeta cardsavailable tirgū, es jums iesakām izlasīt šo vienu, tas ietver arī pāris atsauksmes. 

Bez komentāriem


Bitcoin Cash kalnrūpniecībaJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts decembrī 20., 2017. At 07:12 pm

Sveiki,
Vai jūs, lūdzu guide man, kā manējo Bitcoin Cash? Lūdzu, norādiet uz leju aparatūras sarakstu.

Atbilde:

Hi AJ,
Precīzs pats iekārtas, ko izmanto, lai mine Bitcoin tiek izmantots, lai mine Bcash. Bcash kopēts vairums Bitcoin, ieskaitot SHA-256 ieguves algoritmu. Tātad visi aparatūras uzskaitīti mūsu ieguves vadlīnijas nodaļā Bitcoin darbosies Bcash. Lai redzētu savu pašreizējo relatīvo rentabilitāti raktuves, izbraukšana fork.lol vietnes - jūs varat viegli pārslēgties starp ieguves nu ķēdes maksimālu rentabilitāti.

Komentāri:

Paldies Steven


Bitcoin Cash Wallet uz seifu Depozīta emisijaJautājums:

Es nosūtīju 2,5 Bitcoin naudu no zebpay maku Koinex maka adresi - 1FgfWLJ5CqhfMCPEWouAyg2uANd63LpSmQ uz 21-01-2018 at 02:26 AM.
B Rambabu

Atbilde:

Hei Rambabu,
Vēl viena iespēja ir, ka jums nosūtīja Bcash uz Bitcoin adresi kļūdas. Tas notiek daudz, diemžēl, jo Bcash izmanto to pašu adreses formātu kā Bitcoin tāpēc tas ir viegli kļūda izdarīt. Ja esat pārliecināts, ka tas nav gadījums, tad es ieteiktu tikai gaida, bet ilgāk. Ja tx joprojām nav redzama rīt, tad jums vajadzētu sazināties ar ZebPay un pieprasa paskaidrojumu.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Ieguldījums kā augstskolas bērns

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - vai tā ir reāla kriptvulāte

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Jaunzēlande no Montānas

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?

Post Litecoin

Bitcoin izņemšanas politika

Post Litecoin

Legit ieguves vietas, kas maksā bez ieguldījumiem

Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi Indijā