Aparatūras prasības | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Aparatūras prasības

Aparatūras prasības

Jautājums:

Kas ir datora aparatūra ir nepieciešama, lai raktuves Bitcoin, kā to instalēt? Paldies.

Atbilde:

Hi Edijs, 
jums būs nepieciešama speciāla aparatūra, lai mīnu Bitcoins. To nevar izdarīt no jebkura datora. Šeit ir pilnīga rokasgrāmata par ieguves Bitcoinsat māju un nepieciešamo aprīkojumu.

Bez komentāriemAparatūras makuJautājums:

Gan mans dators un virsgrāmatā nano s zaudēts. Vai ir manas sēklas vārdus. Vai es varu saņemt mani monētas atpakaļ? Liels paldies

Atbilde:

Hi Rick, Jā, jūs varat atgūt savu maku, pat tad, ja esat pazaudējis Ledger, ja jums ir jūsu atkopšanas sēklas. Jūs varat sekot soļus uz Ledger sitewhat darīt šajā gadījumā.

Bez komentāriem


Hardware Wallet - vai viņi strādā ar visām monētām?Jautājums:

Ir virsgrāmatu nano s... Vēlas turēt kādu monero un citus kriptogrāfijas žetonus. Viņi visi var doties uz šo maku? seifa pati parāda tikai BTC, ETH un Fido U2F. Liels paldies!

Atbilde:

Hi Rick, 
virsgrāmatā Nano S patiešām atbalsta vairākas altcoins, piemēram Ethereum, Ripple un pāris vairāk. Jūs varat redzēt pilnu sarakstu ar monētu atbalsta savā vietā. 

Bez komentāriem


Vai lietojat Coinbase vaļņus?Jautājums:

Vai Aparatūras maciņš nepieciešama, ja izmantojat Coinbase velves? I \ 'gribētu, lai saglabātu lietas vienkārši, bet, protams, vēlaties, lai saglabātu lietas droši. Es nopirkt monētas kā investīciju, nevis aktīvi izmantot. Vai ir $ robeža, kur jūs varētu pārvietot dažus ar maks? Paldies.

Atbilde:

Hei Scott,
Long stāsts īss; aparatūras maki ir daudz drošāks nekā uzticoties savu privāto atslēgu, lai trešajām personām.

Bez komentāriem


Aparatūras makuJautājums:

Ja mans hardware maku uzņēmums (Trezor) iet krūtis un klientu pazušanas manas bitcoins zaudēts?

Atbilde:

Hi William!
Kad jūs pirmo reizi izveidot TREZOR jūs saņemsiet 12-24 vārdu sēklu frāzi. Ja kaut kas notiek ar jūsu fizisko ierīci jūs varat izmantot šo sēklu frāzi, lai atgūtu savu Bitcoins.

Komentāri:

@Aiden nākotnē norīkošanu, lūdzu, atveriet jaunu jautājumu par šo un nav "piggyback" uz citu cilvēku jautājumiem.

Aparatūra maks ir viegli ierīce nosūtīšana / saņemšana Bitcoins. Attiecībā uz jūsu jautājumu par naudas glabāšanai uz apmaiņu, piemēram, tu teici - tas nav ieteicams, bet, ja jums ir to darīt vismaz ir 2fa iespējots.
https://99bitcoins.com/bwbt-bitcoin-safety-expert/

Sveiki,

Lieliska mājas lapa, ļoti informatīvi! Es nesen nopirku dažas digitālās valūtas, un es esmu meklē drošu veidu, kā uzglabāt. Man patīk ideja par datortehnikas maku, piemēram, šo vienu. Pamatojoties uz šādu informāciju, un kā es izmantošu Bitcoin / citas monētas tas ir labs ieteikums par mani:
3) Tātad būtībā ar cieto disku, es būtu 2 papīra gabalus, kur man būtu nepieciešams pierakstīt atkopšanas frāzi un manu pin, kas tiks izmantots, lai pārbaudītu jebkurus darījumus Es veicu ar cieto disku? lai kāds būtu nepieciešams ierīces un papīru, lai iegūtu piekļuvi. Vai tas ir ieteicams uzglabāt dokumentus, kas bankas seifa bankā, tad, jo jūs nevēlaties, gan uzglabāt kopā? Kas ir ieteicams? Es arī pieņemu, jums būs nepieciešams vairāk nekā 1 kopiju no šo dokumentu gadījumā, ja kaut kas notika ar viņiem? Ko cilvēki parasti? Viens bankā un viens paslēptas mājās?

Paldies!

Vēl maku - vai nu jauna TREZOR ierīci vai programmatūru maku, piemēram electrum.

Vienkārši iet mazliet tālāk pa šo ceļu, jo man ir tas pats jautājums. Kur es varu izmantot šo sēklu frāzi, lai atgūtu savus Bitcoins? Mājas lapa? Vēl maku? Atcerieties, ka sākotnējā vaicājuma TREZOR devies krūtis, un tas vairs nav iet bažas.

Paldies par skaidrojumu!


AparatūraJautājums:

Kur es varētu nopirkt lietotu Bitcoin ieguves dators ar programmatūru un kāds answere pāris jautājumi

Atbilde:

Hi Peter,
Šobrīd es nedomāju, ka ir vieta, kur jūs varat pirkt un pārdot lietotas ieguves hardwares tieši. Iespējams, tas ir labākais, lai meklētu priekšmetus jūs meklējat par ebay. 

Bez komentāriem


Hash funkcijasJautājums:

Sveiki. Es gribētu, lai saprastu atšķirību starp jaukšana fucntions ex: SHA-256 un X-11 un to, kā novērtēt savu sniegumu. Es redzēju http://www.coinwarz.com/cryptocurrencya partiju dažādām iespējām no fuctions par kalnrūpniecības, bet es nesaprotu, pamatojoties uz ko, lai salīdzinātu tos.

Atbilde:

Komentāri:

Varbūt tas palīdzēs: https://99bitcoins.com/bitcoin-mining-profitable-beginners-explanation/

Paldies par atbildi. Mans porpouse ir saprast, kā izvērtēt ieguldījumus ieguves rūpniecībā. Varbūt jaucējfunkcijas nav mainīgs man vajadzētu rūpēties par, vienkārši botter mani meklē dažādas iespējas, un nezinot, kāda ir nozīme. Es cenšos, lai novērtētu piedāvājumu pie: https://www.genesis-mining.com/. Viņi vienkārši atsaukties uz http://www.coinwarz.com/cryptocurrencyand tas ir viss. Tāpēc es esmu mazliet zaudēt šajā procesā.

Es nevarēs atbildēt uz šo, jo tas ir ārpus manas kompetences jomas, bet es domāju, ka jautājums ir mazliet neskaidrs. Kāpēc jūs vēlaties salīdzināt sajaukšanai funkcijas? Kāds ir jūsu mērķis?

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitcoin azartspēļu pārskats

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Bitcoin kalkulators - skaitļošana ilgāk (>1 mēnesis)

Post Litecoin

Vai varu nopirkt BTC bez mobilā telefona?

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Electroneum

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Blockchain otrā paroles problēma

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

Atvērtais avots