Electroneum | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Electroneum

Electroneum

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts oktobrī 26, 2017. Gadā 01:03 pm

Kāds ir jūsu uzņemties likumību jaunu crypto sauc electoneum... Iemiesošana ICO ir pašlaik going.They pieprasīt monētu būtu jāizrok no mobilajām ierīcēm, tas tiešām ir iespējams ?. Saskaņā ar jums, tas ir legit, un, ja tas ir tas izskatās labs ieguldījums. Lūk, saite uz tīmekļa vietni http://electroneum.com

Atbilde:

Sveiki Karabo,
Mums nav īsti nekādas informācijas par Electroneum, tāpēc es nevaru dalīties ar mūsu viedokli par šo monētas tieši. Es iesaku jums apskatīt mūsu video par to, kā novērtēt kādu altcoin un mēģināt izdarīt savu secinājumu par Electroneum.

Komentāri:

Šī monēta ir nākotne, kā jūs varat redzēt, ka tās izaugsme tā plaukstošajai

Iespēju ir klauvē, jūs atbildētu? Nepalaidiet garām savu labāko izredzes kļūt par crpyto valūtas miljonārs. Ir 20% bonusu par savu noguldījumu nākamajām 5 dienām.
https://my.electroneum.com/join/CHEERS

Iespēju ir klauvē, jūs atbildētu? Nepalaidiet garām savu labāko izredzes kļūt par crpyto valūtas miljonārs. Ir 20% bonusu par savu noguldījumu nākamajām 5 dienām.
https://my.electroneum.com/join/CHEERSElectrum kaseJautājums:

Hi,
Marta Radecka

Atbilde:

Hi Marta
Ja tu izskaidrot situāciju - gan makus koplietošanas vienādas monētas vs visas monētas jaunu maku bez koplietošanas adreses - tad es labāk spētu palīdzēt.

Bez komentāriem


Ievietojot coinmama widget manā wordpress mājas lapāJautājums:

Es pierakstīšanās lietot coinmama affliation programmu manu WordPress jaucējkrāns website.i tika dota sinppet.i vietai to lapās, tā does not dod man logrīku, tas tikai parāda, kails code.please palīdzēt man this.ive saskarē coinmama nav atbilstošāk līdz šim... Mana mājas lapa ir veidot ar onetone tēmu par WordPress

Atbilde:

Hi Oni,
Sorry es nevarēju palīdzēt.

Bez komentāriem


Šifrēta privātā atslēgaJautājums:

Es gribētu zināt, kā mainīt savu šifrētu privāto atslēgu (BIP38) uz mana aukstā papīra maku uz nešifrēts, (DAIF formātā), lai es varētu noguldīt savu BTC manā blockchain maku un iegādi par Shapeshift.io. Man nekad nav šifrēts to bitaddress.org kad es maku. Man ir parole. Viens avots saka, lai izmantotu "apstiprināt" funkciju ģeneratoru, lai iegūtu DAIF atslēgu, bet nav teikts, kā to izdarīt. Paldies par jebkuru palīdzību jūs varat sniegt man. Aslapainā palma

Atbilde:

Hi Holly,
es tad slaucīt (nevis importēt) nešifrētu privāto atslēgu personīgo programmatūras maku, piemēram electrum. Saglabājot savas monētas BC.I notiek no augstas uz zemu drošību, bet labs programmatūra ir vismaz vidējs drošības (vai augsta, ja izmanto Combo ar aparatūras maku). BC.I / Shapeshift nedod jums vislabāko cenas par tirdzniecību vai nu tāpēc es ieteiktu, izmantojot speciālu apmaiņu vietā.

Bez komentāriem


Bitcoin darījumu beigasJautājums:

Ir ierobežots skaits bitcoins kas var iegūst. Kad sasniegts limits (tālā nākotnē), nebūs vairs ieguve bitcoins. Tātad visi kalnrači tiks pārtraukta ieguvi. Tas nozīmē, ka nav vairāk Bitcoin darījumus var veikt, jo visi darījumi tiek pārbaudīti un apstiprināti kalnračiem. Vai mans secinājums ir pareizs?

Atbilde:

Hi Uday,
Nē, tas, ka ieguves atlīdzības izzudīs nākotnē ir pareiza, bet jūsu secinājumi ir nepareizi. Pat tad, ja nebūs vairāk bloku atlīdzības * darījumu maksas * paliks, lai stimulētu kalnračiem turpināt raktuves tādējādi sekmējot procesa darījumiem.

Bez komentāriem


Pieprasījums par PayzetJautājums:

Es izlasīju daudz savas atsauksmes par dažādām Bitcoin maiņas un pārdošanas tīmekļa vietnēs. Es tomēr radās payzet.com šodien quora.com, un es gribētu zināt, ja jūs vai kāds jūs tiešām zināt, tos ir izmantojuši iepriekš. Es plānoju iegādāties bitcoins no tām, izmantojot manu vīzu debetkarti. Es gribētu būt priecīgs zināt, ko jūs domājat par to, lai es don nav zaudēt savu grūti nopelnīto naudu. Paldies.

Atbilde:

Hey Max, kā iet?
Es neesmu iepazinies ar Payzet.com. No ātri izskatu vietā, šķiet, ir pilnīgi jauns, lai es būtu ļoti piesardzīgs par nosūtot naudu šajā brīdī. Varbūt tad, kad viņi iegūtu dažas vairāk reputāciju es gribētu ņemt dziļāku izskatu.

Bez komentāriem


Buying and selling Bitcoins KenijāJautājums:

Sveiki, es esmu Davis no Kenijas. Man bija jautājums, kāpēc nevaru pirkt vai pārdot Bitcoins šeit Kenijā.

Atbilde:

Hei Davis,
Ofir

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kā eksportēt privātās atslēgas?

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Segwit 2x hardfork

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?

Post Litecoin

Kalnrūpniecība ar dzīvesveida galaktiku

Post Litecoin

SCAM, lai saņemtu bankas informāciju, lai veiktu tirdzniecību citā valstī?

Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi Indijā

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta

Post Litecoin

Aparatūras prasības