Kā mainīt vai noņemt vietnes saiti no komentāriem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā mainīt vai noņemt vietnes saiti no komentāriem

Kā mainīt vai noņemt vietnes saiti no komentāriem

Jautājums:

Es gribētu zināt, kā mainīt vai noņemt URL pievienots maniem komentāriem.

Captain Jack

Atbilde:

Hey tur Captain.
Es domāju, ka jums būs nepieciešams atrast katru komentāru, ko esat padarījis, un mainīt to individuāli, jo URL ir ievadīts katru reizi atsevišķi. Vēl viena iespēja būtu izveidot 301 novirzīšanu mājas lapā jūs esat saistīti ar jaunā tīmekļa vietnē.

Bez komentāriemKā pieprasīt BCH no papīra seifa?Jautājums:

Kur es varu importēt?

Atbilde:

Komentāri:

Rohan,

Es mēģināju dažas metodes, kas šķita strādāt tikai naudas sodu PĒC Aug 1. Dakšiņu. Es pārcēlos daži BCH uz regulāru veco mantoto BTC papīra maka adresi, izmantojot bitaddress.org. Tad es lejupielādēt Coinomi maku un atlasīti BCH un tad nes privāto atslēgu no šī papīra maku manā Coinomi BCH maku. Man vienkārši dont ir kādi iepriekš 1. Augusts BTC papīra seifa atlikumus, lai apliecinātu, tas strādā. Bet es nevaru saprast, kāpēc tas wouldnt. Vēl app jūs varētu izmantot, ir Electron naudas desktop maku, kas ir dakša electrum maku. I did soli pa solim pamācību pār manu mājas cryptoskim.com, noklikšķiniet uz cilnes "TSP Jautājumi", pēc tam ritiniet uz leju līdz "Episode 2068 no TSP". Tur man ir visas virzieniem un saites, lai jūs tur. Es teiktu, ka, ja jūs mēģināt to, kā piesardzības pasākumu, lūdzu pārvietot BTC uz citu adresi 1st. Es nevaru pieņemt nekādu atbildību par zaudēto monētas vai, ja jūs nevarat pieprasīt savu BCH pēc tam, bet tā vajadzētu strādāt. Tas tiešām sucks, ka vairāk cilvēki nemēģina iegūt vairāk labu informāciju, kas par to, kā to izdarīt. Es esmu guessing daudz ppl pārcēlās savu BTC uz papīra maku pirms šī dakšiņu un tagad ir jautājums, šis tieši tas pats. Good luck, un, lūdzu, ja jūs mēģināt tas būtu tik laipns, sazinieties ar mani, un apstiprināt savus rezultātus? Paldies.

Es nesaņēmu atbildi uz šo jautājumu, lūdzu, pēc atbildēt possible.Thank You


Kā pieprasīt naudas biksēnu no papīra seifa?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 16., 2018 at 08:57 am

Kā es varu nosūtīt BTC no mana papīra maku uz manu blockchain maku, vai kāds maku es varu izmantot, lai iegūtu naudu? Man ir Coinbase maku, bet kas nav, šķiet, ir importa funkcija.

Atbilde:

Hi James,
 

Kā Pieprasiet savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, electrum)


Tas arī varētu būt labs laiks, lai apsvērt iegūt aparatūras maku un nosūtot bitcoins tur, nevis uz jaunu papīra maku. Ir iespējams, ka vairākas no šīm dakšām nākotnē un līdz šim, Ledger un Electrum ir paveikuši labu darbu, atbalstot šos dakšas ar daudz ērtāks, nekā papīra kabatas var. 

Komentāri:

Http://bit.ly/2DcnvlN- Šeit var iegādāties gandrīz visu Altcoins, viens no labākajiem biržās

= $ =

Http://bit.ly/2r83vv5- Pirkt un tirdzniecības Bitcoin un Altcoins. Top 1 apmaiņa!

= $ =


Kā pieprasīt bitcoīnu nauduJautājums:

Hi Ofir,
Lūdzu, palīdziet!

Atbilde:

Hi Joda,
es jums iesakām ņemt to lēni un pētniecība katru soli rūpīgi. Es esmu darījis visu iespējamo, lai iekļautu visu nepieciešamo informāciju šeit, saglabājot lietas tik vienkāršu, cik iespējams, bet es varētu būt neatbildētos solis vai kļūdījies. Lūdzu, savu pienācīgu rūpību, jo es nevaru uzņemties atbildību, ja kaut kas noiet greizi. Galvenais ir FIRST droši pārsūtīt bitcoins lai Trezor un precīzi un droši ierakstīt savu Trezor sēklas pirms tam kaut kas cits, ka veids, kā vismaz jūsu bitcoins ir droši. Veiksmi!

Bez komentāriem


Kā pieprasīt bitēnu no papīra seifa?Jautājums:

Sveiki. Man tikai vajag mazliet informācijas par papīra kabatas. Es nesen veikts mājas lapā un padarīt PayPal saites cilvēki kopēt n ielīmēt savā pārlūkprogrammā, lai maksāt mani. (** atsaistīts **). I sniedza bezsaistes papīra maku caur bitaddress.org. I izveidojis bezsaistē, izmantojot parafrāze kad es generated maku. Problēma ir tā, man nebija kamera tālruni vai printeri. Tāpēc es nevarēju skenēt melniem kvadrātiem. Es izmantoju savu publisko atslēgu (i izveidota bit-address.org), lai saņemtu manu Bitcoin no paxful.com. Es saņēmu it.its pat iespējams izsekot darījumu caur bloku ķēdes pētnieks. Es izlasīju kaut kur visas privātās atslēgas sākas ar numuru 5.well manu privāto atslēgu sākas ar 6.because tika iegūti ar pārfrāzējumā viņi sauc it.i sauc to ar paroli. Tagad man ir visas privātās galvenās cipariem. Man jāsaka, you.when man bija offline es svītroja dažus ciparus no manu privāto atslēgu. Kad es atgriezos tiešsaistē. I.refreshed un izdzēsu savu kešatmiņu un pārlūkošanas vēsturi. Tā es zaudēju visas savas bitcoins?. £ 50GBP vērts bitcoin.i vienmēr domāju, ja man bija privātā atslēga es varētu pavadīt vai nosūtīt naudas līdzekļus, kur. Es būtu no skenētas encryted melnos laukumus, lai es varētu vilkt vajadzīgos līdzekļus viegli tagad im palicis daudz ciparu, sākot ar numuru 6, lūdzu, var palīdzēt jums paldies M.Ayyub.

Atbilde:

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bilances pārskats

Post Litecoin

Bezmaksas Bitcoins?

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Es ieguldīju 3D monētas

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Bitcoin azartspēļu pārskats

Post Litecoin

Bitcoin seifs 3

Post Litecoin

Bitcoin Core skan aizstāt wallet.dat failu kā 0.0000000 BTC

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Btc sūtīšana manuāli

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Segwit 2x hardfork