Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Jautājums:

Es gribu, lai sāktu ieguldīt Bitcoin, es biju gatavojas saņemt antminer S7 un raktuves, bet elektrību maksā daudz šeit, Kanādā, lai iespēja ir slēgta. Vai man nokļūt mākonis kalnrūpniecības? Vai man tikai nopirkt Bitcoin un uzglabāt to?

Atbilde:

Hey Luke liels jautājums!
 

Bez komentāriemMākoņu ieguves processJautājums:

Ant kalnraču S9 izmaksas ap USD2500, kas nodrošina apmēram 13TH / s, bet par gandrīz pašu cenu USD2600 Genesis analizēšanas nodrošina 20 / s.So tas ir izdevīgi ieguldīt ģenēzes vai pirkt antminer. ??

Atbilde:

Hi Santosh,
Vispārīgi runājot, mēs neiesakām mākoņu miningas vairumā gadījumu viņi izrādīties nu Ponzi shēma, vai nav izdevīgi, šeit jūs varat


Getting Coinad uzaicinātJautājums:

Sveiki Es esmu arī Bitcoin krāns īpašnieks un es gribēju reģistrēt savu jaucējkrāns Coinad, taču viņi strādā tikai ielūgumu. Es gribēju zināt, vai tas ir iespējams, lai jūs varētu sūtīt man ielūguma saiti uz manu e-pastu, lai es varētu atvērt kontu tur?

Paldies jau iepriekš Ofir Man tiešām patīk jūsu vietni :)

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 30. Jūlija, 2017. At 12:30

Hei Bizgrat, pateicoties daudz par atsauksmi!
cik es zinu, jums ir dažas īpašas prasības, lai iegūtu Coinad uzaicināt (zem 100k, ar vairāk nekā 100k dienā lapas seansiem). Ja jūs atbilstat šīm prasībām, jums nav nepieciešams ielūgums - jūs varat reģistrēties uz vietas.

Komentāri:

Man nav nekādu Coinad ielūgumus


Coinbase konti Ledger Nano S makam?Jautājums:

Es tikko saņēmu savu Ledger Nano S maku Mail šodien. Vai es varu pārskaitīt visus savus Coinbase kontu atlikumus, šai Wallet pirms SegWit2x galdam vai atstāt manu kontu par Coinbase vien pagaidām ??

Atbilde:

Hey Duane,
situācija ir ļoti, ļoti netīrs. Diezgan atklāti, tad S2X cilvēkiem vajadzētu kaunēties, kas izraisa visu šo haosu - Es esmu pārliecināts, ka cilvēki gatavojas zaudēt naudu, jo visu šo muļķības. Palieciet droši!

Bez komentāriem


Coinbase alternatīvasJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvāris 19, 2018 at 06:33 am

Es cenšos, lai padarītu savu pirmo Bitcoin pirkumu un viss, ko es izlasīju / skatīties par bitcoins iesaka izmantot Coinbase kādā brīdī iegūšanas laikā vai izveidot procesu. Līdz šim man bija briesmīgas pieredze ar Coinbase. Es mēģināju pierakstīšanos maijā un ap šo laiku viņi acīmredzot bija problēmas ar to autentifikāciju, biļešu sistēmas, iegādājoties sistēmas un dažādas citas funkcijas. Mana biļete ir sēdējis neatbildēts ar viņiem gandrīz 2 mēnešus tagad, un es esmu spējis pārbaudītu metodi pirkumu ar tiem.

TL; DR Es meklēju labu alternatīvu Coinbase abiem izveidot maku un iegūt adresi, un par to maku finansēšanai. Vai jums ir kādi ieteikumi?

Paldies!

Atbilde:

Hi Nigel, Coinbaseis patiešām ir ļoti populārs apmaiņa, bet ir savas problēmas, too. Es iesaku jums pārbaudīt šajā pantā, kas ietver daudz alternatīvu biržās, kur jūs varat iegādāties Bitcoins. Pāris no tiem ir arī atsauksmes, iespējams, tā pārbaude ir vērts tos pārāk. 

Komentāri:

Es ieteiktu https://rofx.net/. Tie ir to tirgū kopš 2009. Gada, un ir diezgan labus apstākļus BTC tirdzniecības: nav izņemšanu, labu Bitcoin cenu, ātri darījumiem.


Coinbase lietojumprogramma un privātā atslēgaJautājums:

Paldies tik daudz par jūsu drausmīgs sēriju.
Es nodrošinājusi Coinbase app par manu iPhone un izveidot kontu (apmaiņas un maki). Man bija domāt, lai saņemtu seifa adresi un privāto atslēgu? Es tikai got norādījumus, lai iestatītu paroli. Nedaudz mulsina.

Atbilde:

Hi Lisa,
The Coinbase lietotnes saskarnes tieši ar Coinbase, kuri glabāt savu privāto atslēgu. Es uzskatu, ka, ja jums izveidot savu paroli, tad app ļaus Jums iegādāties Bitcoin un izņemt to no sava Coinbase kontā, kad iegādāta. Coinbase cenšas saglabāt lietas vienkārši, lai viņi nedod jums kontrolēt savu privāto atslēgu. Tas ir labs, lai lietošanas ērtumu, bet slikts drošībai, jo tas nozīmē, ka jums ir uzticēties Coinbase kontrolēt savas bitcoins. Es teiktu, ka tas ir ok, kā ievads, un tomēr mazām summām. Ja jūs sākat uzkrāt lielu vērtību Bitcoin, tu būsi labāk uzglabāt monētas ar savu kontroli, ideālā aparatūras maku, kas ir lielisks drošības risinājums, kas ir arī ērti un samērā viegli.

Bez komentāriem


Coinbase pieteikumsJautājums:

Man ir bijusi mēģina izveidot Coin bāzi kopš 14. Novembrī. Tajā teikts, man ir neierobežots līdzekļi, lai gan man manu norēķinu kontu sistēmā. Tas parāda, mans pārbaude konts ir tur. Tā arī tur stāsta man, mans konts ir nepilnīga. "Jums būs pievienot papildus informāciju par sevi, tai skaitā finansējuma avots, pirms jūs varat iegādāties digitālo". Any help būtu appreciated. Man šķiet, nevaram, lai atrastu atbildi uz monētu bāzes forumā. Tas ir ļoti nomākta.

Atbilde:

Hi Jennifer,
 

Coinbase apskats: 6 strīdīgu jautājumu Jums ir jāapzinās Of


Es ieteiktu jums sazināties Coinbase klientu atbalsta dienestu, lai gan tas var aizņemt kādu laiku, jo viņi piedzīvo lielu pieplūdumu jauniem klientiem. Jūs varētu arī apsvērt iespēju izmantot citu apmaiņu? Ir daudz apmaiņu tur. Kraken un Bitstamp abi ir labi, vai jūs varētu mēģināt LocalBitcoins Lai iegūtu personas uz personu pieeju.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Maizes bitcoīna seifs

Post Litecoin

Vaicājums par MoonBitcoin

Post Litecoin

Kā vislabāk iegūt bitēnu

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Nepieciešams iegādāties monētas, kas nav ETh vai BTC

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem

Post Litecoin

Vai bitkino nodoklis ir apliekams?

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība