Hasheer.com ieguves vieta? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Hasheer.com ieguves vieta?

Hasheer.com ieguves vieta?

Jautājums:

Hi admin varat uzticēties hasheer.com, viņi did not ir par mums lapā, jūs varat man pastāstīt par šo vietni? tas ir ļoti legit Sākumā deva u 500 GH / s 7 dienu izmēģinājuma

Atbilde:

Sveiki Hafeez patīkami dzirdēt no jums :)
Good luck!

Komentāri:

Palīdzi man reģistrēt Bitcoin kontuVai es esmu pazaudējis savu BCHJautājums:

Es joprojām esmu ļoti jauns, lai šo digitālo valūtā un es nopirku dažas Bitcoin gan Coinbase pāris mēnešus atpakaļ. Viss bija labi līdz brīdim, kad dakšiņu, un es tur uguni, bet tad es izlasīju, ka Coinbase nebija atbalsta BCH vispār. Aug 2. Es pārcēlos 98% no mana BTC lai Breadwallet, un tagad es domāju, ka es varētu būt zaudējis jebkādu BCH, kas, iespējams, ir bijis tur.
Vēl mazliet mulsina visu, es esmu joprojām atguvās no Lielbritānijas dodas decimālo 1971!

Atbilde:

Komentāri:

Jā, jums ir zuduši. Monētu bāze nākotnē var to tieši, bet es par to šaubos. Baumas. Mēģiniet Kraken vai bittrex apmaiņai un izceļošanu uz galda top maku

Jā, jums ir zuduši. Monētu bāze nākotnē var to tieši, bet es par to šaubos. Baumas. Mēģiniet Kraken vai bittrex apmaiņai un izceļošanu uz galda top maku


Ir seifs - nav galvenās programmasJautājums:

Sveiki! Man bija daži BTC uz mana datora darbojas pilnu mezglu apmēram gadu. Pirms dažiem mēnešiem, paziņojums parādījās uz mana ekrāna, sakot, ka daži trauksmes nebija vairs nav derīga, un, lai iegūtu atjaunināto versiju BTC programmā Bitcoin Core. Es paskatījos uz augšu problēmu un info es atklāju, ka tā ir mazsvarīgi un ka tūlītēja atjaunošana nebija nepieciešama. Es zināju par dakšiņu, kas nāca un nolēma gaidīt, līdz 1. Augusta lejupielādēt jauno versiju.
2. Jautājums: Pieņemot, ka es nevaru dabūt galveno programmu, lai palaistu, kā es varu pārbaudīt savu veco maku, lai redzētu, vai monēta atpakaļ uz to, kā viens cilvēks ir teicis, varētu būt noticis, ja neviens negribēja, lai apstiprinātu to izvēlētajā maksa?

Atbilde:

Hei James, paldies par detalizētu jautājumu.
Tomēr es stingri iesakām konsultēties ar kādu, kurš ir spēcīga tehniskā fona.

Bez komentāriem


Vai esat paskatījies vietnē Freewallet.org?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts oktobrī 19, 2017. Gadā 09:49 pm

I \ 'm pilnīgi jauns, lai altcoin pasaulē un meklē seifu progr tālruņiem. Es redzēju, ka Freewallet.org padara virkni seifu progr, pa vienam vairāku veidu monētas.
Paldies visiem jums!

Atbilde:

Hi Peter, jūs saņemat, ka pilnīga taisnība.
Ceru, ka tas palīdzēja.

Komentāri:

Pēteris,

Ar Freewallet, jūsu līdzekļi tiek droši uzglabāti bezsaistē saldētavas ar bankas līmeņa drošības pakāpes. Pateicoties aukstās uzglabāšanas tehnoloģijas, pat tad, ja jūsu tālrunis kļūst nozaudēta vai nozagta, jūs varēsiet piekļūt jūsu maku un savus līdzekļus no citas ierīces. 

Mums tiešām ir Multi maks būtu pieejama gan uz Google Play un AppStore: tas ļauj pārvaldīt vairākas monētas & žetonus vienā lietotnē, kā arī apmainoties ar tiem pa labi arī lietotnē.

Jūs varat apmeklēt mūsu tīmekļa vietni, lai iegūtu vairāk informācijas: https://freewallet.org

Es esmu to izmanto freewallet.org, un tas ir pilnīgi droši un droša tas ir līdz šim labākais un vieglākais veids, kā man, lai apmainītos BTC citām monētām es dodu tam vērtējumu 9 / 10.their atbalsta komanda ir patiesa interese apkalpojot viņu klienti.


Ir grūti mainīt savu bitcoin adresiJautājums:

Sveiki!

Es esmu, kam grūtības mainīšanas "Bitcoin adresi" manā profilā. Es cenšos izdzēst adresi, kas pašlaik manā profilā aizstāt to ar jaunu Bitcoin adresi. Es nesaprotu, kāpēc, bet mana jaunā Bitcoin adrese nav aizstāt manu veco. Katru reizi, kad es paskatos uz savu profilu, vai doties uz krāns mans vecais Bitcoin maku adrese ir klāt.
Vai varat ieteikt kaut ko attiecībā, lai palīdzētu man mainīt Bitcoin adresi manā profilā?

Paldies.

Atbilde:

Hei,
arī mēģināt iztīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu pēc darot. Ja tas nepalīdz, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo lapu.

Bez komentāriem


Problēmas mēģinot izveidot savu bitcoin jaucējkrānuJautājums:

Hi es noskatījos video par jums caurule "Kā Make Money ar Bitcoin armatūras (mazāk nekā 30 minūtes)" un es radušās dažas problēmas ar FileZilla. Kā jūs teica video es izveidojis ftp kontu Bluehost Un man resursdatora nosaukumu, ostu un paroli filizilla bet tas stāsta man protokola kļūda: nav zināms protokols identifikators visticamāk saistīts ar nepareizu ostas savienojums ar serveri slēgts. Bet es drukāti viss pareizi. Es nezinu, ko darīt, par šo jautājumu. Vēl viena problēma, es esmu, kam ir kā tu teici savā atjauninātajā rakstu, pēc tam veidojot savu jaucējkrāns jums ir, lai finansētu savu jaucējkrāns ar bitcoins bet man ir gandrīz nekas manā Bitcoin maku jo es izmanto manu maz naudas, lai samaksātu par kontu Bluehost. Būtu es joprojām būs veiksmīgi darbojas savu krāns?

Atbilde:

Hei,
vispirms lūdzam izmantot WordPress pluginfor jūsu vietnē. Tādā gadījumā jums nav nepieciešams, lai risinātu ar Filezilla. Attiecībā uz finansējumu no krāna - Jums nav nepieciešams daudz, lai sāktu ar. Es domāju, ka 0.01 BTC ir pietiekami.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Valdības ieiet

Post Litecoin

Bilances pārskats

Post Litecoin

SCAM, lai saņemtu bankas informāciju, lai veiktu tirdzniecību citā valstī?

Post Litecoin

Segwit 2x hardfork

Post Litecoin

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti

Post Litecoin

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Post Litecoin

Alt monēta

Post Litecoin

Bezmaksas Bitcoins?

Post Litecoin

Wallet.dat faila pārvietošana uz citu datoru un Electrum kuponu