Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ????? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Jautājums:

Kā mine par Bitcoin un kādi ir veidi, ieguves rūpniecībā ar Bitcoin?
Gaidu tavu atbildi.

Atbilde:

Hei Šiva, šeit ir pamata post jūs needabout Bitcoin ieguvi. Es domāju, ka tas dos jums pārskatu par to, kas jums ir jāzina.

Bez komentāriemKā atvērt bitkuņu audzētavu un cik tas maksā?Jautājums:

Sveiki Es gribu zināt, kā es varu atvērt Bitcoin saimniecība un cik tas maksās

Atbilde:

Hi Sumair,
All in all, es teiktu apmēram $ 3 miljonus, un, ja jūs darīt to uz diezgan lielā mērogā. Tas ir tikai mans aptuvens novērtējums, un es neesmu eksperts par kalnrūpniecības... Lai iegūtu precīzāku citātu, es jums iesakām lūgt profesionālo (vai vismaz, pieredzējis amatieris) kalnračiem vairāk par BitcoinTalk foruma Mining sadaļā.

Komentāri:

Tika tas būs vērts tērēt 3 miljonus $ dolāru uz iekārtām un tas bitfury padara tos hardwares, kas ir ne tikai mans Bitcoin vai SHA256 algoritma valūta, bet aparatūra var mīnu citās valūtās pārāk, un tas ir tas bitfury dod laba atbalsta sistēma ir kāda iespēja i var palaist šos aparatūru saules sistēmā vēl viens jautājums, lūdzu, kas ir labākais veids, kā sākt ieguves no mājām coz es vēlos parādīt savu investorus, kā tas darbojas, pateicoties jau iepriekš


Kā nomainīt biktinus saviem mantiniekiemJautājums:

Kas ir visvairāk vienkāršs veids, lai nodrošinātu, ka jūsu bitcoins var nodot droši jūsu mantiniekiem, ja jūsu nāves? Piezīme šis jautājums ir divi līmeņi grūtībās: 1) droši iet uz bitcoins uz kādu un 2) iet tos atbilstoši noteikumiem savas gribas, kas var sadalīt \ "Bitcoin īpašumu \" divus vai vairākus veidus, un ne vienmēr ir tādā pašā proporcijā. 2. Punkts) nozīmē, dodot kontroli Seifā pilnvaroto pietiekami pārredzamā veidā, ka mantinieki var pārbaudīt seifa summas, lai nodrošinātu, ka tās saņem visi bitcoins pieejama.

Atbilde:

Sveiki Bernard,
tas būtu iespējams uzlabot šo procesu ar kādu papildu pārdomām. Es gribētu palikt prom no tādām lietām kā tomēr viedie līgumiem; Es neteiktu, ka tie ir pietiekami pārbaudīti rīkoties ar kaut kas līdzīgs šim vēl. Labs plāns pareizi jāpaziņo sava mantinieka (-u) un / vai uzticamu profesionāli joprojām ir labākais risinājums, manuprāt.

Komentāri:

Hi Steven - paldies par jūsu padomu: Es pētīt metodes jūs pieminēt. Doma arī notika ar mani, ka man arī vajag otru, rezerves aparatūras maku par katru no uzglabājot proporcionālo Bitcoin daļa manu īpašumu! Ar sievu un 3 bērniem, kas nozīmētu 8 makus! Vēl viena lieta: pieņemot, ka es varu uzticēties manu mantinieki nav iesaistīt trešo pusi, kāpēc tas tā nav pietiekama, lai noturētu monētas programmatūras maku uz USB stick drošā vietā, un pēc tam nosūtīt maka paroli uz viņiem? Es esmu trūkst daži būtisks atskaites punkts par aparatūras maku, varbūt.

Papildu piezīme: Jūs varat pārbaudīt mūsu Cryptosteel atsauksmi šeit: https://99bitcoins.com/crpytosteel-hands-on-review/

Un šī saite iet uz mūsu aparatūras seifu atsauksmes par 2017. Gadā: https://99bitcoins.com/winners2017-best-bitcoin-hardware-wallet/


Kā izlasīt apmaiņas apjomuJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 14. Janvāra, 2018. Gada 09:15 pm

Kāda summa pieaugumi ir apjoms apmaiņas vietnēs. Es domāju, kad man cenu par pašreizējām monētām vienmēr dod apjomu, ti, 60.2. Vai tas ir sešdesmit tūkstoši cilvēku jeb 60?

Atbilde:

Hi James,
tam varat salīdzināt ziņoto skaļumu CMC uz jūsu vietni, kas palīdzēs jums saprast, kā jūsu vietne tiek ziņots to. CMC, iespējams, ir visprecīzākais vieta šāda veida lieta, tie esam bijis apmēram uz ilgu laiku, un noņemt vietnes ar viltus tilpumu regulāri.

Komentāri:

Piemērs: ZAP izmanto Bitcoin 0.00006178 BTC. Vol = $ 646,313 USD par CMC, uz croptopedia savā 25.83? Dont saprast?

Https://coinmarketcap.com
Ok, paldies, bija izmantojot crytopia


Kā pārdot bitīnus KanādāJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts gada 30. Decembrī, 2017. Gadā 09:24 pm

Sveiki, es esmu Newbie bitcoins. Tas ir pilnīgi jauns man, un es esmu ieinteresēts sāk investēt, bet es gribētu izjust visu procesu pirkšanu un pārdošanu. Esmu lasījis jūsu blogus. Es dzīvoju Kanādā, un es atvēru kontu Coinbase. Tagad es cenšos pārdot, bet no Coinbase varat \ 't pārdot no Kanādas. Kā jūs ieteiktu man darīt? Vai man ir nepieciešams nodot bitcoins citam maiņas uzņēmumam, lai varētu pārdot? Kā par VirWox? Arī man ir cits jautājums mans brālis ir konts bankā un ASV, es esmu spējīgs noguldīt naudu pārdodot bitcoins tieši savā kontā? Vai viņam ir nepieciešams, lai atvērtu Bitcoin kontu? Kā būs šis process? Any help vai norādot mani pareizajā virzienā, būs ļoti appreciated.

Atbilde:

Sveiki Araceli, es mēģināšu atbildēt uz labākās sirdsapziņas.
 

Komentāri:

Jā tas pats šeit

Hi Araceli, var jūs varētu pārdot savu Bitcoin ?. Es nopirku Bitcoin ir Coinbase un nevarēja spēj pārdot to!

Patiess stāsts

Tie ir gonna īsā sūdi no tā !!!

Jūs nevar pārdot, nauda pagājis.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Vai es varu nomainīt citu valūtu ar antminer s9?

Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi Indijā

Post Litecoin

Crystafox minerālu scam vai legit?

Post Litecoin

Bitcoin kalkulators - skaitļošana ilgāk (>1 mēnesis)

Post Litecoin

Mana privātā atslēga no Coinbase

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Buying bitcoin uz coinbase no Indijas

Post Litecoin

Kā droši uzglabāt altīnus?

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - vai tā ir reāla kriptvulāte

Post Litecoin

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju