Monētu pirkšana un pārdošana 2 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu pirkšana un pārdošana 2

Monētu pirkšana un pārdošana 2

Jautājums:

Es nopirku kriptogrāfisko izmantojot LUNO un Altcointrader. Ja šie uzņēmumi nespēj, kā man piekļūt maniem monētas?
Angeala

Atbilde:

Hei Angela,
ja jums nav privātās atslēgas, jums nepieder monētas. Ja šīs apmaiņa iet uz leju, jūs, iespējams, nekad get monētas atpakaļ. Tas ir iemesls, kāpēc mēs vienmēr iesakām uzglabāt savas monētas personīgā maku, nevis uzticēt šo apmaiņas maku, kas ir pilnīgi ārpus jūsu kontroli. Skatiet mūsu maka atsauksmes sadaļu palīdzību izvēlēties piemērotu personīgo maku uzglabāšanai jūsu monētas. Jūsu monētas jābūt tikai uz biržā, ja jūs aktīvi tirdzniecību.

Bez komentāriemMonētu pirkšana un pārdošana 1Jautājums:

Kad es nopirkt Bitcoin, tad nopirkt citu monētu ar šo Bitcoin man jāmaksā par pērkot Bitcoin sākotnēji, un pēc tam nodeva iegādei jaunu monētu. Kad es pārdot monētu es nopirku man ir jāmaksā nodeva, lai apmainītos atpakaļ Bitcoin un citu maksu, lai mainītu atpakaļ dolāru pareizi? Tagad mans jautājums ir "vai es varu nopirkt ar Bitcoin un pārdot tieši USD kaut", izvairoties no visas šīs maksas?

Atbilde:

Hi Jim,
ja jūs ļaujiet man zināt, kas īpaši alts vēlaties, es varu redzēt, ja ir kādi fiat apmaiņa, kas piedāvā to, lai gan jūs varētu, iespējams sasniegt to pašu ātrāk ar meklētājprogrammu.

Bez komentāriem


Buying antimerJautājums:

Hi Ofir,
Paldies jau iepriekš

Atbilde:

Sveiki Suds,
ja jums ir nepieciešams L3 + pirms tam, jums ir veikt jūsu izredzes ar sekundāro tirgu, izmantojot tālākizplatītāji un tirgu, piemēram, Amazon. Jūs varat sagaidīt maksāt augstāku cenu šeit. Cik es zinu, nav Indijas uzņēmumi, kas pārdod L3 + šajā laikā. Tāpēc es iesaku jums iet ar Amazon, pateicoties saviem uzticamiem naudas atpakaļ garantiju, bet tikai tad, ja jūs varat atrast pieklājīgi cenu L3 + kuru kuģus Indijā par Amazon.

Bez komentāriem


Buying Bitcoin kā amerikāņu Living EkvadorāJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 17. Janvārī, 2018. Gada 12:34 am

Hi Ofir! Es esmu amerikāņu dzīvo Ekvadorā. Kāds ir labākais veids, kā man pirkt Bitcoin, etherium, litecoin, vai jebkuru citu altcoint? Paldies! Es mīlu savu emuāru! Caroline :)

Atbilde:

Sveiki Caroline :)
Es uzskatu, ka Coinmamaand CEX.ioboth pieņemt klientus no Ekvadoras. Jūs varat izmantot arī "atrast vislabāko labāko nopirkt Bitcoins" logrīku mums ir labajā sānjoslā vietā. Svarīgi ir izvēlēties savu maksājuma veidu, jo tas ietekmēs kāda apmaiņa būs jums pieejams.

Bez komentāriem


Buying Bitcoin ar bankas kontuJautājums:

Vai es varu nopirkt bitcoins caur manu bankas kontu? Coinbase maksa pēriens 3.99% kredītkaršu pirkumiem, bet es nevaru strādāt, kā izmantot savu bankas kontu. Es saprotu, ka maksa, izmantojot bankas kontu, ir 1%. Ja Coinbase to nepiedāvā, ir arī citi uzņēmumi, kas darīt?

Atbilde:

Hi Clive,
 

Bez komentāriem


Buying Bitcoin Cash (BCH)Jautājums:

Hi,
Aj

Atbilde:

Hi Aj,
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash/#markets

Komentāri:

Paldies Steven.


Buying bitcoin no SAJautājums:

Hi im no Dienvidāfrikas, lai kā tas viens iet par pērkot Bitcoin nespējot pārbaudīt kontus, jo nav pilsonis tām valstīm, kurās apmaiņa darbojas

Atbilde:

Hey Clive,
 

Komentāri:

Clive, tas ir viegli iegādāties Bitcoin in SA - man patīk Luno.com, kas darbojas tieši ZAR, un jūs varat tikai EFT naudu no jebkura no mūsu lielākiem bankām. Tur ir arī Altcointrader & Localbitcoin, bet es atrast LUNO visvienkāršākais.


Buying Bitcoin HawaiiJautājums:

Man ir bijusi mēģina 2 nedēļas iegādāties Bitcoin. Coinbase nav aktīvs Hawaii. Ko tu iesaki?

Atbilde:

Hi Jack,
In Hawaii regulējums par Bitcoin nesen kļuvis diezgan stingra, tāpēc populārs apmaiņas pārtrauca šo reģionu apkalpošanu. Jūs varat iegādāties Bitcoin caur LocalBitcoins, mēģiniet atrast vietējo pārdevēju savā jomā. 

Bez komentāriem


Buying Bitcoin citā valstī? (pircējs pirmo reizi)Jautājums:

Sveiki, es dzīvoju NZ, bet ir daži līdzekļu Austrālijā ($ AUD) un esmu apsver iespēju iegādāties Bitcoin Austrālijā $ 's, jo tirgus ir lielāks, un šķiet, ka vairāk pērk, un ilgāka termiņa; pārdošanas iespējas. Vai tas ir pieļaujams / iespējams, vai man ir pirkt tikai savā valstī faktisko dzīvesvietu?
PS: Ievērojami labumu no lieliskas mācību video, Cheers Nate

Atbilde:

Hi Gary,
Citādi, es gribētu ieteikt, izmantojot Peer-to-Peer apmaiņu līdzīgu LocalBitcoins.com. Kā jūs nodarbojas ar privātpersonu tur, viņi, iespējams, ir daudz elastīgāka - tik ilgi, kamēr viņiem AUD savā kontā, viņi nav pienākums to darīt to pašu veida AML / KYC lietām kā lieliem reglamentēto apmaiņu.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Btc līdz ltc

Post Litecoin

Alt monēta

Post Litecoin

Bitcoin seifs 3

Post Litecoin

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Post Litecoin

Atvērtais avots

Post Litecoin

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

Post Litecoin

Vai bitkino nodoklis ir apliekams?

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Bankas izstrādā savu e-valūtu, kas varētu iznīcināt pašreizējo kriptokultūras slānekli

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Dakšas pretenzija

Post Litecoin

NanoS un papīra nauda vienlaikus?