Kā droši uzglabāt altīnus? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā droši uzglabāt altīnus?

Kā droši uzglabāt altīnus?

Jautājums:

Kā es varu uzglabāt Altcoins droši? Trezor un Ledger neatbalsta aptuveni 1200 cryptos un ja es esmu, kam ir būtiska līdzsvaru kaut kā LBRY piemēram, vai Ripple, vai ko citu, nevis to, kas ir atbalstīta Trezor / Ledger, kur un kā (tas būtu lieliski, ja jūs video pamācību norādot konkrēti, kā jūs glabāt šos altcoins droši) jūs glabājat tos? Soli pa solim no apmaiņu pret maku un atpakaļ, atkal ir tas, ko es meklēju. Paldies! Tāpat jūs varat ieteikt mobilo seifu IOS, kas atbalsta altcoins?

Atbilde:

Hi Darik, Pāvils un Don,
 

CryptoSteel pārskats (Burned to uz leju, skrēja pār to un smashed to Ground)


 

Komentāri:

Es piekrītu jums puiši - Es uzskatu, ka jautājumu par kabatas par ALT monētām ir ļoti mulsinoši. Es brīnos, kāpēc nav universāls risinājums, kas tur? Tāpēc, lūdzu, es varu arī jautāt..., kas ir labākais maka risinājums, lai uzglabātu dažādus alt monētu lūdzu, jo šobrīd man nav ne jausmas, un esmu "piespiedu", lai izmantotu manu apmainīties noklusējuma tiešsaistes maku - kas varbūt ne tik labi, jo tas ir WordPress vietā. Thankyou ļoti daudz, un mīlēja bezmaksas intro video protams! Ar laba vēlējumiem no Tasmānijā, Austrālijā.

Esmu ziņkārīgs, kā piekļūt un uzstādīšana ir ļoti droša, drošu maku un to, kā iestatīt un pārvaldīt sēklu kodu? Šķiet, ka spēja uzlauzta, ir tur, un, ja tas ir iespējams, lai nozagt savu investīcija altcoin valūtā, kā var vadīt šādu praksi un jāspēj izmantot šifrēšanas-valūtu tiešsaistē drošu veidā? Ja tā ir nākotne, šķiet, daudzas kļūdas un nekļūdīga joprojām pastāv... Ir video un apraksti no radot kodu vai sēklas no 64 rakstzīmes visu ceļu uz 2048. Un daudzi saka, vislabāk ir "rakstīt" tos veco modes veidā, kas noved pie iespējamās kļūdas, un, lai izvairītos no tiešsaistes sēklu kods veidotāji, acīmredzamu iemeslu dēļ. Lūdzu padomu un aprakstīt paraugpraksi. Paldies.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Vērtējot vienkāršās ieguves vieglumu monētas

Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Electroneum

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

Monētu pirkšana un pārdošana 2

Post Litecoin

Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze?

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

FaucetBox Iespējamās Boti Problēma

Post Litecoin

Kā saprast sarkanās un zaļās krāsas zem Coinmarketcap.com monētas? Kad tirdzniecībā: sarkanā vai zaļā krāsā?

Post Litecoin

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti