Della | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Della

Della

Jautājums:

Sveiki. Es pārcēlos manu Bitcoin no Coinbase uz btc.com maku 12:01 1. Augusta. Es dzirdēju, ka btc.com nodrošinātu atjaunošanas instruments, lai Bitcoin naudu ietvaros savā makā. Man ir izsniegts btc.com naudas maku, bet tas parāda līdzsvaru nulles. Mans Bitcoin maku rāda manu līdzekļus, un mana Bitcoin naudas jābūt tikpat daudz no tā, ko es dzirdu, bet tā nav. Es e-pastu btc.com un saņēma atpakaļ atbildi, kas, šķiet, nav nozīmes uz manu situāciju. Te ir mana e-pasta un btc.com atbilde:
Sveiki,

D3 / L3 + / S9 ir izpārdots.

D3 būs pieejams 10. Augustā 2017, 17:00 Pekinas laika.

Par S9 un L3 + pašlaik mēs nezinām precīzu laiku, kad tas būs pieejams.
----

Tagad man nav ne jausmas, ja iepriekš ir sava veida paturot par manu problēmu. Man nav ne jausmas, ko viņi runā par. Vai jūs varat ieteikt man, kā es varu iegūt savu Bitcoin naudu no mana Bitcoin? Paldies

Atbilde:

Sveiki,
 

Bez komentāriemVai kalnračiem beidzot pieder viss cirkulējošais bitineJautājums:

Man var būt bieza šeit, bet kā ogļrači saņemt kādu Bitcoin par darījumu maksām, kā viņi nevar nonākt uzkrāj visas cirkulējošais Bitcoin? Vai tas nav tas, piemēram, erozija? Galu galā pat rock pagriežas pret putekļiem, rūsas ēd metāla uc

Atbilde:

Hey Rob.
Miners pārdot Bitcoins viņi pelna, lai gūtu peļņu no sava darba. Protams viņi varētu turēt kādu pie sevis, bet, tāpat kā jebkuru citu produktu darbaspēka tas tiek pārdots par Fiat valūtā. Tāds pats kā zelta kalnračiem nav saglabāt visu zeltu viņi raktuves.

Bez komentāriem


Vai jūs domājat, ka valdība un tamlīdzīgi var pārtraukt kriptovērnu?Jautājums:

Vai jūs domājat, ka valdība un līdzīgi var pārtraukt kriptonauda un ietekme viņiem miris, es zinu, viņi var darīt kaut ko, kas padara tos mazāk vērtību, bet jautājums ir, vai tas ir iespējams, lai padarītu tās izzūd, totaly pazūd?

Atbilde:

Hei Kai,
es domāju, ka lielākā daļa valdības ir pietiekami gudrs, lai pilnīgi aizliegt Bitcoin. Tas nav efektīva politika iepriekš minēto iemeslu dēļ. Tas ir vairāk iespējams, viņi mēģinās ietekmēt un vadīt Bitcoin, pelējuma to kaut kas ir mazāk grūti to iestādei.

Bez komentāriem


Vai kāds zina par dasCoin, tas ir legitJautājums:

Vai kāds zina par dasCoin tas legit: dascoin.com/

Atbilde:

Sveiki Sandesh, 
Mums nav nekādu tiešu pieredzi ar DasCoin, bet pāris Google rezultātiem liecina, ka DasCoin ir Ponzi līdzīgs Onecoin. Protams, es nevaru zināt, ja jums ir šaubas, varat arī izmantot Scam Testtool lai pārbaudītu ISF vietne ir legit, vai ne, un izdarīt savu secinājumu.

Bez komentāriem


Vai Bitcoin Core ir jāuztur 8333Jautājums:

Man ir viena mezglu darbojas rezerves datorā, un droši vien varētu būt otru darbojas uz otru. Tomēr portforwarding ir sāpes šeit. Man ir 8333 dodas uz pirmo mašīnu, tāpēc es esmu jautājums, ja es varētu būt citu portu atšķirīgu mašīnu aiz paša maršrutētāja.?

Atbilde:

Komentāri:

Nav svarīgi, - atbildēja kur citur.


Vai bitcoīna cena svārstās, pērkot preces?Jautājums:

Sveiki, sorry es esmu jauns, lai Bitcoin. Tā teikt, es gribu nopirkt $ 5 kafiju ar Bitcoin. Vai Bitcoin cena svārstās atkarībā no BTC / USD cena? Vai tas ir kopums, cena līdzvērtīga $ 5 USD? Paldies.

Atbilde:

Hi Rn,
ja jūs maksājat kafiju Bitcoin, jums BTC cenu un maksāt par to Bitcoin. Tirgotājs riskē cenu nestabilitāti šajā gadījumā, akceptējot Bitcoin kā maksājumu metodi. Ir vairākas metodes, lai pārvarētu šo valūtas kursa risku, līdzīgs tam, ko šie komersanti pieteikties kas pieņem pārdošanu citās valūtās nekā vietējā valūtā. 

Komentāri:

Hey rn,

Tikai mikroshēmu, ja kaut kas ir cena ASV dolāros vai kādā citā valūtā, tad tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā ekvivalentu summu Bitcoin, pamatojoties uz pašreizējo valūtas kursu.

Vienīgais izņēmums ir kaut cenu ar Bitcoin. Tomēr šī situācija joprojām ir neparasts, un tas ir kaut kas jūs nevarētu saskarties regulāri veikalā, vai uz vai bezsaistē.


Vai ir jēga sagaidīt efektīvu tirdzniecību dienas laikā starp USD un kriptogrāfijas valūtu zemā apjomā?Jautājums:

Sveiki,
es nesen ievietojis / r / kriptonauda (reddit), lūdzot, ja tas ir iespējams tirgoties Intraday uz / no fiat (USD).


No tā, ko es redzu, maksa ir ļoti augsta, un kā rezultātā, es ceru, ka tas padara visvairāk nozīmē konvertēt uz kādu kriptonauda, ​​tad, ja es vēlos, lai tirdzniecību starp cryptocurrencies infraday, maksa būtu daudz zemāka (es esmu koncentrējas uz maksas struktūras GDAX, Kraken, un poloniex)?

Arī aiz mana mazgāšanu internetā resursus, ir ļaudis par #bitcoin par freenode vispār žēlsirdīgs lai n00bs, kuri pavadījuši laiku pētot, bet joprojām ir zināšanu trūkumu, lai aizpildītu?

Paldies!
Matt

Atbilde:

Hei Matt, patīkami ar jums iepazīties.
Attiecībā freenode, godīgi es nekad neesmu lietojis, tāpēc es nevaru pateikt droši :) Bet mēs apsveicam n00bs šeit, ja Jums ir kādi papildu jautājumi. 

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Adreses

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Btc līdz ltc

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Ripple un Stratis nākotne

Post Litecoin

Vai es varu nomainīt citu valūtu ar antminer s9?

Post Litecoin

Binanšu apmaiņa

Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Bitcoin pieauguma novērtējums

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - vai tā ir reāla kriptvulāte