Bitcoin noteikumi Indijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin noteikumi Indijā

Bitcoin noteikumi Indijā

Jautājums:

Kā vienu ziņām, Indijas valdība var veikt Stingri prasība pret Bitcoin Trading Indijā. Kā tas var ietekmēt kriptonauda ekosistēmu. Pēc tam, kad Ķīnas un Indijas, citas valstis var veikt līdzīgus pasākumus, jo tas būs viegli viņiem?

Atbilde:

Hei Rahul,
citas valstis var patiešām aizliegt Bitcoin, taču, kā citiem, piemēram, Japāna (un es uzskatu, ka Austrālija), ir jālegalizē Bitcoin, rezultāts būs vadīt inovācijas Bitcoin-draudzīgām valstīm. Kaut arī valdības var padarīt ļoti grūti regulāras pilsoņiem izmantot Bitcoin, ilgtermiņa iedarbība, tas var būt zaudēt nākotnes ekonomikas konkurētspēju, tautām, kas ļauj Bitcoin.

Bez komentāriemBitcoin scamJautājums:

Kādas ir jūsu viedoklis par Bitcoin scam, kas ir noticis šajā gadā ?. I did daudz pētījumu un konstatēja ļoti interesantu faktu par Bitcoin. Par Bitcoin cena nekontrolē Bitcoin kalnraču / lietotājs, nevis to kontrolē ļoti lielas organizācijas. Negaidiet nekādas krasas pārmaiņas Bitcoin cenu tāpat kā agrāk.

Atbilde:

Hei Wan, es neesmu pārliecināts, ko jūs atsaucoties uz to, kad jūs sakāt par "Bitcoin scam, kas notiek šogad". Bitcoin nav scam, un noteikti nekontrolē jebkurā lielā organizācijā. Tomēr ir daži uzņēmumi, kas rada altcoins kas nav decentralizētu, varbūt Jums ir domāta tiem. Jūs varat redzēt manu pēdējo ziņojumu par Bitclub Networkto saprastu, ko es domāju.

Komentāri:

Es arī uzskatu, ka Coince un Hashocean ir veida izkrāpšanu. Patiesībā es uzskatu, ka lielākā daļa, ja ne visi Bitcoin mākonis ieguves vietas un pavairošanas vietas ir veida izkrāpšanu.

Es uzskatu, ka ir divi galvenie scam notiek šogad....hashocean un coince....combine kopā aptuveni 2,7 miljoni lietotāju, ir scam....un Protams miljonu dolāru Bitcoin vērtības zaudēja....Šis gadā tomēr ir lielākais scam kādreiz notiek....it kontrolē lielu organizāciju... Tu dzirdēsiet šo lietu, iespējams, ap šo gadu vai nākamgad...... Man par manu ceļu atrast vairāk pierādījumu.


Bitcoin drošība un AI skaitļošanaJautājums:

Sveiki!
Vai, ka datoru tips varēs veikt izmaiņas apaļkoka blockchain bez regulāriem datoriem piedalās nemanot, un, piemēram, izveidot viltus Bitcoins?

Atbilde:

Sveiki Jan, tas ir labs jautājums, ka daudzi cilvēki jautā tieši tagad.
Šobrīd nav paredzams risks tuvāko gadu laikā, cik es saprotu, un pēc tam es domāju, mēs vienkārši ir jāgaida un redzēt, kā tehnoloģijas attīstās.

Bez komentāriem


Bitcoin tika nosūtīts no mana seifaJautājums:

Sveiki, es esmu maku par Blockchain un visu savu Bitcoin tika nosūtīts no mana wallet.I nebija sūtīt money.Who var man palīdzēt receivedcmy naudu atpakaļ?

Atbilde:

Hei Nadav,
tomēr kapāt noticis, diemžēl nekas, ko var izdarīt, lai atgrieztos savas monētas. Bitcoin darījumi ir pastāvīgs un neatgriezenisks. Es iesaku jums pārbaudīt jūsu mašīna spiegprogrammatūru un jūsu pārlūka žurnāliem (ja tāds ir pieejams), lai URL savienojumiem.

Bez komentāriem


Bitcoin split - Man ir vairāk BCH nekā BTG ??Jautājums:

Es beidzot ieguva apmēram uz sadalot manu BTC un es saņēmu vairāk BCH nekā BTG. Nez, ja es kaut ko nepareizi?
Es sadalīt izmantojot coinomi, es pārcēlos no copay.

Atbilde:

Hi Cat,
Hmm, tas ir interesanti. Jūs eksportēti to pašu veco privāto atslēgu gan Bcash un Bgold kabatas? Viss, ko es domāju, ir tas, ka Bcash un Bgold dakšas notika dažādos laikos. Ja jūs pavadīju kādu BTC augustā pēc tam, kad Bcash dakša noticis (1. Augustā), tad jums būtu bijis mazāk BTC sadalīšanai, kad Bgold dakša noticis (24 oktobrī).

Bez komentāriem


Bitcoin iestrēdzis MempulāJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 18. Janvārī, 2018. Gada 10:31

Sveiki,
Tagad darījums turpinās karājas Mempool. Un es esmu meklē risinājumu, lai paātrinātu to tagad.

Atbilde:

Vairāk nekā 2 gadu laikā, es uzzināju, cik vien varu par šo karstā / jauno virtuālo valūtu, un ir nopircis, pārdevis un tirgot dažus bitcoins sevi. Tagad es vēlos dalīties ar jums, ko es redzēju šajā vietnē kāds ievietojis to abot pirms 3 dienām, kā jūs varat dubultot jums Bitcoin. Arī es to izmēģināju, un reālā laikā 24 stundas pēc es ieguldījusi manu Bitcoin http: //www.bitrapidus.commy kopsumma BTC ieguldīta bija divreiz, es tikai apstiprina manu maku, lai 35. Reizi un mans monētu ir joprojām. Iet to pārbaudīt out tagad jūs pārāk var dubultā jūsu.

Komentāri:

Paldies. Bitrapidus.com ir pa īstam, es izmantoti, un tas tiešām strādāja. Bija tikai mēģina iegūt pēc iespējas vairāk informācijas, kā es varu par Bitcoin ieguldīšanu, kad es redzēju savu atbildi. Nolēma pamēģināt, un tas atmaksājās

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Problēma ar izmaksām un XAPO adresēm vietnē 99bitcoins.com

Post Litecoin

Hasheer.com ieguves vieta?

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Vērtējot vienkāršās ieguves vieglumu monētas

Post Litecoin

Nedaudz ieguldījis HashFlare

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi

Post Litecoin

Saikne starp Exodus kaseti un Ledger Nano S

Post Litecoin

Bilances pārskats

Post Litecoin

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība