Maizes bitcoīna seifs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Maizes bitcoīna seifs

Maizes bitcoīna seifs

Jautājums:

Tāpēc es saņēmu maizes maku par manu iPhone, jo es izlasīju, ka jūs varētu nopirkt Bitcoin ar kredītkarti tieši no app. Es esmu nāk, lai uzzinātu, ka mana banka nav sarakstā atbalstīto banku. Esmu lasījusi, ka, ja jūs pērkat Bitcoin no Coinbase viņi var izsekot, ko jūs iegādājaties. Mans jautājums ir, ja jūs iegādājaties Bitcoin no Coinbase un pēc tam nosūta uz manu maizes maku būtu Coinbase joprojām varēs izsekot lietām, ja es izmantot maizi veikt pirkumu? Es domāju, viss punkts Bitcoin bija privātuma?

Atbilde:

Hi Will,
Diemžēl es nezinu, cik daudz darījumu tas Coinbase uzraudzīt no punkta esat nosūtījusi Bitcoins no savas platformas, tāpēc es nevaru teikt, ka, ja jūs sūtīt monētas Maizes maku tie netiks izsekot tā iet uz priekšu. Ja vēlaties izmantot savu Bitcoins anonīmi, es jums iesakām izlasīt šo rakstu. 

Bez komentāriemPlatjoslas ātrums ieguves rūpniecībaiJautājums:

Es esmu Lielbritānijā ar lēnu platjoslas pieslēgumu.
Lūdzu, pasakiet man, kāda ir minimālā platjoslas ātrumu Bitcoin ieguvei ar S9 piemēram? Paldies.

Atbilde:

Hi John,
Mining baseinā ar Antminer S9 neprasa pārāk daudz joslas platumu, jūs varat pārbaudīt šo pavedienu par Bitcoin Talk forumabout sīkāku informāciju vai arī varat uzdot jautājumu tieši kalnrūpniecības sadaļā, kur vairāk pieredzējis ogļracis jāspēj palīdzēt jums ar precīzu skaitu.

Bez komentāriem


Bset alternatīvas blockchain.info laikā tiešsaistes naudas makuJautājums:

Pls es gribētu zināt, vai ir daudz labāka alternatīva blockchain.info jo esmu, kam problēmas ar darījuma apstiprinājumi kļūst pārāk garš, lai tiktu apstiprināts pat tad, ja ieguves maksa ir pietiekami augsts, otrkārt es bieži ievērojis diskusijas par blockchain.info kam daudzos jautājumos forumos, piemēram, bitcointalk. Tādēļ pls kas ir daudz labāk. Http://www.coindesk.com/no-satoshi-nakamoto-hasnt-moved-a-thing/
paldies.

Atbilde:

Hi Tee,
es arī esmu, kam daudz problēmas ar Blockchain.info pēdējā laikā, un ierosināt, lai pārbaudītu, vai nu Jaxx, Exodusor electrum. Visu vajadzētu darīt to triks. Electrum ir daudz mazāk lietotājam draudzīgs, bet vairāk uzlabotas, un tai ir aizvietot ar Maksa (RBF) funkcija, kas ir noderīgi, ja jūsu darījums izpaužas iestrēdzis, jo zemu maksu.

Komentāri:

Labi paldies jums tik daudz, protams, pārbauda tos ASAP.

Labi paldies jums tik daudz, protams, pārbauda tos ASAP.

Labi paldies jums tik daudz, protams, pārbauda tos ASAP.

Labi paldies jums tik daudz, protams, pārbauda tos ASAP.


Btc-e.com Cik ilgi notiek pārskaitījums?Jautājums:

Sveiki visiem !!!
Goldstar19022

Atbilde:

Hei Goldstar,
es neesmu izmantoti BTC-e personiski, bet apmaiņa ir viena no vecākajām ap tāpēc es šaubos, ja viņi nebūs jāmaksā out. Tajā teikts, savā vietā, ka pārskaitījumi var aizņemt 7-10 darbadienas, tāpēc es domāju, jums būs jāgaida nedaudz ilgāk.

Bez komentāriem


Btc-e scammed me-ko es varu darīt?Jautājums:

BTC-e neļauj man atsaukt manu bitcoins. To atbalsta ignorē mani. Ko es varu darīt?

Atbilde:

Hei Markus, žēl dzirdēt par jūsu situāciju.
 

Komentāri:

Thx par jūsu atbildi :) es ievietojis to reddit jau ar visu informāciju un e-pasta satiksmi. Https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/5zdur1/btce_keeps_my_bitcoins_does_not_let_me_withdraw/


BTC pilns mezgls, izmantojot nomāto datoru jauduJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvāris 19, 2018 at 04:14 pm

Sveiki, nav pārliecināts, ja jūs varat palīdzēt vai ne. Es gribētu, lai izveidotu pilnu BTC mezglu, izmantojot nomātās skaitļošanas jaudu. Es domāju, ka es varētu būt google'd ka un redzēt kaut ko par to, ka 99 bitcoins var sniegt padomu. Vai tu vari palīdzēt? Paldies.

Atbilde:

Hey David.
Pirms kāda laika mēs rakstījām šo ziņu par izveidot Bitcoin mezglu. Mēs izmantojām piedāvāt pakalpojumu, kas dara to jums, bet mēs vairs piegādāt to. Ceru, ka jums atrast informāciju post noderīga. 

Komentāri:

Quero SUA Ajuda comprei os codigos pra receber pagamentos e na entando tik Estou gastando e Não ganhando compra Código pra que se Não pagānu


BTC diennakts šūpoles tirdzniecībaJautājums:

Hi, pamatojoties uz savu pētījumu, kurā apmaiņa ir labs dara BTC tirdzniecību uz dienas ietvaros un šūpoles? tqvm

Atbilde:

Man nav galā ar Swing Trading par personiskā līmenī, lai es nevaru ieteikt neko no pieredzes. Es zinu, ka Plus500allow jums tirdzniecībā Bitcoin CFD, kas pazemina izmaksas faktiski pērk un pārdod monētas.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Aparatūras prasības

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Monētu pirkšana un pārdošana 2

Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Bitēziņu seifs

Post Litecoin

Bloku uzkrāšanās

Post Litecoin

Bezmaksas Bitcoins?

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Atsauksmes par coins.com. th

Post Litecoin

Drošākā apmaiņa, lai nopirktu bitcoīnu

Post Litecoin

Jautājums Steven Hay