Bitcoin ieguves | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ieguves

Bitcoin ieguves

Jautājums:

Ir coinfactory.io un hashflare.io oriģinālās ieguves vietām?

Atbilde:

Sveiki Solomon,
man personīgi nav izmantojuši nevienu no iepriekš minētajiem pakalpojumiem, tomēr katru mākonis ieguves dienests Esmu pārskatījis līdz šodien bija vai nu scam, vai vienkārši nav vērts ieguldījumu. Jūs varat redzēt manu neseno Mozus Mining atsauksmi šeit.

Bez komentāriemBitcoin investīcijasJautājums:

Sveiki, es izlasīju kādu no jūsu rakstus un tagad im intested ieguldīt Minning programmatūru. Teiksim es ieguldīt 25-40k USD, cik daudz laika būs nepieciešams, lai atgrieztos savu ieguldījumu? Man ir liela vieta, ko var izmantot, gaisa dzesēšanu utt tāpēc siltuma nevajadzētu būt problēma.
Paldies jau iepriekš

Atbilde:

Sveiki Evire, es domāju, ka šis raksts par kalnrūpniecības profitabilityis to, kas jums ir nepieciešams, lai izlasītu. Tā ir lielākā daļa informācijas par to, kā aprēķināt rentabilitāti no ieguves. 

Bez komentāriem


Bitcoin NodesJautājums:

Kā jūs pelnīt naudu darbojas Bitcoin mezglu?

Atbilde:

Hi Mike,
nākotnē, iespējams, var pelnīt naudu rādīt Zibens Tīkla mezglus, kas būs arī atkarīga no Bitcoin pilnu mezglā.

Bez komentāriem


Bitcoin netiek parādīts naudas līdzekļu bilancēJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 16., 2018 at 10:11 am

Hei cilvēks tā ir taisnība, ka Bitcoin bilance rāda tikai tad, kad visa maku tiek sinhronizēta ar tīklu. Man bija izstāšanos no minergate un tās nav redzamas, kad minergate teica tā nosūtīta jau

Atbilde:

Hey Kevin tur var būt dažas lietas, kas izraisa šo:

  1. Lejupielādējāt darbvirsmas maku (piemēram Bitcoin-QT), un, protams, līdz blockchain nav pilnībā lejupielādēts jūsu datorā, jums nebūs redzēt savu bilanci. Ja tas tā ir gadījumā, es ieteiktu pārvietojas uz "Lite maku", kas nav nepieciešama, lai lejupielādētu visu blockchain piemēram micēliju vai Blockchain.info. Tomēr jums joprojām būs jāgaida Seifā sinhronizēt līdz jūs varat sūtīt monētas no turienes uz jauno maku.
  2. Darījums esat saņēmis vēl nav vai nav iet cauri vispār. Jūs varat lūgt jūsu sūtītājam, lai dotu jums saiti uz darījumu, un tad jūs varat redzēt, ja tas gāja cauri, un cik apstiprinājumi tā ir. Tālāk sniegts detalizēts skaidrojums par apstiprinājumu.

Komentāri:

PLS help me, Ofir Beigel kungs, es nopirku dažas Bitcoin no LUNO un nosūtīt to manu maku par vietējo Bitcoin kopš 12 Dec., bet līdz šim tas nav redzama manā makā, ko risinājums sir, laipni atbildēt


Bitcoin maksājums bitgo uz nirvanashopJautājums:

Hi dude...
Thanks, cieņu.

Atbilde:

Hei,
tas nedrīkst būt problēma - jūs varat maksāt ar kāda maku vēlaties ar Bitcoin.

Bez komentāriem


Bitcoin gaidaJautājums:

Es nosūtīju Bitcoin 3 dienas tagad, un tomēr tas nav nosūtīs apstiprinājumu un pabeigtu darījumu, tas tikai tur sakot gaidot pēdējos 4days

Atbilde:

Sveiki Okpako, tad Bitcoin tīkls ir ļoti "aizņemts" sakarā ar risiing Bitcoin cenu. Tamdēļ, ja jums nav pievienot pietiekami maksu savam darījumam tas būs iespējams iegūt iestrēdzis, un neiet cauri. Es ieteiktu lasot šo postthat izskaidro visas iespējas, pieejamos jautājumā.

Bez komentāriem


Bitcoin iepirkuma ierobežojumiJautājums:

Mēs cenšamies iegādāties bloku Bitcoin. Makam saka mūsu limits ir 200,00 $ nedēļā. Mēs iegādājās 2500 $ divas nedēļas pēc kārtas. Kāpēc ir ierobežojums, ja mums ir naudas bankā?

Atbilde:

Hi John,
es domāju, ka ar maku, jūs, iespējams, nozīmē apmaiņu? Bitcoin programmatūras un aparatūras maki nav robežas, bet daudz apmaiņa darīt, jo tie ir jāievēro noteikumi, uc Ja jūs pērk vairāk nekā Exchange noteiktajai robežai, uzmanies - viņi varētu iesaldēt savu kontu.

Bez komentāriem


Bitcoin Recovery - maka sēklu frāzes pārsūtīšana uz citu makuJautājums:

Sveiki, pamatojoties uz jautājumu iepriekš uzdoto (kopā ar papildu lūgumu sniegt skaidrojumu, ka, manuprāt, ir nokavēts tas nav aizpildi kā jauna atklāts jautājums), es autoram vaicājumu kā jaunu question.If maks ir zaudēts (hardware fiziski zaudēja, programmatūra corrputed vai neatbalsta jauno OS, vai arī kāds scenārijs jūs varat iedomāties), un ražotājs / piegādātājs šī maku vairs nepastāv, lai nodrošinātu jaunu rezerves aparatūras / programmatūras maku, var ka atgūšana sēklas frāze var izmantot ar atšķirīgs sniedzēja \ 's maku, lai atgūtu piekļuvi bitcoins laikā vai šie bitcoins zaudēts uz visiem laikiem? Paldies!

Atbilde:

Hey Kevin,
 

Komentāri:

Lūdzu, atveriet jaunu jautājumu par to, jo tas ir ārpus sākotnējā jautājuma, un es atbildēšu.

Paldies! bet arī var papīra maks būt pārāk un kas būtu jādara vispirms?

Jā Nano S var būt Bitcoin, ETH un LTC

Var Bitcoin un arī citiem, īpaši ETH & litecoin jāliek uz Nanos un joprojām padarīt papīra maku kopiju?

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti

Post Litecoin

Es gribētu, lai jūs būtu mentorēts par tiešsaistes biznesu

Post Litecoin

Wallet.dat faila pārvietošana uz citu datoru un Electrum kuponu

Post Litecoin

Kalnrūpniecība pret pirkšanu

Post Litecoin

Bitcoin pieauguma novērtējums

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Papīra seifs dakšiņu gadījumā

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

Iestatījumi, lai iegūtu lielāku hash likmi saphire 680 nitro

Post Litecoin

Kā iegūt sarakstu savā vietnē