Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Jautājums:

Hi cilvēks, esmu Nigērijas, un vairāk nekā šeit Bitcoin pārdevēji ir liekot uz bitcoins veidā cena pār to, kas ir pieņemams 500 Naira par dolāru, un tas nozīmē, ka vienam, lai varētu nopirkt 100 dolāru vērtu bitcoins viens ir jāmaksā 50,000 Naira vienkārši ir 0.10548634 un tas nav iepriecinoši, jo mēs esam tas tikai tāpēc, lai uzzinātu, kas mazliet monētu ir un arī būs dzīvotspējīgs, ja tas ir pieņemts arī nākotnē, tāpēc mans jautājums ir tas ir iespējams, ir vienošanās ar jums, kur vienu pārvedumu naudas jums caur PayPal vai kas jebkad pārsūtīt metodi, kas jums izvēlēties, lai mēs varētu iegādāties no jums pie oficiālā dolāra Naira apmaiņā... Localbit monētām ir ļoti alkatīgi nigērieši ar nežēlīgos cenas

Atbilde:

Hei Oracle, pateicoties uzrakstījāt.
Vai jūs mēģināt meklē bitx.co? Es zinu, viņi nodarbojas daudz ar Nigēriju.

Komentāri:

Paldies jums tik daudz, lai atbildētu uz manu jautājumu, es centīšos bitx.co. Jums ir labs PR pieeju šādāsVai jūs varat pārskatīt šo tirgotājuJautājums:

Es atklāju šo tirgotāju. Vai jūs veicat pārskatīšanu? https://www.btcxchange.com/

Atbilde:

Hi Alex,
tas izskatās man, lai būtu laba vieta. Tas darbojas kopš 2014. Gada, un CEO ir zināms. Tomēr šķiet rīkoties diezgan minimāla, un rūpēties galvenokārt Rumānijas klientiem. Šī iemesla dēļ, es nedomāju, ka mēs to izskatīsim tiklīdz mēs tendence koncentrēties uz ļoti liela apjoma apmaiņu, kas rūpējas, lai klientiem no dažādām valstīm. Paldies par minot to, lai gan, es paturēt to prātā, jo īpaši attiecībā uz rumāņu, kuri lūdz par Bitcoin.

Komentāri:

Vai jūs, lūdzu padomu par uzticības līmeni https://whatsminer.net, iegādāties kalnračiem no viņiem!

Sveicieni,
Mohamad


Vai varat izveidot rakstu par to, kā darbojas zibens tīkls?Jautājums:

Zibens tīkls ir teikts mēroga Bitcoin miljoniem darījumu sekundē. Es paskatījos citus paskaidrojumus, bet tie bija pārāk tehnisks pamatideja, ko es saņēmu forma lasīšanu gan ķekars Reddit post bija tas, ka zibens tīkls ir kā maksāt par jaunu kontu, un pēc tam nosūtīt ķekars darījuma laika periodā. Kā redzat, es kinda vajag 99 Bitcoin paskaidrojumu jūs puiši ut lai vieglāk saprast tēmas

Atbilde:

Nāk klajā šī pirmdiena !!!

Bez komentāriem


Vai jūs joprojām varat nopelnīt naudu Litecoin un citiem Altcoins un pc?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 16., 2018 at 04:27 am

  • Viens online rakstu teikts:
  • Lai gan tas ir tagad uzskata par vēlu hobiju bez dārgiem ASIC procesoru, lai sāktu ieguves bitcoins daudzi alternatīvu digitālo valūtu joprojām labi piemērota ieguves uz jūsu mājas datora. Šajā ceļvedī mēs tevi cauri viss, kas jums jāzina, lai sāktu izrok dažas litecoins, feathercoins vai dogecoins neizmantojot dārgus papildus aprīkojumu.

Attiecībā uz lielāko daļu, cryptocurrencies nodarbina nu SHA-256or scryptas viņu pierādījums-of-darbs jaukšanas algoritmu, bet daudzi no jaunāku valūtām ir izvēlējušās scrypt.

Scrypt mēdz būt vairāk atmiņietilpīga no divām - tomēr, mājas datoriem ar samērā spēcīgu videokartēm joprojām var kalt šos cryptocurrencies diezgan efektīvi, jo nav veltīta ASICS konkurēt ar

Vai tas ir taisnība? Cik daudz es varu darīt ar datoru, pieņemot, ka elektrība ir bez maksas?

Paldies vai jūsu palīdzība. Es esmu pilnīgs iesācējs, un mēģina jēgas par to visu. Ļoti svarīgi, lai man, kā es esmu invalīds un meklē veidu, kā padarīt ienākumus bez izšķērdēt time.Thank jums.

Atbilde:

Hei Tony, jūs joprojām varat mīnu altcoins (jebkuru monētu, izņemot Bitcoin) ar datora, bet jūs, iespējams, nepieciešama videokarte (GPU) par šo uzdevumu. Vieta Ko Minecan parādīs dažādas monētas, jūs varat raktuves un to rentabilitāti. Tomēr jums ir nepieciešams ņemt vērā, ka dažas monētas ir tikai junk un nebūs vērts laika jūs pavada uz ieguves tiem.
Neviens nevar īsti pateikt, lai pārliecinātos, kas monētas būs vērts kaut ko nākotnē - tas ir kaut kas jums ir nepieciešams, lai pieredzi, un lemt par sevi. Labs sākums būtu izlasīt mazliet par Bitcoin miningan atsauci. 

Bez komentāriem


Kanādas ekspat, kas vēlas iegādāties bitēnu, izmantojot CAD ar Kanādas bankas kontuJautājums:

Es pārcēlos uz ASV gadā un pirms pusotra, un mana nauda ir tikai sēž manā Kanādas uzkrājumu kontu. Visi šie apmaiņu nepieciešama komunālo rēķinu parāda Kanādas adresi, un P2P apmaiņas pārdevēji vēlaties Western Union vai Money Gram, kas ir grūts darīt no ASV, kad tas ir Kanādas banka. Kāds ir daži ieteikumi?

Atbilde:

Hi Džošs,
Būtībā, es domāju, ka vienkāršākais veids būs panākt kādu CAD pār ASV, vai jūs izmantojat PayPal vai pārskaitījumu, lai finansētu jaunu ASV bāzētās bankas kontu. Ja tas nav iespējams, lai jūs varētu atvērt kontu ar ASV banku, iespējams, lai tā uzticamā drauga kontu un tos iegādāties Bitcoin jums.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Apmaiņa ar zemu samaksu

Post Litecoin

Labākais bittoņu seifs

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Electroneum

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem

Post Litecoin

Btc sūtīšana manuāli

Post Litecoin

Iestatījumi, lai iegūtu lielāku hash likmi saphire 680 nitro

Post Litecoin

Adreses

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda