Kā saprast sarkanās un zaļās krāsas zem Coinmarketcap.com monētas? Kad tirdzniecībā: sarkanā vai zaļā krāsā? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā saprast sarkanās un zaļās krāsas zem Coinmarketcap.com monētas? Kad tirdzniecībā: sarkanā vai zaļā krāsā?

Kā saprast sarkanās un zaļās krāsas zem Coinmarketcap.com monētas? Kad tirdzniecībā: sarkanā vai zaļā krāsā?

Jautājums:

Ko tas nozīmē, kad jūs noklikšķiniet uz simbolisku teikt, OMG, un zem tā ir sarkana (vai zaļa) BTC cena vai ETH cenu? Tā, piemēram, šobrīd OMG ir 7.76ish $ un "-7,62", kuru es saprotu, ka, bet zem tas ir "0,00168521 BTC (-10,84%), BTC" un "0,02524400 ETH (-6,54%),"
@OhTheFuture

Atbilde:

Sveiki Ty,
Ņemiet vērā, ka šīs pārmaiņas ir saistībā ar monētas USD cenu, kas ir redzama Cenu kolonnā.

Bez komentāriemKā lietot veco failu wallet.datJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 3. Janvārī, 2018 at 08:37 am

Hi
Rob

Atbilde:

Hi Rob,
ceturtkārt, pirms turpināt ar faktisko metodi ieguvi, lūdzu nokļūt atpakaļ uz mani, uz kura operētājsistēma un ierīces, jūs plānojat izmantot. Windows, iespējams, būtu vienkāršākais, un, ja jums ir mašīna, kas nav savienojumu ar jebkuru citu datoru vai internetu, kas būtu ideāls, lai izmantotu. Mans plāns ir, lai jūs varētu lejupielādēt ļoti vecu versiju Bitcoin programmatūras (jaunas versijas nevar nolasīt seifa fails) un atjaunot sava brāļa wallet.dat failu šo programmatūru, pirms eksportēt privātos atslēgas modernu maku.

Komentāri:

Nosūtīt e-pastu ar wallet.dat pievienots un tālruņa numuru, lai sazinātos ar jums, kā es varu palīdzēt atgūt wallet.dat failu jums par maksu 5%, ja tur ir kaut kas tajā. Tikai nesen palīdzēja pāris piekļūt saviem zaudēto makā atrasts no 2009!

Lūdzu uzņemt mani e-pasta adresi: un pievienojiet wallet.dat un kontakttālruņa numuru, lai mēs varētu runāt varu palīdzēt atgūt Bitcoin līdzekļus jums!


Kā lietot monero maisītāju? Man ir vajadzīgi viegli saprotami soļi. PaldiesJautājums:

Hi,
Mans galvenais mērķis ir palikt anonīms. Es gribu palikt kam nav darījumu konta. Es gribu, lai saņemtu samaksāts Bitcoin un atgūt naudu fiat valūtā no vietējā bankomāta. Kā es varu sajaukt bitcoins ar monero? Es esmu noob. Es zinu, viņi ir pakalpojumu šajā, bet tas ir pārāk sarežģīti, lai mani saprastu. Vai jūs, lūdzu, paskaidrojiet to man ļoti soļos ??

Atbilde:

Hei,
man nav īsti ir ceļvedis, kas. Man ir ceļvedis uzturas anonīms ar Bitcoin. Personīgi man nav izmantoti Monero sevi vēl, tāpēc nevar palīdzēt, ka daudz.

Bez komentāriem


Kā.?Jautājums:

Sveiki, es esmu ieinteresēts iegūt mans uzņēmums pievienots lapai par kuru saraksts, kas tagad pieņem Bitcoin. Es esmu ziņkārīgs par soļiem, man ir nepieciešams veikt, lai tas būtu iespējams! Paldies tik daudz par jūsu laiku!

Atbilde:

Sveiki,
jums veicas!

Bez komentāriem


Kā mēs izveidojam CryptoCoin Block ExplorerJautājums:

Sir mēs vēlamies, lai bloku pētnieks pēc cryptocoin monētu attīstītājs nav mūs vadītu, kā mēs varam jums vadīt mūs, lūdzu.

Atbilde:

Sveiki Ali, es neesmu coder tāpēc es nevarēs palīdzēt jums tur. Iesaku konsultāciju Bitcointalk.org, lai atrastu kādu, kas, iespējams, var palīdzēt.
Ofir

Bez komentāriem


Kā izņemt bitu monētasJautājums:

Kā atsaukt bitu monētas un nosūtīt uz banku ???

Atbilde:

Hi Paramvir, jūs varat pārdot Bitcoins pie Bitcoin biržās. Kad esat pārdeva Bitcoins apmaiņā pret USD, jūs varat izņemt tos uz jūsu bankas kontu. Man ir saistīti viņai rakstu ar populārākajiem biržās, pāris no tām ir pārskatus, kā arī, iespējams, tas varētu būt noderīga jums.

Bez komentāriem


Es domāju, vai es varu Bitcoin.com nopirkt Bitcoin naudu?Jautājums:

Es redzēju kungu Ver uz Fast Money ar CNBC veicināšanai Bitcoin naudu vai (BCC), salīdzinot ar pašu Bitcoin; Viņš teica, ka, lai iegādātos to savā vietā, Bitcoin.com, bet iet tur, es neredzu nekādu norādi par Bitcoin naudā vai kur to iegādāties uz vietas. Var kāds palīdzēt?... Marks.

Atbilde:

Hey Mark,
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash/#markets

Bez komentāriem


Es nevaru saprast, kā atsaukt savus bitēnasJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 24. Decembrī, 2017. Gadā 03:07 am

Lūdzu, palīdziet!

Atbilde:

Hi Monica, lai spētu palīdzēt man būs nepieciešama plašāka informācija - galvenokārt to, ko maku jūs izmantojat, lai saglabātu savus Bitcoins? un, ja jūs vēlaties nosūtīt tos?
 

Komentāri:

Sveiki, es vēlētos izņemt savu Bitcoin no šejienes uz manu coins.ph maku. Kā es varu darīt?

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitcoin seifs 3

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Bitcoin adrese

Post Litecoin

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Labākais bittoņu seifs

Post Litecoin

Kā es varu nopirkt bitēnu AAE un kāda vietne vai apmaiņa ir droša?

Post Litecoin

Atvērtais avots